VIDEO Doteraz sa za ňu platilo: Markíza si teraz pre divákov prichystala veľké prekvapenie

24.05.2019TelevíziaTelevízia Markíza prinesie divákom exkluzívny súboj o titul najprestížnejšej klubovej súťaže. Dlho očakávané finále Ligy majstrov UEFA, v ktorom sa stretnú dva anglické kluby Tottenham Hotspur a FC Liverpool, odvysiela v priamom prenose v sobotu 1. júna 2019 so začiatkom o 20:30.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Veľmi nás teší, že môžeme aj našim divákom sprostredkovať tento výnimočný futbalový zážitok. Podarilo sa nám tiež získať vysielacie práva na atraktívne finále Superpohára UEFA, ktoré si diváci budú môcť vychutnať v polovici augusta na obrazovkách televízie Dajto," povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Finálový zápas Ligy majstrov UEFA sa tento rok vráti do španielskeho hlavného mesta Madrid, o slávnu trofej v najprestížnejšej európskej pohárovej súťaži sa bude premiérovo bojovať na nedávno zrekonštruovanom štadióne Wanda Metropolitano, ktorý pojme takmer 68 000 fanúšikov.

Priamy prenos bude komentovať Miroslav Špaček, moderátor Daniel Očenáš privíta v sprievodnom štúdiu hostí z radov zaujímavých futbalových osobností. Priamo v Madride bude natáčať vyslaný štáb na čele s redaktorom Františkom Kosečekom, ktorý zaznamená všetko zaujímavé z diania v zákulisí.

Ligu majstrov v tejto sezóne vysielala na Slovensku platená Orange TV, a to konkrétne na stanici Orange Sport. Jej finále však musí byť podľa licencie a reglementu odvysielané aj na voľne šírenej stanici, čo využila Markíza.

Zdroj: TV Markíza  telkac 

Foto: TV Markíza, Video: Youtube

Tagy: TV Markíza Ligy majstrov UEFA

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov