Čakajú nás posledné epizódy: Obľúbené Kosti definitívne končia

Kosti
26.02.2016TelevíziaAmerický kriminálny seriál Kosti (2005) skončí po dvanástej sezóne. Informoval o tom filmový portál Deadline, ktorý uvádza, že projekt televíznej spoločnosti 20th Century Fox Television bude pokračovať po aktuálnej jedenástej sérii poslednými dvanástimi epizódami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V úlohách ústrednej dvojice sa znova predstavia Emily Deschanel a David Boreanaz, ako tvorcovia programu sa vrátia Jonathan Collier a Michael Peterson. Populárny seriál ukončia po 246 dieloch, čím sa stane jedným z najdlhších projektov televíznej stanice FOX, ktorá ho vysiela.

Kosti sú inšpirované kriminálnymi románmi spisovateľky a forenznej antropologičky Kathy Reichs, ktorá je zároveň jednou z producentiek seriálu. Okrem spomínaných Emily Deschanel a Davida Boreanaza, ktorí stvárňujú Temperance "Kosť" Brennanovú a Seeleyho Bootha, v seriáli momentálne účinkujú aj Michaela Conlin (Angela Montenegrová), T.J. Thyne (Jack Hodgins), Tamara Taylor (Camille Saroyanová) či John Boyd (James Aubrey). Kosti získali zatiaľ dve nominácie na cenu Emmy.

Zdroj: SITA  lu 

Foto: fox

Tagy: Kosti

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov