Sedem životov V siedmom nebi dnes: Sex s mladistvými, kone a radšej súkromie!

11.07.2017ZaujímavostiSedemčlenná rodina sprevádzala divákov niekoľko rokov. Rodina Camdenovcov zo seriálu V siedmom nebi sa popri iných seriáloch 90. rokov stala symbolom mimoriadne vydareného televízneho obdobia. Od konca natáčania prešlo už desať rokov a herci sa za ten čas poriadne zmenili.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Stephen Collins (Eric Camden)

Seriálový reverend Camden bol hlavou celej rodiny. Mal milujúcu rodinu a všetci v cirkvi ho obdivovali. Pre Stephena Collinsa to bola zrejme najznámejšia úloha. V súkromnom živote si vzal Faye Grantovú, s ktorou v manželstve vydržal 27 rokov. V roku 2012 však Collins požiadal o rozvod a manželstvo sa definitívne skončilo o tri roky neskôr. Rok 2014 znamenal pre Collinsa zmeny, na verejnosť sa dostala nahrávka spred niekoľkých desaťročí, v ktorej sa mužský hlas priznáva k sexuálnemu zneužívaniu maloletých. Polícia identifikovala hlas ako Collinsov. V neskoršom interview sa priznal, že mal sexuálny styk s troma mladistvými dievčatami.

Catherine Hicks (Annie Camden)

Vzorná manželka a matka Annie Camdenová sa starala o päť detí a bola vždy v dobrej nálade. Catherine Hicks bude navždy známa ako Annie. Síce si zahrala v niekoľkých desiatkach filmov, žiadna z jej filmových úloh nedosiahla slávu Siedmeho neba. V súkromí je oddanou katolíčkou a takmer 30 rokov je vydatá za maskéra Kevina Yaghera, s ktorým má jedno dieťa. 

Barry Watson (Matt Camden)

Najstaršieho z detí Camdenovcov si zahral Barry Watson. Zo seriálu musel nakrátko odísť, diagnostikovali mu Hodgkinov lymfóm (zhubné nádorové ochorenie). Podrobil sa liečbe a keď choroba ustúpila, vrátil sa do seriálu. Watson bol trikrát ženatý, jeho súčasnou manželkou je Natasha Gregson Wagner. Má dve deti z druhého manželstva a jedno zo súčasného.

Jessica Biel (Mary Camden)

V úlohe Mary Camdenovej sa objavila Jessica Biel. Zo všetkých členov Camdenovej rodiny je jej meno najslávnejšie. Po Siedmom nebi ju diváci mohli vidieť vo filmoch Iluzionista (2006), Next (2007), Lekcie neslušného správanie (2008) či Total Recall (2012). Jej životnou láskou sa stal spevák, herec a producent Justin Timberlake. V súčasnosti spolu vychovávajú dvojročného syna Silasa.


Mohlo by vás zaujímať: Predstavitelia legendárnej trilógie Slunce, seno po rokoch: Čo robia dnes?


Beverley Mitchell (Lucy Camden)

Okrem herectva sa Beverly Mitchel venovala a stále venuje spevu. Je country speváčkou a v roku 2007 vydala svoj debutový album. Síce si zahrala v niekoľkých filmoch, no úspech Siedmeho neba nepokorila. Je vydatá za svojho dlhoročného priateľa, účtovníka Michaela Camerona. Za družičky jej na svadbu šli kolegyne zo seriálu Jessica Biel a Mackenzie Rosman. Dnes je hrdou mamičkou dvoch detí.

David Gallagher (Simon Camden)

Začínal ako model a detský herec už ako dvojročný. Má štyroch mladších súrodencov, z ktorých jednému diagnostikovali autizmus. Práve preto sa stal aktívnym podporovateľom a hovorcom organizácie Cure Autism Now (Vyliečte autizmus teraz, pozn. red.). Jeho debutom bolá úloha v treťom pokračovaní Pozri, kto to hovorí, zahral si syna Johna Travoltu a Kirstey Alley. O tri roky neskôr sa objavil v Siedmom nebi. Na konte má niekoľko menších úloh v rôznych televíznych seriáloch a filmoch.

Mackenzie Rosman (Ruthie Camden)

Ruthie bola jednoznačne najroztomilejším potomkom. Rovnako ako pre ostatných, aj pre ňu bol seriál V siedmom nebi akýmsi evergreenom. Herectvu sa síce venuje naďalej, no jej vášňou sú kone. Okrem toho, že pár z nich vlastní, zúčastňuje sa súťaží ako jazdkyňa. Jej verným priateľom sa stal jej kôň Mentos Junior. Podporuje nadácie, ktoré sa venujú cystickej fibróze. Jej nevlastná sestra trpela ochorením od roku 2005. 

Lorenzo a Nikolas Brinovci (David and Sam Camden)

Najmladšie detí Camdenovcov, dvojičky Sam a David. Lorenzo a Nikolas Brinovci pochádzajú zo štvorčiat. V seriáli si pôvodne zahrali všetky štyri deti, teda aj ich súrodenci Myrinda a Zachary. Ako deti rástli, začali sa medzi nimi prejavovať značné rozdiely. V úlohe dvojičiek preto ostali bratia Lorenzo a Nikolas. Jediný, ktorý paradoxne neskôr ostal pri herectve je Zachary Brino (objavil sa v šou Barryho Watsona). Rodičia štvorčiat po seriáli vyhlásili, že nechcú, aby ich deti boli pod tlakom a aby boli vystavení publicite. Tam sa ich herecká kariéra skončila.

Zdroj: AMaj 

Foto: internet, SITA, Instagram, YouTube

Tagy: V siedmom nebi Jessica Biel Stephen Collins Catherine Hicks Beverley Mitchell

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov