Manželka zosnulého Heribana († 43) nakrúca Mamu na prenájom: Markíza rozhodla… Čo bude s Beatkou?

26.05.2023ZaujímavostiBRATISLAVA - Tento týždeň verejnosť zasiahla mimoriadne smutná správa. Do hereckého neba odišiel umelec Daniel Heriban († 43). Podľa prvých informácií bola k nemu privolaná rýchla zdravotná pomoc, no oživiť ho už nedokázali. Herec po sebe zanechal tri deti a zdrvenú manželku Kamilu Heribanovú. Okrem rodiny ich spájalo aj povolanie - vdova po zosnulom umelcovi sa venuje herectvu a divákom je známa najmä vďaka Mame na prenájom. Ako bude seriál pokračovať?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V spomínanom projekte stvárňuje Kamila Heribanová postavu Beátky. Lenže, Mama na prenájom je denný seriál, a tak je jasné, že herečka je na pľaci takmer nonstop, keďže sa objavuje v každej epizóde. Do života jej však zasiahla mimoriadne tragická udalosť. V stredu Slovenskom otriasla správa, že vo veku 43 rokov zomrel jej manžel a otec dvoch detí -  Daniel Heriban. 

Je preto absolútne pochopiteľné, že zdrvená vdova teraz na prácu ani nepomyslí. Divákov ale zaujímalo, ako bude seriál pokračovať a ako sa Markíza s postavou Beáty vysporiada. My sme teda oslovili televíziu Markíza s otázkou, čo bude ďalej. A ich postoj k tragédii, ktorú Kamila Heribanová prežíva, je absolútne jasný. 

Televízia urobí všetko preto, aby herečke vyšla v ústrety. „Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám," povedala nám Silvia Maťašeje, PR manažérka Mamy na prenájom. 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markoza

Tagy: Daniel Heriban Mama na prenájom Kamila Heribanová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov