Fantomas, Sherlock Holmes aj nové Akty X: S našimi TV tipmi nuda nehrozí!

Sherlock Holmes
25.01.2016TV tipMajstrovstvá sveta v korčuľovaní nebudú tento týždeň jediným programom, ktorý budete chcieť pozerať. V ponuke si opäť nájde tu svoju snímku snáď každý.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 13.10 Nova Cinema: Fantomas sa hnevá

Nikdy nekončiace prenasledovanie Fantomasa pokračuje na konferencii v Ríme. Louis de Funès má ako komisár Juve zachrániť pred ním profesora, ktorý sa zaoberá hypnózou. Pokračovanie bláznivej komédie plnej bláznivých scén a vtipných gagov sa jednoducho dá pozerať kedykoľvek.


Krehká blondína? Ani náhodou!: Americké zlatíčko nemá problém so žiadnou rolou


16.15 HBO: Divočina

Reese Witherspoon sa predstaví ako hlavná hrdinka Cheryl, ktorá si už čo-to prežila a nemálo jej rozhodnutí bolo viac ako nešťastných. Náhle sa však rozhodne, že aj bez predchádzajúcich skúseností sama zdolá dlhú vysokohorskú trasu. To, čo ju na tejto neuveriteľnej a najnáročnejšej americkej trase stretne, by ste nečakali ani vy.

16.55 HBO2: Philomena

Bývalý novinár Martin cíti šancu na jedinečnú reportáž, ktorú môže pripraviť len spolu s pani Philomenou. Tá už päťdesiat rokov hľadá svoje dieťa. Cynický muž a úprimná láskyplná žena sa spoločne vydávajú na netradičnú cestu, aby našli Philomeninho strateného syna. Taký výlet musí zmeniť každého a najmä ich dvoch.


Prichytení pri čine: Tieto páry preslávila hollywoodska nevera!


20.15 Sherlock Holmes: Hra tieňov

V druhom pokračovaní vyriešite spolu so Sherlockom Holmesom vraždu korunného princa, zatiaľ čo na každom kroku bude sliediť Moriarty. Výborné herecké obsadenie a skvelá zápletka vás dokonale vtiahnu do deja.

Utorok 19.10 Film +: Země naděje

Steve (Matt Damon) pracuje pre firmu, ktorá montuje ropné vrty. Spolu s kolegyňou je vyslaný do malého mestečka, aby presvedčil jeho obyvateľov, že potrebujú ropné vrty. Čo sa najskôr zdá byť pre skúsených obchodníkov hračka, vyjde nakoniec ako celkom komplikovaný projekt. Sympatickú snímku spríjemní aj ženskému oku lahodiaci Matt Damon.

21.50 HBO: Kingsman: Tajná služba

Špionážna služba Kingsman nie je vôbec obyčajná. Nepodporuje ju vláda, je absolútne nezávislá a najmä, nikoho k sebe nevezme bez odporúčania niektorého z členov. Teraz tu však je niekto, kto by im stál aj za porušenie pravidiel. Samozrejme, v akčnej snímke nesmie chýbať ani zloduch. Máte sa veru na čo tešiť.


Príťažlivý herec prekročil prah 55-ky: Po boku má nádhernú ženu a vyzerá skvele


Streda 20.00 Dvojka: Krasokorčuľovanie – me 2016

Milovníkov krasokorčuľovania poteší fakt, že tento týždeň začínajú majstrovstvá sveta, navyše u nás, v Bratislave. V stredu večer si môžete pozrieť aj prostredníctvom Dvojky krátku jazdu mužov.

20.15 Dajto: Temný rytier

Kto iný by mohol bojovať v Gotham City so zločinom, ak nie Christian Bale ako Batman? A proti nemu sa logicky postaví kráľ zločinu – Joker.

Plus: Akty X - Návrat 20:35

Akty X sú späť! Špeciálni agenti FBI Mulder a Scullyová sa po 14 rokoch opäť schádzajú. Mysterióznych prípadov súvisiacich s paranormálnymi javmi či mimozemšťanmi totiž neubúda, naopak. Na nových epizódach pracuje pôvodný tvorca šou, scenárista a režisér Chris Carter a v hlavných úlohách sa opäť objaví David Duchovny a Gillian Anderson.

Štvrtok17.30 Film Europe: Mozartova sestra

Vedeli ste, že Mozart nebol prvým zázračným dieťaťom v rodine? Jeho staršia sestra Nannerl oplývala talentom na spev aj hru na cimbal a husle. No kvôli vtedajším určeným povinnostiam žien v spoločnosti ju mladší brat veľmi rýchlo zatienil.

22.00 Dajto: Nezvratný osud

Hororový triler azda ani netreba bližšie predstavovať. Osud vás jednoducho vždy dostihne.

Zdroj:  telkac.sk mb 

Foto: Warner Bros

Tagy: Jude Law Sherlock Holmes Reese Witherspoon Colin Firth

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov