Sexi mafiánka, romantická legenda aj drásavý triler: TV TIPY sú ozaj pestré!

Sofía Vergara Reese Witherspoon
09.05.2016TV tipHoci štátny sviatok vyšiel na víkend, oddýchnuť si a zabaviť sa môžete aj počas pracovných dní. Pohodičku si spravíte s Divokou dvojkou i Tučniakmi z Madagaskaru, romantiku prežijete s Tristanom a Izoldou a dramatické chvíle zas pri talianskej lúpeži i zachraňovaní nevinných. Stačí si len vybrať, na čo máte chuť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 20.15 Joj Cinema: Tristan a Izolda

Zakázaná láska, tajní milenci, zrada i zlomené srdcia. Najnovšie filmové spracovanie starej keltskej legendy by si nemali nechať ujsť tí, ktorí sa tešia z historických romancí. Predlohou pre túto snímku bola rovnomerná opera Richarda Wagnera. Výpravný historický film sa natáčal aj v susednom Česku a objavili sa v ňom aj českí herci.

Písali dejiny: Najlepšie filmy podľa historických osobností

20.15 Dajto: Lúpež po taliansky

Ak dobre naplánovanú lúpež, tak v Taliansku. A s Charliem a jeho partiou. Plán môže byť akokoľvek vynikajúci, no ak máte medzi sebou podrazáka, neskončí to dobre. Nielen ukradnuté peniaze, ale najmä vraždu dobrého parťáka je nutné pomstiť. Charlie tak nanovo vytvára tú správnu skupinku a chystá jednu z najgeniálnejších lúpeží.

20.20 Nova: Byl jednou jeden král

Soľ a pravá láska sa v hlavnej úlohe predstavili v starej, no vôbec nie zabudnutej rozprávkovej klasike Byl jednou jeden král. Známy príbeh o tom, ako kráľ vyhnal svoju najmladšiu dcéru, pretože sa mu jej hodnotenie lásky k nemu nepáčilo. Vtedajšie herecké esá, humorné hlášky a krásny rozprávkový príbeh - na to sa dá jednoducho pozerať vždy.

Utorok 12.15 HBO: Divoká dvojka

Sexi príťažlivá dvojica zložená z policajtky (Reese Witherspoon) a kľúčovej svedkyne a manželky drogového dílera (Sofía Vergara) v bláznivej komédii stojí za pozretie. Dve rozdielne ženské spoja sily, aby unikli nájomným vrahom aj skorumpovaným policajtom. Pripravte sa na poriadnu zábavu a skvelý oddych.

Príťažlivá filantropka: Kolumbijská herečka dostane výnimočné ocenenie

13.30 Joj: Malý kúsok neba

Marley je krásna mladá žena plná života, má skvelých priateľov a vynikajúcu prácu. Z ničoho nič sa však musí popasovať so zákernou chorobou. V nemocnici okrem všadeprítomných chorôb stretáva aj svojho lekára. Spoločne hľadajú možnosti liečby aj cestu k sebe. Vo filme si užijete veľa smiechu, ale aj sĺz.

Streda 18.30 HBO: Tučniaci z Madagaskaru

Ak si chcete pozrieť aj v strede týždňa nejaký animák, jasným výberom by mali byť populárny Tučniaci z Madagaskaru. Fantastická snímka totiž pobaví nielen deti, ale aj kopu dospelých. Známa partia čiernobielych postavičiek sa púšťa do nebezpečnej akcie. A tentoraz trochu nútene spoja svoje sily s inou tajnou organizáciou. Nuž, vtipné hlášky nebudú chýbať a zábava je zaručená.

Ani rozprávky pre deti sa nevyhli problémom: Takto vznikali obľúbené animáky

20.25 Jednotka: Schindlerov zoznam

Schindlerov zoznam patrí k najlepším a najobľúbenejším filmom. A právom. Film geniálneho Stevena Spilberga získal sedem Oscarov a radí s ak tým, ktoré rozhodne musíte vidieť. Pokojne aj niekoľkokrát. Príbeh obchodníka Oskara Schindlera, ktorý v sebe našiel ľudskosť a pomohol zachrániť množstvo tých, ktorí už nemali šancu. Keď aj člen Nacistickej strany vidí v ľuďoch ľudí.

Štvrtok 22.00 Dajto: Sedem

Sedem smrteľných hriechov, sedem vrážd a sedem dní do konca služby. Detektív Somerset na konci svojej kariéry zaúča do svojej práce ambiciózneho Davida Millsa. Musia spoločne vyriešiť  brutálnu vraždu, ktorá ich vtiahne do sveta vyšinutého no geniálneho zločinca. Zapeklitý prípad a kvalitné herecké obsadenie vás určite vtiahnu do deja.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Paramount, Dreamworks, New Line Cinema, Česká televize

Tagy: tv tip

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov