Na koniec sveta aj do ponurej budúcnosti: Čo ponúkne televízny víkend?

Nájdete si dostatok času pre toľko známych tvárí?
29.05.2015TV tipStaré klasiky, ale aj hity posledných rokov. Program na tento víkend bude pestrý, zaujímavý, plný akcie, humoru, fantastiky a aj sci-fi. Jednoducho povedané: stôl je prestretý, výber jedál rozmanitý, stačí si len vybrať... dobrú chuť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok:

20:30 JOJ: Piráti Karibiku: Na konci sveta

Fanúšikmi zbožňovaní, televíziami donekonečna prepieraní. Zrejme každý už aspoň raz videl niektorý diel Pirátov Karibiku pri príležitosti televízneho vysielania, a tak berte tento typ s rezervou. V každom prípade tu má svoje miesto – pre Jacka sa síce treťou časťou uzatvára len jedno dobrodružstvo a nie celý príbeh, no čo sa týka niektorých ďalších hlavných postáv...

20:45 JOJ Plus: Agent v sukni

Martin Lawrence je úžasným komikom a v zápletke, kde sa policajt preoblečie za objemnú dámu v najlepších rokoch, sa môže tento černošský talent vybúriťdo halelujah. Agent v sukni je pravdepodobne jednou z najlepších amerických klasických komédií, a pokiaľ vyslovene nemáte lepšie plány než užiť si pohodový televízny večer, prepnite na JOJ Plus.


Kritici im neprajú: Osem hercov, ktorí čakajú na významnejšie ocenenie


22:20 Prima Family: Barbar Conan

Ak by ste po natrhnutej bránici dostali chuť na niečo drsnejšie, je tu on, vášho srdca šampión. Pravda, nejde o Arnieho v jeho životnej úlohe, no aj svalnatý a exotický Jason Momoa sa zhostil obrovského meča bravúrne. Plytká zápletka, hrubé a bezhlavé násilie, motív pomsty... už len pukance na dve minúty do mikrovlnky a je to hotové.

Sobota:

20:30 JOJ: Honba na čarodejnice

Veľmi podceňovaný film, ktorý sa oplatí pozrieť už len kvôli Nicolasovi Cageovi a Ronovi Perlmanovi. Príbeh je napínavý a na konci zrejme ostanete veľmi prekvapení, preto nie je vôbec nutné, aby ste šermovali s ovládačom ďalej než po JOJ-ku.

22:10 Nova: Expendables: Nezničiteľní 2

Prišli, videli, zabili. Nezničiteľní sú pravou chlapskou jazdou plnou akčných hviezd, ktoré by ste za iných okolností dávali dokopy možno tak lepidlom a výstrižkami z rôznych magazínov. Sly sa vyznamenal, keď do jedného blockbusteru vyslovene „napchal“ obsadenie, z ktorého budú cítiť testosterón ešte aj vaši susedia.


Keď sa tvorcovia nevedia rozhodnúť: Závery filmov, ako ich nepoznáte


22:30 Markíza: Terminator: Salvation

Ďalší diel kultovej sci-fi série nepatrí medzi tie najlepšie, no na druhej strane... stále je to Terminátor. Pokiaľ vás neoslovila Stallonova partia Nezničiteľných, toto je druhá najjasnejšia voľba večera.

Nedeľa:

11:35 JOJ/20:30 JOJ Plus: Na ostrie noža

Ak ste aspoň raz nevideli tento úžasný film, potom sa postavte do radu televíznych zelenáčov a poctivo napravte svoju nevedemosť. Dvojka Baldwin a Hopkins je prosto skvelá, a keď si k tomu pripočítate nehostinné prostredie Aljašky a krvilačného medveďa, ktorý je skupine preživších pádu lietadla neustále v pätách... 

20:30 JOJ: Susedská hliadka

Keď sa partia mierne nestabilných chlapov rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk, je to nanič. Pokiaľ však na planétu Zem súčasne zaútočia mimozemšťania, no, povedzme, že amen-tma. Štyria skvelí herci, štyrikrát dôvod dať Susedskej hliadke šancu. A navyše tu hrá aj ten málokto-vie-ako-sa-volá zo seriálu Ajťáci (The IT Crowd) – vážne, v koľkých filmoch ste ho už videli účinkovať?


Buďte televíznym profíkom: Telkáč.sk, viac ako TV program


16:10 Nova: Adéla ještě nevečeřela

Komédia, ktorú netreba predstavovať, plná tých tých najzvučnejších českých, ale aj slovenských mien. Ak patríte k divákom, ktorí si televíziu zapínajú zásadne až večer, pozmeňte tentoraz svoj návyk. Adéla je dáma, kvôli ktorej sa to naozaj oplatí.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Buena Vista Pictures, 20th Century Fox, Lionsgate, Atlas Entertainment, Millennium Films, Columbia Pictures, Bonton Film

Tagy: Nicolas Cage Barbar Conan Anthony Hopkins Expendables Sylvester Stallone Piráti Karibiku Johny Depp Terminator Ron Perlman

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov