Kardashianky majú v poslednej dobe smolu: Ďalšia nepríjemná udalosť!

Kim, Kourtney a Khloé Kardashian
13.01.2017ZaujímavostiV jednom z butikov amerických televíznych osobností Kim, Kourtney a Khloé Kardashianových došlo v pondelok ku krádeži. Páchateľka údajne z obchodu v Los Angeles ukradla oblečenie a parfumy v približnej hodnote 1600 dolárov (v prepočte vyše 1500 eur) a následne ušla so svojím komplicom, ktorý ju čakal v aute.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Polícia po nich momentálne pátra. Ku krádeži došlo iba deň po tom, ako francúzska polícia zadržala sedemnásť ľudí v súvislosti s októbrovým lúpežným prepadnutím Kim Kardashian West. Podľa dostupných informácií do jej apartmánu v súkromnej rezidencii v Paríži vošli maskovaní lupiči a namierili na ňu zbraň. Manželku rappera Kanyeho Westa zviazali a nechali ju v kúpeľni, no fyzicky jej neublížili. Z apartmánu jej zmizli šperky v približnej hodnote desať miliónov eur. 

Kim Kardashian West, Kourtney Kardashian a Khloé Kardashian sú známe vďaka reality show Kardashianky a ich rodina (2007). Spoločne vlastnia niekoľko značiek oblečenia, pričom každá z nich sa venuje aj vlastným projektom. Sú dcérami Kris Jenner a zosnulého amerického právnika arménskeho pôvodu Roberta Kardashiana, ktorý sa angažoval v procese s bývalým hráčom amerického futbalu O. J. Simpsonom. Majú tiež brata Roba a nevlastné sestry Kendall a Kylie Jennerové. 

Zdroj: SITA 

Foto: celebuzz.com

Tagy: Kardashian Kim Kourtney Khloé

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov