Kreativite sa medze nekladú: Bláznivé spojenie, aké by ste nečakali

Mimoni a Rýchlo a zbesilo
05.04.2015ZaujímavostiČo majú spoločné filmy Rýchlo a zbesilo 7 a Mimoni? Nuž, okrem toho, že oba sú divácky veľmi očakávané, môžeme povedať, že zrejme nič. To však nebránilo fanúšikom, aby sa nerealizovali a na internete tak predviedlo naozaj zaujímavé spojenie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Šikovní nadšenci stojaci za YouTube kanálom Movieclips Trailers dali dokopy práve bandu žltých popletencov a hrdinov jazdiacich na diabolsky rýchlych autách. Výsledok, plný vtipných scén a zaujímavých detailov určite stojí za to!


Mohlo by vás zaujať: Pobavte sa: Šialení Mimoni vás rozosmejú na plné kolo


Rýchlo a Zbesilo 7 sa do slovenských kín prirútilo vo štvrtok. V akčnom trileri režiséra Jamesa Wana uvidia diváci a diváčky aj herca Paula Walkera, ktorý tragicky zahynul v novembri 2013. Práve jeho nečakaná smrť skomplikovala nakrúcanie. Produkcia napokon pokračovala od apríla 2014 s upraveným scenárom, keďže Walker, predstaviteľ jednej z hlavných postáv, pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov. Chýbajúce scény dorábali s dvojníkom a tiež s bratmi zosnulého herca, Calebom a Codym.

Zdroj: telkac.sk  SITA 

Foto: YouTube grab, Video: YouTube

Tagy: Rýchlo a zbesilo Mimoni

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov