Pôvabná Alenka zo seriálu Dunaj: FOTO Takto vyzerá mladá herečka v CIVILE!

09.03.2023ZaujímavostiBRATISLAVA - Seriál Dunaj, k vašim službám patrí k najpopulárnejším projektom, ktoré za posledné týždne Markíza uviedla. Televízia si dala záležať, aby sa na pľaci objavili aj nové, neokukané no zároveň talentované herecké osobnosti a medzi ne jednoznačne patrí aj pôvabná Lesana Krausková, ktorá stvárňuje postavu predavačky Alenky...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Šarmantná herečka si po prvých epizódach dokázala získať srdcia tisícok divákov. Tým sa páči najmä jej príjemný a nenásilný prejav, nehovoriac o jej prirodzenej kráse. Ak by vás zaujímalo niečo z jej súkromného života, Lesana vyštudovala herectvo na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave a aktuálne študuje muzikálové herectvo na JAMU v Brne.

Viac sa o nej však len tak ľahko nedozviete. Teda, aspoň nie zo sociálnych sietí. Na rozdiel od jej mnohých mladých kolegov, ona na Instagrame nie je až taká horlivá a zrejme dobre zvažuje, čo na internete zverejnení. Na jej profile sa ale predsa len nachádza zopár fotiek z jej reálneho života, a tak môžete aspoň nakuknúť, ako herečka vyzerá "v civile". 

Nečakajte ale žiadne odvážne či vyumelkované zábery. Je zrejmé, že Lesanu zaujíma príroda, kultúra, rada vyrazí na nejaký ten výlet, no a zároveň fandí prirodzenosti presne tak, ako v seriáli Dunaj. No uznajte.. Skutočne prekrásna mladá žena! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Dunaj Lesana Krausková Alenka Dunaj k vašim službám

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov