Za svoje staré fotky sa viac hanbiť nebudete: Fotografie hviezd z maturitného tabla

Chris Pine, Ellen DeGeneres
02.07.2015ZaujímavostiDnes vyzerajú krásne a ich vždy dokonalo vyzerajúce outfity či vizáž im mnohí závidia. Nie vždy však tomu bolo tak a niektorí herci či herečky v staršom veku vyzerajú omnoho lepšie než v čase, keď hviezdami ešte neboli.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Adam Sandler (48)

Štyridsaťosemročný herec, komik a producent nepatrí k najväčším fešákom Hollywoodu, no na maturitné tablo asi tiež nespomína v najlepšom. Napriek tomu si za 28 rokov svojej kariéry na konto pripísal už 57 filmov a účinkoval v dvanástich seriáloch.

Halle Berry (48)

Niektoré ženy starnú do krásy a Halle Berry je živým príkladom tohto zvláštneho úkazu. Ako teenagerka sa zúčastnila niekoľkých súťaží krásy. V roku 1986 sa dokonca na súťaži Miss USA umiestnila na druhom mieste.

Jennifer Lopez (45)

Jedna z najúspešnejších a najsexi speváčok sveta, ktorá si svoj legendárny zadok dala ako prvá hviezda poistiť, je na scéne už neuveriteľných tridsať rokov. Ako speváčka má však stále má čo ponúknuť a aj v jej veku jej krásnu postavu a mladistvú tvár závidia aj oveľa mladšie fanúšičky.


Mohlo by vás zaujímať: Hviezdne páry v ľúbostných snímkach: Tieto dvojice jednoducho patria k sebe


Brad Pitt (51)

Lámač ženských sŕdc Brad Pitt je považovaný za jedného z najsexi mužov planéty, ale v období strednej školy bol len obyčajným chlapcom. Za sexsymbol však začal byť považovaný až v roku 1991, kedy si zahral vo filme Thelma a Loiuse a dodnes sa tejto nálepky nezbavil.

Jessica Alba (34)

Slovenské médiá sú doslova zaplavené článkami o prominentnej mamičke Jessice Albe, ktorá sa dokonalou postavou a vždy upravenou vizážou môže pýšiť aj po dvoch deťoch. Jessica je bezpochyby krásna žena a treba uznať, že v porovnaní s fotografiou z maturitného tabla vyzerá na súčasných fotkách oveľa mladšie.

Bradley Cooper (40)

Milióny žien dnes po celom svete pre jeho hlboké modré oči šalejú. Na základe fotografie z tabla by však sotva niektorá z nich volila rande s týmto fešákom. Dnes si sám môže vyberať a Bradley si aj vyberá. Najnovšie randí s bývalou priateľkou Christiana Ronalda, ruskou modelkou Irinou Shayk.


Mohlo by vás zaujímať: Týchto desať filmov si v druhej polovici roka nemôžete nechať ujsť!


Natalie Portman (34)

Je charizmatická, krásna, inteligentná a úspešná. Kto by túto ženu tipoval na nevýraznú a tuctovú teenagerku? Dnes je hrdou majiteľkou Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, diplomu z Harvardu a údajne rozpráva šiestimi jazykmi.

George Clooney (54)

Ešte donedávna bol najznámejším lámačom ženských sŕdc a najvychýrenejším starým mládencom na svete. V septembri minulého roka si vzal za manželku právničku libanonského pôvodu Amal Alamuddin a fotografia z maturitného tabla zrejme nebola tým, čím ju presvedčil.

Renee Zellweger (46)

Hoci Renee má so zmenou vizáže mnoho skúseností aj vďaka svojím filmovým úlohám, na tejto fotografii by ju spoznal zrejme len málokto. Herečka neoplýva prvoplánovou krásou a zrejme si je sama toho vedomá. V posledných mesiacoch totiž svoje prirodzené črty vymenila za plastickými zákrokmi stŕpnutú tvár.


Mohlo by vás zaujímať: Kaderník, predavač, čašníčka: Tieto hviezdy začínali v bežných prácach


Chris Pine (34)

Aj Chris Pine je zvyčajne vo svojich filmoch obsadzovaný do pozície charizmatického milovníka žien, o ktoré teda bojovať nemusí. Keď ale známa zabávačka Ellen DeGeneres vo svojej šou ukázala hercovu fotografiu so strednej školy, od hanby sa takmer pod zem prepadol.

Robert Downey, Jr. (50)

Je charizmatický, vtipný, úspešný a už dlhé roky patrí v Hollywoode k najvyhľadávanejším hereckým esám. Na fotografii zo stredoškolských čias ale pôsobí hanblivo, na súčasných fotkách zasa suverénnejšie. Ťažko povedať, či ho zocelilo 45 rokov v Hollywoode alebo niečo iné.

Ryan Gosling (34)

Treba uznať, že Ryan Gosling nie je prvoplánovým fešákom a že ženy priťahuje skôr jeho charizma, skrytý sexepíl a čiastočne drzý a suverénny vzhľad, ktorý predviedol ako Noah v Zápisníku jednej lásky či ako Jacob vo filme Bláznivá, hlúpa láska.

Zdroj:  YouTube lu 

Foto: Youtube

Tagy: Brad Pitt George Clooney Bradley Cooper Halle Berry Jennifer Lopez Adam Sandler Ryan Gosling Natalie Portman Renee Zellweger Jr. Jessica Alba Chris Pine Robert Downey

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov