Návrat strateného syna: Charlie Sheen opäť v Dva a pol chlapa?!

Charlie Sheen
14.12.2014ZaujímavostiFanúšikovia Dva a pol chlapa majú dôvod na radosť. Je totiž možné, že sa vo finálnej sérii objaví aj bývalá hviezda sitcomu Charlie Sheen. Nepriamo sa k tomu vyjadril aj Ashton Kutcher v známej televíznej šou moderátorky a zabávačky Ellen DeGeneres.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Už sú to tri roky, čo dostal Charlie Sheen po množstve hádok a problémov s tvorcom Chuckom Lorrem padáka z divákmi obľúbeného sitcomu Dva a pol chlapa. Nahradil ho Ashton Kutcher, ktorý stvárňuje miliardára Waldena Schmidta. Ten sa po smrti Charlieho Harpera (Charlie Sheen) pod kolesami parížskeho metra nasťahuje do jeho domu a zblíži sa s Charlieho bratom Alanom (Jon Cryer) i jeho synom Jakeom (Angus T. Jones).


Obľúbený seriál končí: Na záver si pozrieme hodinový špeciál


Charlie Sheen nedávno potvrdil, že producentom seriálu navrhol, aby zabudli na krivdy z minulosti a zakopali vojnovú sekeru. Podľa vlastných slov je totiž fanúšikom dlžný rozlúčku, ako sa patrí. V súčasnosti je takému nápadu naklonený aj Chuck Lorre. Spoločnosť Warner Bros sa však k tomu zatiaľ nevyjadrila, čím otázka spolupráce s Charlie Sheenom zostáva otvorená.

Nastalú situáciu však nepriamo potvrdila aj súčasná hviezda sitcomu Ashton Kutcher v rozhovore s Ellen DeGeneres. Jeho reakciu na otázku o návrate Charlieho Sheena do Dva a pol chlapa si môžete pozrieť na videu.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Charlie Sheen Ashton Kutcher Dva a pol chlapa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov