Netflix definitívne potvrdil nové časti obľúbeného seriálu: Niekto však bude chýbať

Ženy z rodu Gilmorovcov
31.01.2016TelevíziaSpoločnosť Netflix potvrdila nakrúcanie novej sezóny seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007). Firma plánuje nakrútiť štyri 90-minútové časti. V pokračovaní príbehu z fiktívneho mestečka Stars Hollow, sa opäť predstavia pôvodné protagonistky Lauren Gragam (Lorelai Gilmore) a Alexis Bledel (Rory Gilmore).
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Okrem nich si v pripravovanej sezóne svoje úlohy zopakujú aj Scott Patterson (Luke Danes) či Kelly Bishop (Emily Gilmore). Americký herec Edward Herrmann, ktorý v seriáli stvárnil postavu Richarda Gilmora, sa v seriáli neobjaví. Herec totiž trpel rakovinou mozgu a 31. decembra 2014 zomrel po tom, čo sa ho rodina rozhodla odpojiť od prístrojov zabezpečujúcich dýchanie. Zatiaľ nie je známe, či postavu starého otca nahradí iný herec.

Nové epizódy vzniknú pod režisérskou taktovkou americkej filmárky Amy Sherman-Palladino. Pôvodná tvorkyňa seriálu bude spolupracovať so svojím manželom, producentom Danielom Palladinom. Predstavitelia firmy o oživení príbehu rokovali už minulý rok v októbri. Oficiálny názov však zatiaľ nie je známy.


Mohlo by vás zaujímať: Sú späť: Tieto filmy a seriály ohlasujú v roku 2016 veľký návrat


Seriál Ženy z rodu Gilmorovcov priniesol príbeh slobodnej matky Lorelai a jej dospievajúcej dcéry Rory. Okrem už spomínaných si v ňom zahrali aj Keiko Agena, Jared Padalecki či Milo Ventimiglia. Lauren Graham si za výkon v seriáli vyslúžila v roku 2002 nomináciu na Zlatý glóbus.

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Ženy z rodu Gilmorovcov

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov