Boris Pršo si riadne zablbol a nebol na to sám: VIDEO S tebou ma baví svet, Zdenka!

27.12.2016TelevíziaAj keď sú Vianoce sviatky pokoja a lásky, občas si treba spraviť aj trošku srandy. Rovnako ako si Boris Pršo zablbol so Zdenou Studenkovou. Na sociálnej sieti Instagram totiž cez aplikáciu dubsmash uverejnil video, na ktorom si s herečkou pripomína vianočné časy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Boris Pršo prednedávnom prekvapil špeciálnym tetovaním priamo navhrnutým hercami z filmu Suicide Squad, počas Vianoc si opäť trochu zašpásoval a nie len tak s hocikým. Priamo so skvelou herečkou slovenskej scény Zdenou Studenkovou.


Mohlo by vás zaujímať: To je ale úlovok! Neuveríte, čo získal Boris Pršo od hviezd filmu Suicide Squad!


Spoločne si prostredníctvom populárnej aplikácie dubsmash zaspievali menšie karaoke na hit Heleny Vondráčkovej Sladké mámení, s ktorým sa Studenková predstavila ako speváčka v legendárnej českej vianočnej komédii S tebou mě baví svět, kde si okrem Studenkovej zahral aj Július Satinský, Eliška Balzerová, Václav Postránecký, Pavel Nový či Jana Šulcová.


VIDEO si pozrite TU


Krátke video komentoval na sociálnej sieti Instagram slovami: "S tebou ma baví svet sú proste Vianoce a Zdena Studenková je proste mega. Kto tancuje so mnou? Ideeeš." Treba uznať, že Studenkovej to stále ide.

Zdroj: AMaj 

Foto: Instagram/Boriš Pršo

Tagy: Zdena Studenková Boris Pršo

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj