Najväčší dokumentárny projekt prichádza: Kapela Lucie bude na filmových plátnach!

09.06.2016ZaujímavostiTridsať rokov spolu, tridsať rokov od seba. Fenomenálna hudobná skupina Lucie sa prvýkrát predstaví aj na plátnach kín v celovečernom filme Lucie: Príbeh jednej kapely. Strhujúca cesta časom, štyri životy plné hudby v jednom z najväčších českých dokumentárnych projektov tohto roka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ako vznikali ich najznámejšie hity? Čo sa dialo v zákulisí? Strhujúci príbeh 30-tich rokov kapely Lucie ukazuje dosiaľ nezverejnené zábery vytvorené samotnými člennmi kapely a záznamy, o ktorých si všetci mysleli, že už ani neexistujú. Otvorené spovede členov kapely nakreslia portrét štyroch výrazných osobností, ktoré často ani nedokázali sedieť spolu v jednej miestnosti, napriek tomu sa stretávajú na jednom javisku. Príbeh jednej kapely ukáže Luciu vo všetkých jej náladách.

„Ja by som to prirovnal k maliarstvu. Je to akoby všetci maľovali do jedného obrazu,“ povedal Robert Kodym. „Ale do tvojho…,“ dodal David Koller. Lucie: Príbeh jednej kapely je filmovou afterparty, ktorá v kinách bezprostredne nadviaže na veľké koncerty v júni 2016 k 30. narodeninám skupiny Lucie.

ČR – 2016

Dĺžka: 89 min

Žáner: dokumentárny

Premiéra: 7. 7. 2016

Réžia: David Sís

Hrajú: David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák, P.B.CH.

Zdroj: Bontonfilm  telkac.sk 

Foto: Bontonfilm

Tagy: Lucie: Príbeh jednej kapely

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov