Zverejnili nominácie na Zlaté maliny: Vieme, kto ich má najviac

Zlaté maliny - nominácie
14.01.2015ZaujímavostiSvetové tlačové agentúry dnes priniesli informáciu o kandidátoch na Zlaté maliny. So siedmimi nomináciami vedie akčná sci-fi snímka Transformers: Zánik.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nedávno sme uverejnili zoznam najhorších filmov uplynulého roku a dnes už poznáme aj oficiálnych kandidátov na anticeny Zlaté maliny za to najhoršie, čo v ňom filmový priemysel priniesol. Zo spomínaného zoznamu sa v ňom objavilo 5 filmov s nomináciami v rôznych kategóriách. Ide o snímky Left Behind, Herkules: Zrod legendy, Ninja korytnačky Transformers: Zánik a Všetky cesty vedú do hrobu.


Prepadáky roku 2014: 10 najhorších filmov aj so slovami kritikov


Najviac nominácií si však odniesol film Transformers: Zánik. Uchádza sa o anticeny v kategóriách Najhorší film, Najhorší remake, rip-off alebo pokračovanie, Najhoršia réžia (Michael Bay), Najhorší scenár (Ehren Kruger), Najhoršia dvojica na plátne, Najhoršia herečka vo vedľajšej úlohe (Nicola Peltz) a Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Kelsey Grammer). Po šesť nominácií majú snímky Saving Christmas a Herkules: Zrod legendy.

V aktuálnom ročníku sa však rozhodli pridať novú kategóriu, ktorou pripomínajú, že držiteľky a držitelia malín nie sú pre film nadobro stratení a môžu sa posunúť k omnoho lepším výkonom. Fanúšičky a fanúšikovia môžu na stránke www.rottentomatoes.com rozhodnúť o tom, kto z minulých kandidátov či „ocenených“ sa v uplynulom roku v ich očiach vykúpil. Hlasovanie v tejto kategórii potrvá do 16. februára. O Razzie Redeemer Award 2014 sa uchádzajú Ben Affleck, Jennifer Aniston, Mike Myers, Keanu Reeves a Kristen Stewart.

To najhoršie z filmu v 35. ročníku udeľovania Zlatých malín vyhlásia 21. februára, teda tradične deň pred odovzdávaním Oscarov.


Zdroj: SITA  internet 

Tagy: Zlaté maliny nominácie Transformers: Zánik

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov