TV tipy, ktoré stoja za to: Odhaľte tajomstvo hrobky a ulovte družičku

Wolverine
26.02.2016TV tipZabudnite na prácu a užite si víkend v spoločnosti skvelých snímok. Oddýchnete si v Čarovnom lese, prežijete romantické chvíle na svadbe, pobavíte sa v múzeu, budete tŕpnuť s tlmočníčkou a nebude chýbať ani kvalitná akcia či dobrodružstvo. To pravé si nájde naozaj každý.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok 18.20 HBO: Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky

Už tretíkrát si prežije poriadne dobrodružnú noc v prírodopisnom múzeu v New Yorku Ben Stiller ako najznámejší nočný strážnik Larry. Samozrejme, vidno, že ide už o tretie pokračovanie, no na piatkový pokojný relax je to fajn výber.

20.15 Prima: Smrtonosná pasca 2

S policajtom Johnom McClanom je o napätie a dostatočné množstvo akcie vždy postarané. Plán s pokojnými vianočnými sviatkami opäť nevyjde, keďže letisko, na ktorom je aj John čakajúci na manželku, obsadia teroristi. Vtedy je čas vytiahnuť zbraň.

Sobota 10.40 Markíza: Kozmetička a zviera

Krásku a zviera pozná snáď každý, ale čo tak pridať ku zvieraťu kozmetičku? Romantická komédia ponúka príbeh o americkej kozmetičke, ktorá záhadným omylom získa zamestnanie u jedného európskeho diktátora ako učiteľka jeho detí. Tá sa všetkými možnými spôsobmi usiluje nielen vyučovať jeho deti, ale roztopiť aj necitlivé zatvrdnuté srdce panovníka.

16.30 HBO: Čarovný les

Pre tých, ktorí sú očarení netradičným spracovaním rozprávok je tu muzikálový Čarovný les. Slávne herecké mená, známe rozprávky a množstvo chytľavých pesničiek. V snímke stretnete Popolušku, Krásneho princa, odvážnu Červenú čiapočku a mnoho ďalších obľúbených rozprávkových postáv a to všetko na jednom mieste – v Čarovnom lese.


Rozprávky trochu inak: Takto sa filmári pohrali s pôvodnými verziami


17.30 Doma: Ženy

Skupina priateliek z New Yorku v ľahkej komédií s výstižným názvom prežívajú svoje radosti aj starosti. Klebetia, smejú sa, plačú a nadávajú na mužov – všetko spoločne. Sila ženského priateľstva je jednoducho nezničiteľná.

20.00 Nova Cinema: Sociálna sieť

Životopisná dráma vám dovolí nahliadnuť do zákulisia vzniku najrozšírenejšej sociálnej siete. Ukáže však aj niečo zo súkromia jej zakladateľa Marka Zuckerberga či jeho priateľov a konkurentov.

Nedeľa 13.30 Joj: X-Men: Wolverine

X-Menov ani Wolverina azda netreba ani bližšie predstavovať. Stačí sa len pohodlne usadiť, zapnúť telku a užívať si príbeh postavy, ktorá z Hugha Jackmana spravila hviezdu.


Bude novým Wolverinom? Hugh Jackman odporúča tohto charizmatického Brita


15.30 Jednotka: Zlatá klasika: Dívka v modrém

Postrehli ste v kinách novinku o Líde Baarovej? Tak prečo si nepozrieť aj niektorú zo snímok, v ktorých sa sama objavila. Začať môžete už túto nedeľu poobede s Dívkou v modrém.

17.30 Doma: Ako uloviť družičku

Klasická svadobná komédia o tom, ako sa aj zapovedaní sukničkári, ktorí balia na každej svadbe novú družičku, môžu zmeniť. V hlavnej úlohe Owen Wilson a Vince Vaughn vám zaručia príjemne strávené nedeľné poobedie.


Áno, beriem: Filmová svadba desaťkrát inak


20.00 Nova Cinema: Podivuhodný prípad Benjamina Buttona

Hoci je nestarnúť snom množstva ľudí, len Benjamin Button od svojej päťdesiatky nezostarol ani o jeden deň. Práve naopak, začal mladnúť. To vyzeralo spočiatku veľmi lákavo, no nečakal, že ho to dovedie až ku kolíske. Naozaj zaujímavý film vytvorený podľa poviedky F.S Fitzgeralda doplňujú herecké esá ako Brad Pitt či Cate Blanchett ako jeho láska.

22.10 Nova: Tlmočníčka

Vynikajúce výkony Nicole Kidman a Seana Penna si do sýtosti užijete pri snímke Tlmočníčka. Silvia Broom, tlmočníčka OSN, si vypočuje tajný rozhovor v málo známom jazyku o vražde afrického prezidenta. Samozrejme, nenechá si to pre seba a vtedy sa začne kolotoč nebezpečných situácií.

Zdroj:  telkac.sk mb 

Foto: Disney, 20th Century Fox, Sony Pictures

Tagy: Brad Pitt Bruce Willis Ben Stiller Cate Blanchett Hugh Jackman Wolverine

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov