Hannibal bude svoje kulinárske umenie predvádzať aj o rok

Mads Mikkelsen ako Hannibal
29.05.2014TelevíziaBRATISLAVA - Úspešný televízny seriál Hannibal (2013), ktorý priniesol nový pohľad na príbeh kanibala a sériového vraha Hannibala Lectera, bude pokračovať aj treťou sériou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Informovala o tom televízia NBC. Hannibal, ktorého premiérovú časť odvysielali 4. apríla 2013, je aktuálne vo svojej druhej sezóne. 

V najnovšom spracovaní príbehov z pera Thomasa Harrisa pracuje Lecter, ktorého si zahral Mads Mikkelsen, ako uznávaný psychiater priamo v FBI. Jeho úlohou je pomáhať detektívovi Willovi Grahamovi (Hugh Dancy), ktorý sa dokáže vcítiť do zvrátených myslí najhorších masových vrahov a následne intuitívne rekonštruovať ich zvrátené myšlienky a postupy. Táto schopnosť ho však fyzicky a najmä psychicky vyčerpáva, preto sa jeho šéf Jack Crawford (Laurence Fishburne) rozhodne najať uznávaného psychiatra, ktorý sa má starať o Willove psychické zdravie. Doktor Lecter však vie o duševných pochodoch zločincov viac, ako ktokoľvek tuší. V ďalších úlohách sa predstavili napríklad aj Caroline Dhavernas, Scott Thompson, Aaron Abrams, Hettienne Park, Gillian Anderson, Eddie Izzard, Cynthia Nixon a ďalší. 

 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Hannibal Mads Mikkelsen Thomas Harris thriller horor krimi

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj