Obrovská rana pre Marvel fanúšikov: Sony oznámilo zlú správu... Koniec Spider-Mana v MCU!

07.09.2019ZaujímavostiVyzerá to tak, že dni Spider-Mana v Marvel Cinematic Universe sú naozaj navždy preč. Minulý mesiac bolo oznámené, že držitelia práv na pavúčieho muža, Sony Pictures, sa po vydaní filmu Spider-Man: Ďaleko od domova oddelia od Marvel Studios, čím sa budúcnosť Toma Hollanda v MCU spochybní. Včera to Sony potvrdilo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Marvel a Sony nakoniec nedosiahli dohodu o budúcnosti Spider-Mana. Počas vystúpenia na summite spoločnosti Variety v oblasti zábavy a technológie sa predseda predstavenstva spoločnosti Sony Pictures Tony Vinciquerra podelil o nešťastnú správu, že „v tomto okamihu sú dvere zatvorené“, aby sa Spider-Man vrátil do sveta MCU.  Zdôraznil, že medzi týmito dvoma spoločnosťami nie je „žiadna nenávisť“, a o možnej budúcnosti povedal: „Život je dlhý.“


Hviezda Avengerov rozosmiala fanúšikov: FOTO Aha, ako vzniká Hulk... Nevynechávajte nohy!​


Vinciquerra tiež namietal proti viere mnohých fanúšikov Marvelu, že Kevin Feige bol zodpovedný za úspech pokladne Spider-Mana od vstupu do MCU. „Mali sme skvelý beh s Feigeom na filmoch o Spider-Manovi“ zdôraznil Vinciquerra. „Snažili sme sa zistiť, či existuje spôsob, ako to vyriešiť... Marvel ľudia sú úžasní ľudia, máme veľký rešpekt voči nim, ale na druhej strane aj my máme niekoľko úžasných ľudí. Kevin neurobil všetku prácu," vysvetlil.

Režiséri a zároveň bratia Russoovi, ktorí niekoľkokrát režírovali Toma Hollanda ako Spider-Mana, naposledy v Avengers: Endgame, nie sú až tak šokovaní rozdelením Marvel-Sony. Pre Daily Beast vysvetlili, že by sme mali „tancovať a oslavovať“, že tieto dve spoločnosti boli schopné dosiahnuť dohodu pred rokmi.

Reakcia Toma Hollanda 

Predstaviteľ najnovšieho Spider-Mana Tom Holland sa tiež rozhodol zareagovať na najnovšie správy. Spoločnosti GQ povedal: „Nehanbím sa vyjadriť, akých neuveriteľných bolo posledných päť rokov s Marvelom." Ako ďalej dodal, prežil tam určitý čas jeho života a v mnohých ohľadoch urobil z jeho hereckých snov skutočnosť.

„Spoločnosť Sony bola pre mňa tiež veľmi dobrá a globálny úspech Spider-Man: Ďaleko od domova je skutočným dôkazom ich podpory, schopností a odhodlania. Budúcnosť Spider-Mana spočíva v bezpečných rukách Sony. Naozaj nie som nič iné ako vďačný." Bodaj by aj Marvel fanúšikovia boli tak optimistickí ako on.

"Mám veľké šťastie, že mám priateľov, akými sú Zendaya, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth alebo Jake Gyllenhaal a môžem im naozaj dôverovať," uviedol a dodal, že je rád za spoluprácu s takýmito veľkými hviezdami. "Oni sú už na veľmi vysokej úrovni, sú profesionáli a zároveň sú milí a skromní. Pre mňa to bol výborný spôsob, ako mi otvoriť oči v tom, že môžete pracovať v tomto biznise, dostať sa na takú úroveň a nebyť pritom blbec," uzavrel Holland. 

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Sony Pictures

Tagy: Spider-Man Sony Marvel Cinematic Universe

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov