Romantika plná snehu: Toto sú tie najkrajšie zasnežené scény

Denník Bridget Jones
06.01.2016ZaujímavostiDažďové kvapky nie sú jediným typom zrážok, ktoré dokážu vytvoriť krásnu romantickú scénu. Neraz keď vo filme začne snežiť viete, že dvaja hrdinovia nakoniec aj tak musia skončiť spolu, lebo k sebe patria a aj so snehovými vločkami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nožnicovoruký Edward

Aj keď Nožnicovorukého Edwarda chvíľkami obyvatelia malého mestečka milovali, najmä pre jeho strihačské schopnosti, väčšinou bol spoločenským vyvrheľom a susedia ho odsudzovali. Raz v noci ide von a prekvapí dcéru ženy, ktorá sa ho ujala. Kim, ktorú stvárnila Winona Ryder, uvidí obrovskú ľadovú sochu anjela, ktorý niesol jej podobu. Triesky z ľadu padajú všade okolo Kim, čo vyzerá ako sneh, a ona užasnuto pozoruje Edwarda. Oveľa úžasnejšie však na tom je to, že keďže sa natáčalo na Floride, ľadové hoblinky sú snehu tým najbližším, čo by Kim mohla vo svojom meste vidieť.


Famózny Johnny Depp: Milujú ho kritici, diváci a bláznivé filmové roly


Denník Bridget Jonesovej

Prekvapenie na chaotickú Bridget čaká práve v momente, keď sa chce vydať aj s priateľmi na výlet do Paríža a na prahu jej domu ju čaká Mark Darcy. Sneh padá všade okolo nich a situácia je ako stvorená na prvý bozk. No keby na nich netrúbili z auta kamoši, tak by to vyzeralo ako z románu. Trochu iná romantická situácia nastane priamo na ulici. Komickosť jej pridáva Bridget v botaskách, svetri a tigrovanej spodnej bielizni. Ale bez podivnej situácie by to už ani nebola ona. Hlavne, že počasie aj tejto dvojici prialo.


Pokračovanie Denníka Bridget Jonesovej už čoskoro: Ale bez tejto hviezdy!


Láske na stope

Neuveriteľne náhodné stretnutia v romantickej komédii s Kate Beckinsale a Johnom Cusackom musia byť jednoducho osudné. Nikto totiž nevyzerá pri korčuľovaní tak dokonale, ako práve títo dvaja. Je to beznádejne romantické a odohráva sa v New Yorku, kde začne snežiť vždy v ten správny okamih a spriaznenú dušu môžete stretnúť aj pri kupovaní rukavíc.


Láska všade navôkol: Top scény pre fanúšikov romantiky


Love Story

Ako celok je to dosť sentimentálny film s rovnakým koncom, táto scéna je však dokonalá. Bohatý študent Harvardu Oliver a chudobnejšia Jenny študujúca na Radcliffe sú v počiatočnej fáze svojej zaľúbenosti. To je však úplne zrejme z ich bláznenia v snehu bez toho, aby im bola zima či boli premočení. Láska v ich prevedení jednoducho znamená mať spolu obrovskú kopu zábavy.

Neuveriteľný deň

Moderátor počasia Phil je poverený natočením reportáže o počasí na Hromnice, vtedy sa dostáva do časovej pasce a prežíva tento deň stále dokola. Keďže sa mu 2. február stále opakuje, logicky by ho snehová búrka už nemala prekvapiť. Napriek tomu je po tom, ako po bozku s Ritou začnú okolo nich poletovať snehové vločky,  dosť omráčený. Sú totiž ako čarovný prášok, ktorý mu umožní prejsť spoločne s Ritou do 3. februára.

Kúzelná opatrovateľka

Všetok chaos sa dá vyriešiť koláčovou vojnou, no pokoj prinesie až biely sneh. Vďaka kúzelnej opatrovateľke pochopí aj večne zaneprázdnený otec siedmich detí, kto je pre neho tou správnou nevestou. A potom sa stačí už len buchnutím palice zmeniť augustové slnečné počasie na sneh a všetko zaodieť do bielej, a to aj večne ušpinené neposlušné deti.

Zdroj:  telkac.sk mb 

Foto: Universal Pictures

Tagy: Johnny Depp John Cusack Denník Bridget Jonesovej Kate Beckinsale Colin Firth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov