Naj postavičky z našich reality šou: Desperado, Kleopatra či iránsky milovník

Kleopatra z Turca
18.07.2016TelevíziaPopulárne i tie menej obľúbené reality šou nepriniesli len divácku zábavu. Každá z nich vyprodukovala aj pár dosť výrazných a svojských postavičiek, ktoré pozná celé Slovensko. Tieto „hviezdy“ sú určite povedomé aj vám!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Kleopatra z Turca – neplatená reprezentantka mesta

Hoci jej skutočné meno je Martina Zuzaniaková, každý ju pozná predovšetkým ako Martinku z Turca či Kleopatru z Turca. Do povedomia divákov sa dostala vďaka prvej sérii reality šou Farmár hľadá ženu. Každý si ju zapamätal najmä kvôli prostorekému jazyku a dosť svojskej vizáži. Martinka z Turca sa postupne objavila aj v iných projektoch, ako napríklad kuchárska šou Chutíš mi. Slávu si zjavne užíva a spolu s mamou ich pozývajú na rôzne akcie. Za takéto „reprezentovanie“ mesta Martin sa nebála vypýtať si peniaze priamo od primátora. Ten je to však okamžite zarazil.

Hľadanie ženy, život na farme či s Mojsejovcami: Tieto reality šou bavili Slovensko!

Pamätné hlášky zatienili Jožkove kuchárske schopnosti

V obľúbenej kuchárskej šou Moja mama varí lepšie sa premlelo mnoho tvárí, no medzi tie najpamätnejšie rozhodne patrí Jožko Heteš, ktorý sa vďaka svojej prostorekosti stal hviezdou internetu. Tínedžer Jožko v šou síce ukázal svoje kuchárske schopnosti, no pobavil najmä svojimi pamätnými hláškami. Pripomeňte si niečo z jeho perál:

  • Škoda, že robia rybu. Upláve im šťastie.
  • To som kludne mohol dať aj mojho kocúra, aby sa vygrcal a bolo by to v pevnejšom skupenstve.
  • Vieš čo znamená heteš? Heteš je maďarské priezvisko, a heteš znamená po maďarsky sedmička. A sedmička, je číslo, ktoré symbolizuje šťastie. A my to šťastie máme... V priezvisku.

Nevedia takmer nič, no zarábajú milióny: Týchto pseudocelebrít je plný internet

Výbušný milovník žien a zabávač v jednom

Prelietavý Iránec Reza Givili sa divákom prvýkrát predstavil ako účastník piatej Farmy a tento rok sa vďaka veľkej popularite opäť do farmárskej reality šou vrátil. Slovensku sa ukázal ako poriadny zabávač a jeho hlášky sa stali pamätnými. Navyše ani drsné podmienky na farme mu nezabránili prejaviť sa aj na inom fronte. Ako milovník žien mal blízko ku viacerým spoluhráčkam a nakoniec s jednou z nich – Božkou Candrákovou – aj ostal.

FOTO Plačková opäť neprehliadnuteľná! Zuza, to čo si zase spravila?!

Desperado klamstvá len tak sypal z rukáva

V prvej sérii reality šou Vyvolení sa okrem iných zviditeľnil aj Roland František António „Desperado“ de Ricco. Ten sa preslávil predovšetkým svojimi vymyslenými historkami. Čo napríklad stihol v šou narozprávať?

  • Vraj ho zbalila a strávila s ním noc miliardárka Paris Hilton.
  • Bol pozvaný na svadbu princa Williama a Kate, ale keďže sa mu nechcelo cestovať do Londýna, tak nešiel.
  • Zatajil aj svoju mamu, ktorá mu prišla do vily VyVolených vynadať, že klame. Tvrdil však, že matku nemá.
  • Vo filme Piráti z Karibiku mal zaskakovať za Johnnyho Deppa.
  • A dokonca sa vyhlásil aj za synovca popraveného diktátora Muammara Kaddáfího.

Samozvaný spevák Pátrovič

Účinkovaním v talentovej šou Česko Slovensko má talent sa preslávil Jozef Pátrovič, ktorého nikdy neodradil neúspech a do šou sa s pravidelnosťou vracal. Nikdy ďalej nepostúpil no získal si obrovskú fanúšikovskú základňu. Ktovie prečo, keď sa tváril ako spevák, hoci s ním nemal nič spoločné...

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: TV JOJ, TV Markíza

Tagy: Jožko Heteš Desperado Martinka z Turca Jozef Pátrovič

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov