TV TIPY pre každého: Tento týždeň na vás čaká vojna Titanov, upíri, ale aj vianočné tradície

Hnev Titanov
22.11.2021TV tipNa svoje si tento týždeň prídu milovníci akcie, gréckych bájí či fikcie. Nenechajte si ujsť ani vianočné dobrodružstvá a trošku viac zamotané vzťahy. Podarí sa Peyton a Benovi tento rok vytvoriť dokonalé Vianoce?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

PONDELOK 20:30 Dajto - Hnev Titanov

Desať rokov po hrdinskej porážke Krakena sa poloboh Perzeus, syn Dia, snaží žiť pokojný život so svojim desaťročným synom Heliom. Netuší, že medzi bohmi zúri boj o nadvládu, ktorý ohrozí aj jeho idylický život.

UTOROK 20:30 JOJ Plus - Veľká americká lúpež

Snímka natočená podľa skutočných udalostí z 80. rokov minulého storočia rozpráva príbeh Chrisa Potamitisa, gréckeho migranta. Pracuje ako ochrankár vo veškej autombilovej spoločnosti. Jeho násilnícky kamarát Eddie ho presvedčí, aby spoločne Chrisovho zamestnávateľa okradli.

STREDA 20:30 JOJ Plus - Spolujazdca

Stu je nesmelý vodič Uberu, ktorý chce za každú cenu čo najlepšie slúžiť svojim zákazníkom. Vic je drsný policajt, ktorý má v pláne chytiť nebezpečného zločinca. Keď sa ich cesty pretnú, začína sa šialená jazda, pri ktorej im bude neustále hroziť strata nielen zdravého rozumu, ale občas aj vlastného života. 

ŠTVRTOK 20:30 JOJ Plus - Súmrak

Bella bola vždy trochu iná. Keď sa jej mama znovu vydala, Bella sa rozhodla zblížiť so svojim otcom a vrátila sa bývať do malého mestečka Forks. Na prvej hodine v novej škole si k nej prisadne očarujúci Edward Cullen. Napriek varovaniam kamarátov Bellu Edward neskutočne priťahuje, sníva sa jej o ňom. Neskôr sa však dovzie, že Edward nie je úplne obyčajný chlapec.

PIATOK 20:30 DOMA - Najkrajšia vianočná tradícia

Počas týždňa pred Vianocami je Peyton Canadayová poverená organizovaním každoročného veľkého štedrovečerného večierku v ich rodinnom penzióne. Nečakane sa dostane do kontaktu so svojim bývalým priateľom, Dr. Benom Tylerom, ktorému pomáha postarať sa o malú Lily. Sú odhodlaní splniť posledné želanie Lilyinej zosnulej matky a vytvoriť pre ňu čarovné Vianoce inšpirované jej krásnymi spomienkami a rodinnými tradíciami. Aby to však mohlo fungovať, musí Peyton potlačiť bolesť, ktorú zažila, keď ju Ben pred 10 rokmi opustil.

SOBOTA 20:00 HBO - Kong: Ostrov lebiek

V roku 1973 po skončení vojny vo Vietname vládny agent Bill Randa najíma bývalého leteckého špecialistu Jamesa Conrada, skúseného stopára, aby viedol expedíciu na zmapovanie nedávno objaveného Ostrova lebiek. Niektorí z posádky nevedia, do čoho idú, iní tušia, že sa na onom ostrove ukrýva jedno alebo viac monštier. Ich cesta za poznaním sa neskôr mení na boj o prežitie a útek z prapôvodného raja, v ktorom nie je pre človeka miesto.

NEDEĽA 20:35 JOJ - Bohemian Rapsody

Jediné, čo je pozoruhodnejšie, než ich hudba, je jeho príbeh. Bohemian Rapsody popisuje hudobnú kariéru i nekontrolovateľný život Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985

Zdroj: telkac.zoznam.sk 

Foto: Repro foto Youtube, Video: Youtube/W Network, The Twilight Sage, Grindstone official, Totalfilm.cz, Movieclips Coming Soon

Tagy: Súmrak Hnev Titanov Spolujazdca Bohemian Rapsody

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov