Obrovský trapas herečky z Hry o tróny: VIDEO Prezradila spoiler, Arya zomrie!

04.04.2019ZaujímavostiHerečke Maisie Williams sa podaril poriadny trapas. V šou Jimmyho Fallona omylom prezradila spoiler z najočakávanejšieho seriálového finále - ôsmej série Hry o tróny. Počas rozhovoru totiž omylom povedala, že Arya zomrie. Aj diváci, moderátor aj samotná herečka ostali v šoku. Nakoniec však vysvitlo, že to bol... Prvý apríl!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hviezda seriálu Hra o tróny Maisie Williams, ktorá stvárňuje jednu z dôležitých postáv Aryu Stark, odhalila počas večernej šou Jimmyho Fallona spoiler ôsmej série. Arya Stark zomrie v druhom diele! Zaskočilo to nielen ju, ale aj samotného moderátora a divákov. 

Prvý apríl!

Williams si zakryla ústa a tvárila sa veľmi prekvapene. „Môžeme to vystrihnúť?“ Po tejto otázke Fallon zaskočene povedal jasné a pokračovalo sa od potlesku. Herečku to však vzalo natoľko, že musela odísť z natáčania. „Prepáčte,“ a vybehla preč. Hneď za ňou vybehol aj moderátor. Publikum stíchlo. Potom sa obaja vrátili a spoločne zakričali. „Prvý apríl!“

Ak by sa takýto náhodný spoiler stal naozaj, zrejme by mala herečka naozaj problém. Tvorcovia si totiž priebeh natáčania, scenár i akékoľvek prezrádzanie detailov veľmi dobre strážia. Dokonca ani samotný herci nevedia, ako skončia ich postavy. Dostanú totiž scenáre s rôznymi koncami a majú zakázané zverejňovať akékoľvek zábery z natáčania. 

Veľkolepé finále

Finálová ôsma séria bude mať premiéru 15. príla a u nás ju budú môcť diváci sledovať v priamom prenose o tretej ráno na stanici HBO. Všetci už nedočkavo čakáme na vyvrcholenie, no herci seriálu si mohli vychnutnať premiéru už včera v New Yorku. My si musíme ešte nejaký ten deň počkať, no podľa doterajších informácií to bude stáť za to. Zima konečne prichádza!

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: HBO/Helen Sloan, YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Video: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Tagy: Hra o tróny Arya Stark Maisie Williams

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov