V Bez servítky ich takmer porazilo: Servírovala ČERVY a CVRČKY... Robíš si z nás pi*u?!

Katarína Kadlecová
02.02.2023TV tipBRATISLAVA - Neverili vlastným očiam! Nepochybne najvýraznejšou účastníčkou tohto týždňovej zostavy v jojkárskej relácii Bez servítky je módna stylistka Katarína Kadlecová (36). Tá bude hostiť ostatných súperov práve v dnešnom - štvrtkovom vydaní. Ako prezrádzajú už upútavky, pripravila si pre nich poriadne "lahôdky".
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Je extravagantná, kritická, svojská a do partie súťažiacich príliš nezapadla. Reč je o Kataríne Kadlecovej, ktorá momentálne bojuje o výhru v kulinárskej šou Bez servítky. Či sa jej vzťahy so súpermi zlepšia po tom, čo ich u seba doma pohostí, je otázne...

Už upútavka na dnešné vydanie totiž naznačuje, že si pre nich pripravila aj pomerne netradičné záležitosti. Ako predjedlo totiž Katka naservírovala súperom živé červy. „To nemyslíš vážne!” zvolal šokovaný Ondrej. „Ja som myslela, že ma trafí šľak,” okomentovala svoje zdesenie Bianka. 

Okrem červov sa však na stole ocitli aj cvrčky. ktorých Katka svojím hosťom ponúkla. „To sú proteíny. Čisté mäso,” poznamenala. U hosti sa však nestretla s nadšením. „To si nás už robíš pi*u? Tak my sa trepeme do Čiech, aby sme sa prišli najesť a ty nám dáš na stôl toto?” neskrýval svoje rozhorčenie Ondrej. 

Či sa súperi dočkali od Katky aj iného jedla a či odchádzali domov hladní alebo najedení, sa dozviete už dnes večer o 17:50 na obrazovkách TV Joj v relácii Bez servítky. 

Foto: TV JOJ

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov