10 nezabudnuteľných nahých scén: Toto vás nenechá chladnými!

10 nezabudnuteľných nahých scén
21.08.2014ZaujímavostiNapätie vo filme sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi, tvorcovia si však predovšetkým v posledných rokoch obľúbili najmä jeden - nahotu. Scény s obnaženými hlavnými hrdinami si tak vo filmoch a seriáloch našli svoje pevné miesto. Pozrite sa s nami na 10 nahých scén, ktoré sa už určite zapísali do filmovej histórie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Stacy Martin a Shia Labeouf - Nymfomanka (2014)

Začneme zostra. Dvojdielny film Nymfomanka kontroverzného režiséra Larsa von Triera pojednáva presne o tom, čo naznačuje názov. Sexu si vo filme plnom hviezdnych mien ako Uma Thurman, Willem Defoe či Christian Slater diváci užijú až-až, ako napríklad v scéne medzi Shiom Labeoufom a Stacy Martin, ktorá sa mení vo vášnivé milovanie.


Shia LaBeouf po úlohe vo filme naozaj túžil. Prečítajte si, ako ju získal.


Jane Fonda - Barbarella (1968)

Barbarella je talianska sci-fi snímka, zaujímavá najmä vďaka tomu, že v hlavnej role promiskuitnej kozmonautky Barbarelly sa objavila hviezdna Jane Fonda. Aj keď jej neskôr táto úloha poriadne ležala v žalúdku (až tak, že poprosila svojho manžela, aby film kúpil a uložil do archívu, aby ho nemohol nik vidieť), z filmových análov prinajmenšom jej úvodnú scénu dráždivého vesmírneho striptízu nikdy nevymažú.

Alexander Skarsgard - True Blood (2013)

Poriadne šteklivý záber ponúkol aj seriál True Blood z produkcie HBO. Na konci šiestej série mohli fanúšičky chrochtať blahom - veď kde inde by sa im naskytol pohľad nahého a opaľujúceho sa Švéda Alexandra Skarsgarda?


Nezmeškajte seriál True Blood: Pravá krv každú stredu a sobotu na HBO 2!


Jennifer Aniston - Wanderlust (2012)

Wanderlust vraj bolo pre Jennifer Aniston oslobodzujúcou snímkou. Prečo? Nuž, išlo o prvý film, v ktorom sexi herečka, známa najmä zo sitkomu Priatelia, predviedla svoje prednosti. Hoci vás musíme trošičku sklamať, pretože boli pixelizované, teda rozmazané. Fantázii sa ale medze nekladú, nie?


Kultový sitkom Priatelia si môžete vychutnať od pondelka do štvrtka na Dajto!


Halle Berry - Swordfish: Operácia Hacker (2001)

Aj oscarová herečka Halle Berry má čosi na rováši. V roku 2001 sa čokoládová kráska nahá ukázala rovno dvakrát, ako v dráme Ples príšer, tak aj v hackerskom krimi thrilleri Swordfish. V druhom menovanom kúsku si tak každý mohol vychutnať pohľad na jej prednosti, keď sa opaľuje hore bez na streche. Režisérovi filmu nemožno vyčítať, že za tento strih vybavil Berry príplatok, pretože publicita bola zaručená a potecha mužského oka tiež.


Vedeli ste, že vďaka tejto snímke sa Halle Berry prestala báť nahoty pred kamerou?


Michael Fassbender - Hanba (2011)

Michael Fassbender je tu s nami už nejaký ten rok. Umelec írskonemeckého pôvodu však úspešnejšie prenikol do povedomia verejnosti v poslednom období a hádam najviac sa mu to podarilo rolou Brandona, muža závislého na sexe v dráme Hanba. Niektorí kritici s dávkou nadhľadu tvrdia, že celý film bol v podstate nahou scénou.


Michael Fassbender sa pravidelne umiestňuje v rebríčkoch najpohľadnejších mužov. Kto je ale na vrchole?


Kate Winslet - Titanic (1997)

Megatrhák Titanic pred sedemnástimi rokmi žal úspechy na všetkých frontách a v pamätiach divakov sa udržal vďaka množstvu scén. Jednou z nich bola rozvíjajúca sa romanca medzi hlavnými hrdinami, keď mladík Jack (Leonardo Di Caprio) zmyselne maľoval nahú Rose. Nezabudnuteľná scéna vyžarujúca neopísateľné napätie dodnes napadá množstvu ľudí ako prvá pri zmienke o filme od Jamesa Camerona.


Kate Winslet prezradila, prečo rada nakrúca nahá!


Angelina Jolie - Škandál na strednej (1996)

Každý musel nejak začínať. Dcéra držiteľa Oscara Jona Voighta Angelina Jolie tak činila v nepríliš známych amerických drámach, kde si však urobila dobré meno a fanúšikov potešila nejedným šťavnatým záberom. Žiarivým príklad budiž Škandál na strednej a scéna, v ktorej si Angelina  strhne tričko, pod ktorým, samozrejme, nie je žiadna podprsenka.

Ryan Gosling - Bláznivá, hlúpa láska (2011)

Herec Ryan Gosling sa v posledných rokoch zapísal predovšetkým do dámskych sŕdc ako sexsymbol. Inak tomu nebolo ani vo filme Blázniva, hlúpa láska z roku 2011, kde sa jeho kolegovi Stevovi Carrelovi dostalo vcelku exkluzívneho pohľadu. Akého? Nuž, obrázok je veľavravný, povedzme len, že podľa reakcií dám by si to s ním mnohé rady vymenili.


Čo si o tom, že je považovaný za sexsymbol, myslí samotný herec?


Shannon Elizabeth - Prci prci prcičky (1999)

Americká komédia ponúkla narozdiel od svojich súkmeňovcov z deväťdesiatych rokov okrem množstva dvojzmyslov a nechutných vtipov aj čosi navyše. Pri Jimovej honbe za stratou panictva sa dočkali herečky Elizabeth Shannon, ktorá stvárnila príťažlivú študentku z Česka Nadiu, v celej jej nahej kráse. Čosi také bolo vo vtedajších zámorských filmoch pre tínedžerov tabu.

Zdroj: telkac.sk  ew.com  movieweb.com 

Foto: Youtube

Tagy: angelina jolie halle berry jennifer aniston kate winslet ryan gosling jane fonda

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov