Slávne hollywoodske priateľstvá: Tieto hviezdy sú kamarátmi už od detstva

Detské kamarátstva, hollywoodske hviezdy
03.02.2015ZaujímavostiNie je ničím výnimočným, ak vzťah medzi hereckými kolegami v Hollywoode prerastie až do silného kamarátstva. Niektoré showbiznisové hviezdy sa však priatelia od detstva a spolu to dotiahli až do veľkého šoubiznisu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ryan Gosling a Justin Timberlake

Mnoho celebrít, ktoré sa poznajú už od detstva, spolu chodili do školy. Ryan Gosling a Justin Timberlake však boli detskými kolegami. Obaja boli totiž členmi známeho Mickey Mouse Clubu, z ktorého vzišli aj ďalšie známe mená ako Britney Spears či Christina Aguilera. Tieto dámy boli však skôr rivalkami než kamarátkami. Naproti tomu ich mužskí kolegovia boli doslova najlepšími kamarátmi. Dokonca spolu aj bývali v čase, keď Goslingova mama odišla späť do Kanady. Timberlake dokonca v šou Jonathana Rossa povedal, že spolu trávili všetok čas a boli doslova blázni.

Gwyneth Paltrow a Maya Rudolph

Herečky sa spoznali na strednej škole najmä vďaka rodičom. Ich otcovia, ktorí sa stretli na univerzite, sa po jej ukončení presťahovali do Los Angeles. O niekoľko desaťročí neskôr, keď Gwyneth hostila šou Saturday Night Live, využila príležitosť a porozprávala o svojej kamarátke, ktorá v šou mala účinkovať tiež. „Tento týždeň je pre mňa špeciálny, pretože jedna z mojich najlepších kamarátok je tu tiež a ja som na ňu hrdá,“ rozplývala sa Gwyneth. „Je neuveriteľne vtipná a som rada, že je súčasťou tohto programu.“

Jonah Hill a Adam Levine

Adam a Jonah sa poznajú takmer od narodenia a aj v tomto prípade zohrali úlohu ich otcovia. Tí sa zoznámili v kancelárii riaditeľa na strednej škole. Hill v jednom z rozhovorov povedal, že s Levinom ako deti často u seba prespávali. Keď Levine získal slávu so skupinou Maroon 5, Hill o ňom povedal, že „je presne ten istý chlapík, akým bol predtým.“ Mimo týchto lichotivých slov Hill Levinovi spravil aj ďalšiu láskavosť, keď informoval o Adamovej júlovej svadbe s modelkou Behati Prinsloo.


Priatelia majú dodnes milióny fanúšikov: Ako sa to všetko začalo?


Leonardo DiCaprio a Tobey Maguire

Herci sa zoznámili v osemdesiatych rokoch na konkurzoch, kde sa často stretávali. Obaja sa väčšinou uchádzali o rovnakú úlohu, no Leo bol takmer vždy úspešnejší. Napriek tomu Maguire nebol závistlivý, naopak, podľa DiCapria sa stali najlepšími kamarátmi a každé rozhodnutie, ktoré spravil, najskôr prekonzultoval s Tobeym. „Zvykli sme sa dlhé hodiny rozprávať, navzájom dohadovať a podporovať jeden druhého.“ V roku 2013 sa herci stretli na pľaci pri natáčaní Veľkého Gatsbyho a stvárnenie najlepších kamarátov bolo pre nich doslova hračkou. „Získal som úlohu v jednom z najväčších románov spolu s mojím najlepším priateľom. Čo môže byť lepšie?“ povedal Maguire časopisu People.

Nicole Kidman a Naomi Watts

Prvýkrát sa tieto krásne herečky stretli pri konkurze na reklamu na plavky a okamžite sa vraj spriatelili. „Sedeli sme tam v plavkách a čakali. Bolo to neskutočne trápne,“ povedala Watts neskôr pre časopis People. Úlohu v reklame nezískala ani jedna, avšak odvtedy sa stali nerozlučnými kamarátkami. V deväťdesiatych rokoch sa stretli pri natáčaní filmu Flirting, no zatiaľ čo Kidman začínala byť stále úspešnejšia, Watts sa potýkala s neúspechom. Neskôr chválila Nicole za to, že ju v ťažkých časoch podporovala. „Stále mi hovorila, že musím počkať na správnu chvíľu a po nej sa už určite všetko zmení.“

Kate Hudson a Liv Tyler

Slávne dcéry rovnako slávnych rodičov Goldie Hawn (mama Kate Hudson) a Stevena Tylera (otec Liv Tyler) spolu navštevovali strednú školu. Blízkymi kamarátkami sa však stali až v roku 2000 pri nakrúcaní filmu Dr. T & the Women. Táto skúsenosť ale bola pre obe trochu trápna. V jednej chvíli sa mali pobozkať, no boli príliš hanblivé. Neskôr sa obe na tom už len smiali a Hudson priznala, že to ako profesionálky mali jednoducho prekonať a pobozkať sa (aj s použitím jazyka). „No nikdy sme to neurobili, mali sme strach.“

Matt Damon a Ben Affleck

Nerozlučné a zrejme najznámejšie priateľstvo Hollywoodu sa začalo, keď sa mladý Matt Damon presťahoval na tú istú ulicu, kde býval osemročný Ben Affleck. Rýchlo sa stali priateľmi, ktorých spájali najmä herecké ambície. Po tom, čo sa dostali na rovnakú strednú školu, boli už takmer nerozlučnými kamarátmi. „Než som stretol Matta, bol som osamelý. Môjmu snu stať sa hercom nikto nerozumel. Potom prišiel Matt a zrazu ma mal kto chápať. Myslel si, že je to skvelý nápad a chcel sa so mnou o tom rozprávať,“ povedal Affleck v jednom z rozhovorov. Kamarátstvo „utíchlo“ len raz, keď sa Damon dostal na Harvard. Keď oboch neskôr vyhodili zo škôl, skúsili šťastie ako herci. Po prvých neúspechoch sa rozhodli, že spolu napíšu vlastný námet na film. Keby im v tom čase niekto povedal, že film, ktorému dali názov Dobrý Will Hunting, im prinesie spoločného Oscara za najlepší scenár, zrejme by mu neuverili.

Zdroj: internet 

Tagy: detské kamarátstva hollywoodske hviezdy

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov