Divoké kone porazili konkurenciu: Zistite viac o Hane a Adamovi

Divoké kone si získali slovenských fanúšikov
14.02.2015TelevíziaSpojenie prírody, vznešených koní, vidieku a lásky nenechalo slovenské srdcia chladnými a Divoké kone si divákov získali veľmi rýchlo a v priebehu posledných dní sa im podarilo poraziť konkurenciu. Čo ešte neviete o Hane a Adamovi?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Po niekoľkých týždňoch vysielania už takmer celé Slovensko pozná Hanu Kopeckú. Mladú krásnu študentku, ktorá sa vyzná v koňoch a len tak sa niečoho nezľakne. Hlavnú hrdinku Divokých koní zosobnila Monika Šagátová, ktorú si diváci zamilovali už po krátkej dobe. Monika, podobne ako postava, ktorú hrá, ešte stále študuje, kontrétne na VŠMÚ v Bratislave. Pochádza z malej dedinky pri Nitre a úloha v seriáli je pre ňu prvou prácou pre kamerami. „Zatiaľ som si zahrala malé postavičky v divadlách, v divadle - Slovenskom národnom divadle a dá sa povedať, že to je všetko,‟ povedala sympatická herečka pre portál TV Joj.

Sympatická dievčina priznáva, že herectvo bolo pre ňu veľkým snom už od detstva. K splneniu zámerov ju podľa vlastných slov dostala cieľavedomosť. Napriek tomu, že Monika zatiaľ oslávila len dvadsiate druhé narodeniny, do kolektívu ostrieľaných hercov zapadla a ako sama hovorí: „Kolegovia sú super, veľmi mi držia palce a je tu taká príjemná atmosféra.‟

Predstaviteľ Adama, Ján Dobrík, sa napriek tomu, že si v seriáli vyskúšal rolu lámača ženských sŕdc, k podobným sklonom v súkromí ani zďaleka nepribližuje. Hercovi sa totiž len nedávno narodila krásna dcérka v dlhoročnom vzťahu. Dobrík sa nikdy netajil túžbou po veľkej rodine, no do manželstva sa príliš neženie. Na predpoveď, že bude novým sexsymbolom, však reaguje skromne a len sa od srdca zasmeje.

Ďalšiu časť Divokých koní si môžete pozrieť v pondelok o 20:30 v programe TV Joj.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: TV JOJ

Tagy: seriál Divoké kone Slovensko Monika Šagátová Ján Dobrík

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov