Potteromaniaci vo vytržení: Fanúšik prišiel s teóriou, že Harryho jazva nie je blesk!

20.01.2019ZaujímavostiJe to už takmer osem rokov, čo uzrela svetlo sveta posledná časť série o Harry Potterovi s názvom Dary smrti 2. To však nič nemení na tom, že fanúšikov tohto čarodejníckeho sveta stále pribúda. A tí sa vyžívajú v tom, aby odhalili to, čo si iní nevšimli alebo nevedeli. Najnovšie prišiel jeden fanúšik s teóriou, že jazva Harryho Pottera nie je v skutočnosti blesk.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Teraz, keď potteromaniaci žijú vo svete bez nových kníh a filmov o živote Harryho Pottera, ich už len malá konšpirácia z čarodejníckeho sveta zdvihne zo stoličiek. Najskôr to bola informácia o tom, ako čarodejníci chodili do kúpeľne. A verte, toto ste radšej ani nechceli vedieť. 

Predtým, než sa do muklovského sveta dostali splachovacie záchody v 18. storočí, ​​čarodejnice a čarodejníci používali trochu mágie, aby zničili svoj odpad. "Rockfort nemal vždy kúpeľne," uvádza sa na Twitteri. "Pred prijatím muklovských inštalačných metód v osemnástom storočí sa čarodejnice a čarodejníci jednoducho uvoľnili tam, kde stáli, a kúzlami nechali zmiznúť ´dôkazy.´"

Harryho jazva nie je blesk?!

Najnovšie fanúšik prišiel s teóriou, že Harryho slávna jazva nie je blesk. Ako uvádza na Twitteri, Harryho zjazvenie je vlastne pohyb kliatby Avada Kedavra, ktorú sa pokúsil Voldemort vrhnúť na neho, keď bol ešte malé dieťa.

Pokiaľ ide o oficiálne slovo od J. K. Rowlingovej o jedinečnom tvare jazvy Pottera, v roku 2007 vo fanúšikovskom rozhovore odhalila, že si vybrala tvar blesku, pretože to bolo "cool". "Nemohla som mať svojho hrdinu s jazvou v tvare šišky," dodala.

Zdroj: telkáč 

Foto: Repro foto YouTube/Pavy, Twitter/Today Years Old

Tagy: Harry Potter

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov