Božský Thor sa bavil ako nikdy: Natáčanie Krotiteľov duchov si poriadne užíval

Chris Hemsworth
23.08.2015ZaujímavostiAustrálsky herec Chris Hemsworth sa pri nakrúcaní nových Krotiteľov duchov zabával. Tridsaťdvaročný rodák z Melbourne to priznal prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, pričom zverejnil aj fotografiu, na ktorej pózuje s dvoma členmi filmového štátu. „Nikdy som sa tak nenasmial,“ napísal Hemsworth.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Predstaviteľ Thora, ktorého stvárnil v snímkach Thor (2011), Avengers: Pomstitelia (2012), Thor: Temný svet (2013) a Avengers 2: Vek Ultrona (2015), tiež prezradil, že nakrúcanie rebootu Krotiteľov duchov sa preňho už skončilo. „Úžasné herečky a režisér,“ pochválil kolegyne i filmára Paula Feiga. 

V očakávanom filme stvárnia hlavné postavy Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones a Kate McKinnon. Okrem Hemswortha, ktorý stvárni ich asistenta, sa v snímke ako starosta New Yorku predstaví Andy García. Herecké obsadenie dopĺňajú Michael K. Williams, Cecily Strong, Matt Walsh a Pat Kiernan. Nebudú chýbať ani protagonisti pôvodných komédií Bill Murray a Dan Aykroyd. Paul Feig je s Katie Dippold aj autorom scenára. Film plánujú uviesť do amerických kín 15. júla 2016. Pôvodnú snímku z roku 1984 nakrútil rodák z Komárna Ivan Reitman, ktorý sa postaral aj o réžiu pokračovania z roku 1989. V oboch filmoch sa predstavili spomínaní Aykroyd a Murray, ďalej Harold Ramis, Sigourney Weaver, Rick Moranis či Ernie Hudson. 


Zachraňujú svet a vládnu rebríčkom: Top filmy o superhrdinoch


Chris Hemsworth je známy najmä vďaka úlohe komiksového superhrdinu Thora. Zahral si aj v mysterióznom trileri Dokonalý únik (2009), dobrodružnom fantasy Snehulienka a lovec (2012), horore Chata v horách (2012), sci-fi Star Trek (2009) a Star Trek: Do temnoty (2013), športovej dráme Rivali (2013) či akčnom krimi Hacker (2015). 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Krotitelia duchov Chris Hemsworth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov