Šteklivé FOTO hviezd len v uteráčikoch: Ledva zahalené herečky a sexi bodka pre dámy

15.05.2015ZaujímavostiFotograf Mario Testino peruánskeho pôvodu sa preslávil v roku 1997, keď pre magazín Vanity Fair nafotil princeznú Dianu. Dnes fotí tie najväčšie hviezdy, ktoré spoluprácu s ním považujú za poctu. Niektoré známe tváre presvedčil, aby sa na snímkach predviedli zahalené len v uterákoch.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dvorný fotograf britskej kráľovskej rodiny sa pôvodne túžil stať kňazom, no nakoniec sa rozhodol presťahovať do Londýna a študovať fotografiu. Súčasné hviezdy vedia, že sa mu môžu zveriť do rúk bez obáv a aj preto sa pred jeho objektív doslova hrnú. Mario Testino totiž vďaka svojmu talentu dokáže vytvoriť dráždivé, no zároveň decentné zábery. Vášňou svetoznámeho fotografa sa v poslednom období stali hviezdy v uterákoch a viaceré sa veru nehanbili ukázať, čo sa v nich skrýva.

Anglická herečka Sienna Miller a hviezda seriálu Gossip girl Blake Lively na veľmi vkusných fotografiách.

Bývalá Disney hviezda Selena Gomez a sexi pirátka Keira Knightley sa nebáli odhaliť viac kože a pošteklili nezapierateľným sexepílom. 

Miley Cyrus, ktorá už dlhšie vyrába jeden škandál za druhým, sa opäť pohybovala na hranici vulgárnosti, zatiaľ čo kráska z Transformerov Rosie Huntington-Whiteley obrala svojou zmyselnosťou o spánok nejedného muža.

Na záver sexi bodka pre dámy v podobe holandského herca Michiela Huismana a portugalského futbalistu Cristiana Ronalda.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Mario Testino/Facebook

Tagy: herci Keira Knightley Cristiano Ronaldo Miley Cyrus hviezdy fotky Mario Testino Sienna Miller Blake Lively Michiel Huisman Rosie Huntington-Whiteley Selena Gomez

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov