TV Tipy plné humoru: Pripravte sa na poriadnu dávku smiechu

Johnny English
20.07.2015TV tipSchovajte sa pred horúcim slnkom a užite si týždeň filmov určených na oddych. Inteligentným humorom vás pobaví vojvodkyňa z Devonshiru, trochu hulvátskym spôsobom kamaráti a kolegovia z 22 Jump street, v napínavých chvíľach sa o nezabudnuteľné hlášky podelí Indiana Jones aj žandár zo Saint Tropez či popletený špión Johnny English.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 20.20 Jednotka: Vojvodkyňa

Snímka o vojvodkyni z Devonshiru vás zavedie do Anglicka do 18. storočia. Pokroková Georgiana len ťažko zapadá medzi vtedajší bežný ženský priemer a ešte menej sa podobá na poslušnú manželku večne doma očakávajúcu svojho manžela. Život plný intríg a nedostatku lásky od manžela si kompenzuje ľúbostnými pletkami a zapájaním sa do politiky.


Nepresvedčili ho ani fanúšikovia: Sexi fešák si v X-Menoch nezahrá


22.00 HBO: 22 Jump Street

Policajti, ktorí nevedia ani povedať zadržanému jeho základné práva? Nuž aj taká je realita v prípade dvoch skvelých i keď trošku popletených kamarátov. Majú však jedinečnú šancu dokázať, že za niečo stoja počas práce v utajení na vysokej škole. Návrat do školských lavíc však nemusí priniesť len tie pozitívne spomienky a na strane druhej rokmi sa obaja zmenili, takže aj z flákača sa môže stať šprt a naopak. Táto tajná misia nepreverí len ich schopnosti, ale najmä to, či sú skutočne takými dobrý mi priateľmi, ako si vždy mysleli. No a ako bonus: o humorné chvíle nebude núdza.


Prvé Fordove vystúpenie po nehode: Takto okomentoval nové Hviezdne vojny


Utorok 20.20 Nova: Indiana Jones a posledná krížová výprava

Klasické dobrodružstvo s Harrisonom Fordom prinúti Indiana Jonesa nasadiť si po tretí raz svoj ošúchaný klobúk a vydať sa na cestu. Nebude však sám, pretože ho bude sprevádzať jeho otec. Dokážu aj napriek nie vždy rovnakým názorom zvládnuť nástrahy smerujúce zo strany nepriateľov a pritom nájsť svätý grál? Isté však je, že napätia bude až až.

Streda 20.15 Barrandov: Žandár a mimozemšťania

Nenapodobniteľný Louis de Funes sa predstaví ako svojský a nezničiteľný žandár zo Saint Tropez. Práve túto destináciu si zvolili mimozemšťania ako miesto svojho pristátia. Odvážny žandár sa púšťa do boja s nimi, no tí sa dokážu zmeniť na kohokoľvek, krásne modelky nevynímajúc. Strážmajster Cruchot je navyše takmer jediný, kto na ich existenciu verí. Zaručene hrozí kopa zábavy a situácii, ktoré vám spôsobia kŕče od smiechu.

20.30 Markíza: Twilight sága: Úsvit 1

Záverečný diel Twilight ságy tvorcovia šikovne rozdelili na dve časti a práve prvú z nich si môžete pozrieť v stredajší večer. Dvojica obľúbená a nenávidená zároveň prežíva svoj svadobný deň a následnú dovolenku. Prekvapivým je však až Belline nečakané tehotenstvo, ktoré viac než dosť ohrozuje jej život. Sama je človekom, ale nosí pod srdcom upírovo dieťa, ktorým rozpúta nielen nepokoj medzi vlkmi a upírmi, ale medzi všetkými v jej okolí.


Oscarový režisér, Vin Diesel a hviezda Twilightu: Toto by ste minúť nemali


Štvrtok 20.20 Jednotka: Keď Harry stretol Sally

Klasická romantická komédia so šarmantnou a v tom čase mladučkou Meg Ryan. Keď sa Sally stretla s Harrym prvýkrát, nebola nadšená. Po rokoch sa však ich vzťah pomaly posúva a oni sami sa menia na výborných priateľov. Dohadzujú si partnerov, prediskutúvajú svoje problémy, no téma ich vzájomnej lásky ostáva na veľmi dlhú dobu uzavretá.

20.50 Plus: Johnny English

Najnemožnejší špión Johnny English sa vydáva na svoju misiu po tom, čo pri bombovom útoku zahynú tí najlepší britskí špióni. Vyšetriť krádež korunovačných šperkov nie je jednoduché a v spojitosti s nenahraditeľným predstaviteľom Mr. Beana vskutku komické.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: SITA, internet

Tagy: Twilight Vojvodkyňa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov