Boris Pršo sa zotavuje z mozgovej príhody: FOTO dojímavého stretnutia!

31.10.2017TelevíziaLovec celebrít, moderátor a producent Boris Pršo sa momentálne zotavuje z mozgovej príhody. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že bude v poriadku a jeho stav sa zlepšuje. Na Facebooku zverejnil jeho kamarát fotografiu s dojímavým popiskom. S podporou od blízkych to ide vždy lepšie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pršov kamarát zverejnil na jeho profile na sociálnej sieti Facebook dojímavú fotku z ich stretnutia. "Aj keby nás osud na valci prešiel, tak si len vzdychneme a bude nám lepšie... ale práve preto sa musíme aj podporiť," napísal kamarát. 

Známy redaktor a šéfdramaturg projektu Let´s Dance Boris Pršo nečakane skolaboval začiatkom septembra počas generálky tanečnej šou Let's dance. Prišlo mu zle, odpadol a po urgentnom prevoze do nemocnice nasledovali hrozné správy. Prekonal krvácanie do mozgu. Absolvoval zložitú operáciu a po niekoľkotýždňovej liečbe v bratislavskej a potom v bojnickej nemocnici, sa dnes zotavuje doma u rodičov.


Mohlo by vás zaujímať: Markizák krváca do mozgu: Celé Slovensko v šoku... Srdcervúce odkazy!


Ani jeho 34. narodeniny sa neniesli v pozitívnom duchu. Prežil ich totiž v umelom spánku. Báli sa oňho kamaráti, kolegovia, rodina, ale aj priaznivci jeho práce. Pršo je totiž známy svojimi rozhovormi so svetovými celebritami. Po kolapse sa musel učiť znova chodiť a rozprávať, no vyzerá to tak, že jeho stav sa zlepšuje. Dúfame, že sa čoskoro zotaví a bude sa môcť venovať tomu, čo miluje najviac.

Zdroj: AMaj 

Foto: Instagram/B.P., Facebook Peter Stadler

Tagy: Boris Pršo Let's dance

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov