Trapasy po slovensky: Čo nemali naše telky nikdy pustiť na obraz?

Nedokončený mejkap, odlepené fúzy, či trčiaci mikrofón nad hlavami hercov. Aj takéto chyby sa objavili v slovenských seriáloch.
26.09.2014TelevíziaBRATISLAVA - Aj majster tesár sa utne! Slovenské seriály sa v poslednom období tešia veľkej obľube. A keďže väčšinou ide o denné projekty, ich natáčanie je veľmi intenzívne. Niet preto divu, že pri takom kvante výroby sa z času na čas prihodí nejaká tá chybička. Najnovšie tvorcovia markizáckeho projektu Chlapi neplačú neustrážili mikrofón, ktorý v jednom zo záberov trčal nad hlavami hercov. No to zďaleka nie je všetko. Čo ďalšie ešte uniklo pozornosti našich tvorcov?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tvorcom seriálu Chlapi neplačú sa najnovšie nepodarilo ustrážiť mikrofón. V jednom zo záberov sa tak na malý moment objavil na televíznych obrazovkách.

Trapas v markizáckom Teleráne: Lenka, čo ti to vybehlo do kamery?!

Monča (Dada Duditšová) si v jojkárskom seriáli Panelák zalievala kávu vodou, ktorá sa pripravovala v rýchlovarnej kanvici. Tá však vôbec nebola zastrčená v elektrickej zásuvke. Svoju funkciu tak rozhodne vykonať nemohla.

Tvorcom jojkárskeho seriálu Vdova sa podaril úsmevný prešľap, keď hercovi Vladovi Černému dali menej lepidla na falošné fúzy. Tie sa mu potom v jednom momente jednoducho odlepili. Úsmevnú chybu si však nikto nevšimol, a tak mali diváci o zábavu postarané.

 

Mnohí diváci si všimli, že herci v jojkárskom Paneláku pijú z prázdnych šálok. Prezrádzajú ich prudké pohyby, ktoré by sa s plným pohárom rozhodne robiť nedali.

Najväčšie trapasy hercov: Tieto momenty si hviezdy za klobúk nedajú!

Úsmevný trapas si v markizáckom Búrlivom víne vyrobili pred časom maskérky. Herečke Nele Pociskovej totiž nafarbili iba jedno oko - na druhé zrejme zabudli. Na televíznych obrazovkách sa tak hlavná postava objavila s jedným sivým a druhým nenamaľovaným viečkom.

Podobný prešľap s mejkapom sa stal aj v jojkárskom Paneláku. Tam akosi nenadväzovali po sebe nasledujúce scény. Herečka Eva Sakálová si totiž v jednom zábere natierala pery červeným leskom, no ihneď nato sa objavila s neprikrášlenými perami.

Pobavia, motivujú aj dojmú: TOP reklamy, ktoré musíte vidieť!

Odhalená bradavka Danice Jurčovej ušla pozornosti tvorcom jojkárskeho Paneláku. A tak sa v plnej kráse objavila na televíznych obrazovkách.

Už v prvej časti jojkárskeho seriálu Vdova sa divákom podarilo nájsť jednu kuriozitu. Dom televíznej rodiny, v ktorom sa dej odohrával, bol totiž navlas rovnaký ako ten, ktorý vlastnia markizácki Roznerovci z konkurenčného Búrlivého vína.

Pomáda, Moulin Rouge, Vlasy: Poznáte najlepšie filmové muzikály?

 

Zdroj: Topky.sk 

Foto: Tv Markíza/Tv Joj

Tagy: panelák Chlapi neplačú Búrlivé víno Vdova

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov