Nájdite stratenú archu s filmovými tipmi: České komédie a najvtipnejší horor

Pracovný týždeň v znamení dobrodruhov a českých komédií.
06.07.2015TV tipNič nové, ale stále kvalitný výber. Zhruba tak je možné definovať filmovú ponuku druhého júlového týždňa.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok:

20:30 JOJ: Vinári

Ďalší zo skvelých českých seriálov si môžu vychutnať už aj slovenskí diváci. Odľahčite svoj deň, nalejte si do pohára tekutú pravdu a odpočiňte si. My máme rádi víííííno...

21:15 Markíza: Kameňák 4

Ak je pre vás víno slabé, možno divácky apetít nasýti poriadny a nefalšovaný Kameňák. Pravda, štvrtý diel sa už neteší takému diváckemu uznaniu, aké sa dostalo predchádzajúcim častiam, no stále ide o desiatky minút poriadnej zábavy.

Utorok:

20:20 Nova: Indiana Jones: Dobyvatelia stratenej archy

Indyho prvá veľká výprava, a to priamo za legendárnou Archou zmluvy. Chýbať nemôže krásna spoločníčka a nacisti v pätách, skrátka poriadna akcia, ktorá Harrisona Forda preslávila na veky vekúce.

20:50 JOJ Plus: Scary Movie 4

Paródia na všetky známe aj neznáme filmy, kultová komédia a more zábavy – to všetko presne definuje štvrté pokračovanie ságy hororových lámačov vašich bránic.

Streda:

20:15 Dajto: Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky

Ak vám nestačil utorkový Indiana Jones a stále bažíte po ďalšom dobrodružstve za mýtickým pokladom, prepnite v stredu večer na Dajto. Zoznámte sa, Jack Hunter.

20:50 JOJ Plus: Kráľovstvo ohňa

Filmov, kde svet zničil jadrový výbuch, zemetrasenie, sopka, klimatická zmena alebo mimozemšťania, je naozaj množstvo. Kráľovstvo ohňa ale rozpráva trošku iný príbeh; taktiež o konci ľudstva, ale tentoraz v žiare dračieho dychu.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: TV Prima, Dimension Films, Paramount Pictures, Buena Vista Pictures, YouTube

Tagy: Vinári Indiana Jones Scary Movie Kameňák Jack Hunter

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov