Fanúšikovia obľúbeného seriálu v smútku: Siedma séria Veep bude zároveň aj tou poslednou

Veep
09.09.2017ZaujímavostiAmerický komediálny seriál Viceprezident(ka) (2012) sa skončí po pripravovanej siedmej sezóne. Pre magazín The Hollywood Reporter to potvrdila predstaviteľka titulnej hrdinky Seliny Meyer, Julia Louis-Dreyfus.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Začalo byť jasné, že táto sezóna bude posledná. Nechceli sme sa opakovať a ani tu zostávať nežiadane dlho," uviedla a dodala, že to pre tvorcov ani pre ňu nebolo jednoduché rozhodnutie. "Priznajme si, bola to životná rola," skonštatovala 56-ročná herečka, ktorá je zároveň výkonnou producentkou projektu. Spomínaná siedma sezóna seriálu, ktorý vzniká pod taktovkou televízie HBO, by sa mala dostať na televízne obrazovky v roku 2018. Dovedna by mala obsahovať desať epizód.

Séria Viceprezident(ka), za ktorej vznikom stojí Armando Iannucci, sa zameriava na spomínanú fiktívnu političku a neskoršiu prezidentku USA Selinu Meyer s tímom, s ktorým sa snaží zvládnuť každodenné politické hry vo Washingtone.

Zároveň chce však vyzerať dobre pre verejnosť a vykonať niečo dobré pre svoju krajinu. Okrem Louis-Dreyfus si v projekte zahrali Tony Hale, Anna Chlumsky, Matt Walsh, Reid Scott, Timothy Simons, Kevin Dunn, Gary Cole či Sam Richardson. Seriál má na konte dvanásť cien Primetime Emmy či sedem nominácií na Zlatý glóbus.

Zdroj: SITA 

Foto: HBO Video: YouTube/HBO

Tagy: Veep

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov