Epické finále Game of Thrones: Slovák v koži Nočného kráľa prezradil horúce DETAILY

07.01.2019ZaujímavostiVeľké finále jedného z najpopulárnejších seriálov súčasnosti sa blíži. Ôsma séria Hry o tróny sa dočká svojej premiéry tento rok v apríli. Fanúšikovia čakajú na epické finále dva roky. Slovenský herec a predstaviteľ Bieleho chodca Vladimír Furdík prezradil malý detail, ktorý nás navnadil ešte viac.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V apríli tohto roka sa diváci dočkajú finále jedného z najpopulárnejších seriálov všetkých čias. Hra o tróny má za sebou sedem sérií, v ktorých sme sledovali osudy siedmich kráľovstiev a obrovský boj Lannisterovcov, Starkovcov a Daenerys Targaryen, za búrky zrodenej kráľovnej.

V populárnom seriáli si jednu z najdôležitejších postáv zahral aj slovenský herec Vladimír Furdík. Práve on prezradil zrejme najkľúčovejší moment. Ten, na ktorý všetci čakáme. Zima konečne prišla.

Najväčšia bitka v histórii televízie

Furdík, ktorý stvárňuje vodcu Bielych chodcov Nočného kráľa, uviedol, že najväčšia bitka všetkých čias sa odohrá v treťom diele. Bitku opísal ako „najväčší súboj“ v histórii televízie. Furdík potvrdil aj finančnú náročnosť tohto konfliktu. Pravdepodobne pôjde o prvú zastávku Winterfell (Zimohrad).

„V tretej sérii posledného dielu bude bitka, ktorú tvorcovia avizujú ako historický moment v televízii. Takmer celá epizóda sa bude venovať tomuto súboju, bude to trvať zhruba hodinu,“ povedal pre Sorozatwiki počas akcie Hungarexpo.


Slovenka zažila unikátne stretnutie: Benedict Cumberbatch je milý, vtipný a obrovský fešák!


Zima konečne príde

V ôsmej sérii sa dočkáme obrovskej bitky medzi živými a mŕtvymi. Boje o železný trón musí ísť na chvíľu bokom, aby mohlo sedem kráľovstiev existovať a aby bolo komu vládnuť. Tvorcovia si dobre strážia, čo sa k divákom dostane. Ani trailery zatiaľ nič neodhalili, ponúkli len náčrt a rekapituláciu posledných kľúčových momentov.

V tomto prípade ide síce o spoiler, no v podstate nič veľké neprezrádza. To, že pôjde o jednu z najväčších a najočakávanejších bitiek už vieme. Či to bude naozaj v treťom diele, na to si ešte pár týždňov počkáme. Každopádne, zima naozaj príde.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/HBO, Video: YouTube/GoT

Tagy: Hra o tróny Vladimír Furdík Game od Thrones

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov