Nevedia takmer nič, no zarábajú milióny: Týchto pseudocelebrít je plný internet

Kim a Kanye
15.06.2016ZaujímavostiNazývajú sa celebritami, no v skutočnosti si užívajú slávu a peniaze za niečo, čo len sotva možno nazvať umením či talentom. Spoznáte ich podľa toho, že so železnou pravidelnosťou zapĺňajú titulky showbizových magazínov, v kolónke povolanie majú uvedených asi desať slov a veľmi pravdepodobne majú na svojom konte rôzne typy škandálov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Paris Hilton

Bohatá dedička známeho hotelového impéria sa ešte len narodila a už mala o budúcnosť postarané. Jej prastarý otec, zakladateľ hotelov značky Hilton, by však svoju dedičku zrejme oveľa radšej videl ako dámu na úrovni s vycibreným vkusom a podnikateľským talentom. Nuž, to posledné Paris uprieť naozaj nemožno, aj keď jej druh talentu len ťažko možno využiť v hotelierstve. Paris Hilton totiž značku predať určite dokáže. Jej kritici, ale i obdivovatelia o nej tvrdia, že „je slávna preto, že je slávna“. Väčšinu jej majetku okrem štedrého vreckového tvoria zárobky za to, že sa objaví na večierku, či rôznych udalostiach. Jej život je však plný väčších či menších škandálov a mnohých pokusov o kariéru herečky či speváčky. V skutočnosti sa však Paris nikdy nezbaví nálepky bohatej dcérenky bez štipky talentu či vkusu.

Kim Kardashian

Kim a jej sestry sú prototypom hviezd, ktoré slávu nadobudli doslova pre nič. Čo im však nemožno uprieť, je schopnosť toto nič predať tak, aby ľudia nadobudli dojem, že ide o skutočné hviezdy. V skutočnosti sú sestry Kardashianové iba dcéry bohatého právnika a podnikateľa arménskeho pôvodu. Práve Kim sa preslávila ako stylistka Paris Hilton. Neskôr uzrelo svetlo sveta i jej súkromné posteľné video s pikantnými zábermi. Oficiálne sa živí ako televízna osobnosť, herečka, podnikateľka a modelka. Známa je i z reality šou Keeping Up with the Kardashians, ktorú natáčala spolu so svojou rodinou. Dnes je manželkou muzikanta Kanye Westa, majiteľkou „úplne prirodzeného“ megazadku a samozvanou vynálezkyňou tzv. selfie fotografií.


Mohlo by vás zaujímať: Keď sú ústa rýchlejšie ako mozog: Celebritné výroky vás skutočne rozosmejú


Victoria Beckham

V deväťdesiatych rokoch bola členkou úspešnej britskej dievčenskej skupiny Spice Girls, v ktorej účinkovala pod prezývkou Posh Spice. Slovo posh v preklade znamená luxusný či nóbl a tak sa Victoria prezentuje doposiaľ. V skutočnosti si však jej spev či hlas vybaví málokto a mladšie ročníky by Victoriu označili len za manželku slávneho futbalistu Davida Beckhama. 42 ročná rodená Angličanka je však dnes slávna okrem manžela aj vďaka označeniu módna ikona. Sama oblečenie navrhuje a rada ho i prezentuje. Po štyroch deťoch sa môže pochváliť skutočne závideniahodnou postavou, no typická je i pre prísne pôsobiacu tvár. Za tú môže Victorin strach z vrások, pre ktorých striktne odmieta akýkoľvek úsmev, či iný fyzický prejav radosti.

 

Jenny McCarthy

43 ročná Američanka začala svoju kariéru v roku 1993 ako modelka pre pánsky časopis Playboy a postupne sa vypracovala až na playmate roka. Dnes sa venuje skôr moderovaniu, modelingu, písaniu a veľmi aktívna je aj v oblasti šírenia informácií týkajúcich sa vakcinácii. Podnetom bolo narodenie jej syna Evana, u ktorého sa údajne po rutinnom očkovaní začali prejavovať známky autizmu. Je sesternicou slávnej komediálnej herečky Melissy McCarthy, bývalou priateľkou Jima Carreyho a súčasnou manželkou Donnieho Wahlberga, brata o čosi slávnejšieho herca Marka Wahlberga.

Talent síce majú, no...

Existuje ešte jedna veľmi špecifická skupina celebrít, ktoré síce vo svojej profesii dosiahli veľké úspechy a ani talent sa im za istých okolností odoprieť nedá, no médiá kŕmia väčšmi excesmi a škandálmi než úspechmi. Medzi ne patrí napríklad utrápená hviezdička Miley Cyrus, ktorá sa nedokáže zbaviť nálepky „disneyho dievčatka“, a tak celý svet presviedča o svojom talente nie práve vkusným spôsobom. K Miley sa pridáva aj Justin Bieber, ktorý do vôd šoubiznisu skočil až priveľmi skoro, a tak naňho ťarcha povinností a zodpovednosti doľahla tiež. Kompenzuje si to neprimeraným správaním k fotografom a fanúšikom, problémami s alkoholom a drogami a napokon odhaľovaním sa na verejnosti.

Zdroj: lu 

Foto: SITA

Tagy: Miley Cyrus Justin Bieber Kim Kardashian Paris Hilton Jenny McCarthy Victoria Beckham

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov