Krásna EVA zo seriálu Dunaj: Tvorí pár so ZNÁMYM HERCOM... TOTO je on!

25.03.2023TelevíziaBRATISLAVA - Mladé herečky zo seriálu Dunaj k vašim službám si diváci absolútne zamilovali. Nedávno sme vám ukázali, ako v civile vyzerá seriálová Alenka, ktorú stvárňuje talentovaná mladá umelkyňa Lesana Krausková. No a teraz zasa môžete aspoň trošku nahliadnuť do súkromia herečky Petry Dubayovej, ktorá hrá speváčku a predavačku Evu...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Petra Dubayová sa narodila v Seredi, neskôr v Bratislave vyštudovala konzervatórium no a po ňom nastúpila na VŠMU, odkiaľ pochádza väčšina našich renomovaných umelcov. Napriek tomu, že je mladá, okolo herectva sa točí už pomerne dlho. A ešte kým sa z nej stala hviezda seriálu Dunaj, diváci ju mohli (a stále môžu) vidieť aj na divadelných doskách. 

Za sebou má aj hosťovanie SND, no jej domovským divadlom je Nová scéna, kde medzi stálice patrí aj jej partner. Petra totiž tvorí pár s 30-ročným hercom Vladislavom Plevčíkom, ktorý je interným zamestnancom spomínaného divadla a s Petrou si už neraz zahrali v spoločnom predstavení. 

Petrinho priateľa určite spoznajú aj všetci tí, ktorí videli film "Únos", kde Vladislav stvárnil postavu mladého Oskara Fegyveresa. Dvojica spolu randí už niekoľko rokov, no a naposledy sa v spoločnosti ukázali počas markizáckej šou Let's dance. Aha, ako im to spolu pristane! 

 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov