Veľký návrat do Búrlivého vína: Mrcha Karin opäť zamúti seriálové vody

Barbora Švidraňová, TV Markíza, Búrlivé víno
06.03.2015TelevíziaSlovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa po niekoľkomesačnej prestávke vracia do markizáckeho seriálu Búrlivé víno. Dvadsaťšesťročná Žilinčanka v seriáli od jeho začiatku stvárňovala zákernú mrchu a zlatokopku Karin Kučerovú. Pred štartom piatej sezóny však televízia informovala, že s mladou herečkou spoluprácu ukončuje, nakoľko príbeh Karin sa už nemá dejovo kam posunúť. Napriek tomu sa však Švidraňová v seriáli čoskoro opäť objaví. Tvorcovia dokonca v súvislosti s jej postavou chystajú hneď niekoľko noviniek. „Barbora v seriáli veľmi chýbala, preto sa rozhodli ju do deja opäť vrátiť. Karin bude teda opäť jednou z hlavných postáv Búrlivého vína,“ informovala agentúru SITA PR manažérka TV Markíza Ivana Pôbišová.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pôvabná červenovláska nakrúca už dva týždne a podľa informácií agentúry SITA sa na obrazovkách objaví zhruba v polovici marca. Diváci ju budú opäť vídať najmä v spoločnosti obľúbeného herca Mariána Mitaša alias Michala Oláha, talentovaného neurochirurga a obávaného intrigána, ktorého do deja vrátili tiež len nedávno. Karin Kučerová bude znova jeho hlavnou spojkou.


Boj o diváka bude drsnejší: Slovenským televíziám prichádza konkurent


Počas seriálovej prestávky sa mladá herečka venovala predovšetkým hudbe. So svojím hereckým kolegom Milom Kráľom, ktorý sa zhodou okolností do populárneho seriálu vrátil tento týždeň, pokrstili debutový album Milo Kráľ Band a o pár dní spolu vyrážajú na koncertné turné, v rámci ktorého navštívia päť slovenských miest.

Zdroj: SITA 

Foto: TV Markíza

Tagy: Búrlivé víno Barbora Švidraňová Markíza

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov