Najzábavnejšie tváre americkej obrazovky: Zarábajú milióny a rozosmievajú celý svet

Americké talkshow
0000-00-00 00:00:00ZaujímavostiSú zábavné, sú úspešné a získali si fanúšikov po celom svete. Americké talkshow patria doma k najpopulárnejším a najsledovanejším programom a kto sa v nich ešte neobjavil, akoby ani nebol celebritou. Čím si získali milióny fanúšikov po celom svete?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nuž, asi nie je novinárskym tajomstvom, že poriadna relácia by bez kvalitného moderátora nestála za veľa. A že ich práve americké talkshow majú, o tom niet pochýb. Pozrime sa teda na tých najlepších z nich...

Jimmy Fallon (40): Takmer sa stal počítačovým expertom

Charizmatický Jimmy má svoju šou The Tonight Show Starring Jimmy Fallon na televíznej stanici NBC už od roku 2009. Odvtedy stihol privítať také mená ako sú Robert De Niro, Justin Timberlake, Jon Bon Jovi, Cameron Diaz, Donald Trump, Drew Barrymore a mnohí z nich neodmietli prísť aj druhýkrát. Obľúbený komik takmer premrhal svoj talent na vysokej škole, keď sa pôvodne prihlásil na štúdium počítačovej vedy. Tento ženatý elegán okrem iného stihol vydať 2 albumy, na ktorých sú nielen piesne, ale aj originálne nahrávky z jeho šou. Podľa amerického zoznamu najvplyvnejších televíznych osobností zarobil v minulom roku 11 miliónov dolárov. Jimmy je doslova hotový balík zábavy. Vo svojej šou rozpráva, spieva, hrá s hosťami hry a hlavne sa veľa smeje.


Naozaj zaslúžená pocta: Oscarový režisér dostane vlastnú hviezdu


Ellen Degeneres (56): Štedrá hostiteľka

Najznámejšia ženská zástupkyňa v zozname mužských moderátorov. So svojou The Ellen DeGeneres Show na ABC vyhráva ceny Emmy pravidelne od roku 2004. Ellen sa otvorene hlási k homosexualite a možno aj to z nej robí najobľúbenejšiu hostiteľku zábavných programov. Jej manželkou sa stala austrálska herečka Portia de Rossi, známa zo serálu Ally McBeal. Vo svojej šou sa stretáva nielen s celebritami, ale aj s obyčajnými ľuďmi so zaujímavými životnými príbehmi. Jej doterajšie zárobky sa šplhajú k 45 miliónom dolárov. Okrem neuveriteľného talentu má Ellen aj obrovské srdce a často svojich divákov priamo v hľadisku poteší rôznymi darčekmi. Tejto komičke, moderátorke a spisovateľke v roku 2012 dokonca pribudla na hollywoodskom chodníku slávy jej vlastná hviezda a v roku 2014 si „odbehla odmoderovať“ odovzdávanie Oscarov.


Fenomenálny bavič Jim Carrey: Takmer sa stal aj pirátom z Karibiku


Jimmy Kimmel (47): Najvtipnejší narkoleptik v okolí

Ďalší Jimmy v našom zozname tentoraz so svojou šou Jimmy Kimmel Live! vysiela na televíznej stanici ABC. Talentovaný komik trpí nie veľmi známou chorobou – narkolepsiou, ktorá sa vyznačuje neustálou ospalosťou a všeobecným nedostatkom energie. Teda, trpí ako trpí. Ani ten najpozornejší fanúšik si počas vysielania nevšimne nedostatok energie. Jimmy totiž svojím talentom nezaostáva za ostatnými kolegami a pozvaných hostí dokáže nielen vyspovedať, ale rád si s nimi zahrá hru alebo filmovú scénku pre pobavenie divákov. Rovnako ako Ellen DeGeneres, aj tento komik s nezameniteľným úsmevom má od roku 2013 svoju hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. V spomínanom zozname najvplyvnejších televíznych osobností obsadil 15. priečku so zárobkom 10 miliónov dolárov.

 


Seriály, ktoré vždy rozosmejú: Pozrite sa na 10 najlepších sitkomov


Conan O'Brien (51): Talentovaný komik s titulom z Harvardu

Posledným z nášho zoznamu talentovaných moderátorov obľúbených amerických talkshow je Conan O'Brien so svojím programom Conan na televíznej stanici TBS. Jeho reláciu najnovšie plánujú vysielať dokonca v Turecku! Hviezdu síce nemá, ale v roku 2006 moderoval odovzdávanie cien Emmy a dokonca si zahral v niekoľkých filmoch sám seba. Charakteristickým znakom je najmä jeho schopnosť povedať minútovú vetu na jeden dych a tiež schopnosť nemihnúť kútikom ani pri tej najsmiešnejšej poznámke. Nie že by nemal zmysel pre humor, práve naopak. Talentovaný komik vyštudoval Harvard a dnes je nielen moderátorom, ale aj producentom a dabingovým hercom. Vo svojej šou okrem celebrít rád „privíta“ aj exotické zvieratá (samozrejme s ich chovateľmi), aby následne s jemu vlastným humorom šíril osvetu o týchto vzácnych druhoch. Conan ročne zarobí 12 miliónov dolárov a je 11. najvplyvnejším moderátorom v USA.

Zdroj: telkac.sk  internet 

Foto: telkáč, internet

Tagy: Ellen DeGeneres Jimmy Kimmel Jimmy Fallon Conan O'Brien

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov