Nezabudnuteľný strážca galaxie: Rozkošný Groot už aj ako hračka!

Groot a jeho spoločník Rocket
23.08.2014ZaujímavostiAj vás zasiahol ošiaľ spôsobený najnovším hitom od Marvelu? Strážcovia Galaxie si fanúšikov okamžite podmanili 90-percentným obsahom humoru, no ani to sa zrejme nevyrovná úspechu záverečnej scény filmu. Ak ste si už Strážcov stihli pozrieť v kine, určite vám v pamäti utkvel obraz malého a nanajvýš rozkošného Groota, ako sa s vetvičkami namiesto rúk vlní do rytmu piesne „I want you back“ od The Jackson 5.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Najnovšiu hviezdu internetu a strieborného plátna si nadšenci už čoskoro budú môcť zaobstarať v podobe hračky, ktorá je, rovnako ako jej fiktívna predloha, jednoducho na zjedenie. Jej jedinou nevýhodou je, že vám, na rozdiel od originálu, nebude môcť zatancovať.

Mnoho fanúšikov sa po zhliadnutí Strážcov Galaxie pokúsilo vyrobiť si vlastnú verziu „Baby Groota“ – koniec koncov, jeho výroba nie je ničím zložitým a poľahky to s trochou fantáziou zvládnete na viacero spôsobov a v niekoľkých rôznych verziách. Vďaka oznámeniu na Twitteri od Ryana Penagosa, výkonného riaditeľa redakcie digitálnych médií Marvelu, si už ale nadšení obdivovatelia nebudú musieť „špiniť ruky“. Groot sa čoskoro dostaví na pulty obchodov ako vinylová hračka, a to pod taktovkou spoločnosti Funko.

Bohužiaľ, slovenskí fanúšikovia budú mať zrejme problém dostať sa k tejto marvelovskej postavičke, nakoľko distribúcia prebehne formou maloobchodu. Ďalšie informácie ohľadom predajov Funko zverejní už budúci týždeň.

Kvôli úspechu scénky s tancujúcim Grootom Marvel dokonca zverejnil inkriminovanú časť filmu na YouTube, čo je pomerne vzácnym úkazom.

Humanoidnému Grootovi vo filme prepožičal hlas Vin Diesel.

Zdroj: telkac.sk  ign.com 

Foto: internet

Tagy: Strážcovia Galaxie Vin Diesel Groot

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov