Víkendové TV tipy: Poriadna dávka humoru aj emócií

Pavol Demitra
24.04.2015TV tipKedy je vhodnejší čas na skutočnú dávku smiechu a vtipných scénok, keď nie cez víkend? Užite si voľné dni pri poriadnom komediálnom mixe a zároveň nezabudnite, že v nedeľu na vás čakajú skutočné príbehy, pri ktorých vypustiť slzu je dovolené.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok 20.20 Nova: Jak se krotí krokodýli

O tom, že Česi vedia robiť kvalitné filmy, niet pochýb. Zmysel pre humor sa prejavil aj v tomto rodinnom filme od režisérky Márii Poledňákovej, ktorý vám s najväčšou pravdepodobnosťou prinesie predpísanú dávku smiechu. Škola v prírode dokáže pripraviť čokoľvek, a to najmä v prípade, ak máte na starosti kopu neposedných deciek, jednu príliš aktívnu vychovávateľku a druhú príliš sympatickú a úzkostlivú. Ak to môže niekto zvládnuť, tak jedine vysokohorský záchranár a otec jednej účastníčky zájazdu v podaní Miroslava Etzlera. Už mu ostáva len dokázať, aby mu tá povestná zhoda náhod nezničila rodinu.


Nezabudnuteľný plukovník zo seriálu M.A.S.H.: Tento Potter čaroval humorom!


Sobota 14.30 Markíza Ako uloviť družičku

Sobota je deň ako stvorený na svadby, tak prečo si nepozrieť komédiu o dvoch účastníkoch obrovského množstva svadieb. Vo svojom odbore sú profíci a z návodov na balenie družičiek by mohli vytvoriť receptársku knihu. Pozvánky na svadby nepotrebujú, pretože sa tam dostanú vďaka svojmu neuveriteľnému šarmu, uveriteľným historkám a dokonalému tancu. Jediné, čo nezvládajú, je ich vlastný ľúbostný život.


Áno, beriem: Filmová svadba desaťkrát inak


14.20 HBO: Bolt – pes pre každý prípad

Jediný, kto dokáže zachrániť svet, je Bolt. Škoda však, že hrdinom je len v televíznom seriáli. Všetky jeho zázračné schopnosti ho opúšťajú v momente, keď sa ocitne mimo  kamier. Hollywoodske štúdio je jeho bezpečnou skrýšou len do chvíle, kým sa čistou náhodou neocitne na ceste do New Yorku. Bolt dôveruje svojim filmovým schopnostiam natoľko, že len v sprievode svojich zvieracích priateľov sa vydáva na strastiplnú púť naspäť domov za svojou majiteľkou.

20.30 TV JOJ: To bude boj!

Najlepší priatelia a kolegovia v jednom sú agenti CIA bojujúci nielen za spravodlivosť ale aj o srdce krásnej, ba priam dokonalej ženy. Z kamarátov na život a na smrť sa kvôli Lauren Scottovej stanú z minúty na minútu takmer úhlavní nepriatelia. Podstatnou otázkou v tomto bláznivom súboji je, koho si absolútne nerozhodná Lauren v podaní Reese Witherspoon nakoniec vyberie. Komu z dvoch sexi chlapov dá prednosť a bude mať na to po únose vôbec ešte príležitosť? Komédia, romantika aj akcia v jednom, tak to veru bude boj.


Záporáci v animákoch: Spomeniete si ešte na Gargamela, Scara či Bluta?


Nedeľa 14.05 Nova cinema: Grace, kňažná monacká

Rok 1965 priniesol pre herečku Grace Kelly obrovskú zmenu. Jej svadba s monackým kniežaťom znamenala oveľa viac ako spojenie dvoch zamilovaných duší. Dvorná etiketa, nepochopenie zo strany kniežacej rodiny či povinnosti voči verejnosti a nútený odchod z filmovej scény mali nemalý dopad na osobu gracióznej herečky. Šesť rokov po svadbe dochádza k nepokojom medzi Francúzskom a Monakom a zároveň medzi manželským párom, ktoré môže aj kvôli vytúženému návratu k herectvu viesť k rozpadu rodiny. Zdá sa, že z katastrofy niet žiadneho východiska, a vtedy prichádza na rad Gracein šarm.

Markíza 20.30 38 - filmová pocta hokejovej legende

Uctiť si hokejovú legendu, akou Pavol Demitra bezpochyby bol, nie je len tak. Na to treba nielen dobrý nápad, ale aj kvalitný tím, ktorý by takýto jedinečný projekt vytvoril. Dokument z dielne Daniela Dangla mapuje život úspešného hokejistu a kvalitného človeka svojským spôsobom. Nechýbajú v ňom emócie, ale ani humorné situácie a za čas strávený jeho sledovaním určite stojí.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: SITA

Tagy: tv tip 38 Jak se krotí krokodýli Ako uloviť družičku To bude boj!

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov