Dvojka

Program TV stanice Dvojka

Druhý okruh slovenskej televízie (RTVS), ktorý vysiela programy pre náročného diváka.
 
Streda03.04.2019
06:00 Cesty do školy
06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:45 Bob a Bobek na cestách
06:50 Bob a Bobek na cestách
07:00 Malý Mikuláš
07:10 Martinka I
07:25 Martinka I
07:35 Mať tak o koliesko viac
07:45 Zázračný miniateliér
07:50 Trpaslíci
08:00 Živá panoráma
08:30 Encyklopédia slovenských obcí
08:45 Správy RTVS z regiónov
09:00 Záhady archeológie
09:30 Kvarteto
10:00 Karol Ketzer
11:05 Okolie Zlatých Moraviec
11:30 Obedníček
11:40 Lilin ostrov pokladov
11:45 Fidlibumove pokusy
11:50 Trpaslíci
12:05 Živá panoráma
12:20 Cyklopotulky
12:30 Dunajská flotila
13:00 Hľadanie tvaru
13:20 Európski knihári
13:50 Rudo Brtáň
14:30 Moja diagnóza
15:00 Festung Bratislava
15:30 Maďarský magazín
16:00 Záhady archeológie
16:25 Cesty do školy
17:00 Správy RTVS z regiónov
17:10 Správy - Hírek
17:25 Família - Magické hrnky
18:00 Hľadanie stratených svetov
18:30 Večerníček
18:35 Lilin ostrov pokladov
18:40 Trpaslíci
18:45 Fidlibumove pokusy
18:55 Malý Mikuláš
19:05 Martinka I
19:20 Martinka II
19:30 Zázračný miniateliér
19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10 Prvá - Irena Blühová
21:00 Kráľovstvo lesa
22:00 Správy a komentáre
22:25 Kinorama
22:50 Umenie
23:15 Čas grimás
00:20 Správy RTVS
01:10 Správy a komentáre
01:35 Správy - Hírek
Piatok05.04.2019
06:00 Cesty do školy
06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:45 Bob a Bobek na cestách
06:50 Bob a Bobek na cestách
07:00 Malý Mikuláš
07:10 Martinka II
07:25 Martinka II
07:35 Mať tak o koliesko viac
07:45 Zázračný miniateliér
07:50 Trpaslíci
08:00 Živá panoráma
08:30 Správy RTVS z regiónov
08:45 Encyklopédia slovenských obcí
09:00 Záhady archeológie
09:30 Rómsky magazín
10:00 Mumu
11:00 Kamila ako zlo, ktoré nepoznáme
11:30 Obedníček
11:40 Lilin ostrov pokladov
11:45 Trpaslíci
12:00 Živá panoráma
12:30 Stále rýchlejšie
13:25 Tráva je zelená a obloha modrá
14:25 Závislosť sa ťa dotýka: Pervitín
14:50 Ondrej Malachovský
15:25 Tvárou v tvár
15:50 Národnostné správy
16:00 Televíkend
16:30 Trasa valašskej kultúry
17:00 Správy RTVS z regiónov
17:10 Správy - Hírek
17:25 Família - Svet patrí všetkým
18:00 Hľadanie stratených svetov
18:30 Večerníček
18:35 Lilin ostrov pokladov
18:45 Trpaslíci
18:50 Fidlibumove pokusy
18:55 Malý Mikuláš
19:05 Martinka II
19:20 Martinka II
19:35 Zázračný miniateliér
19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10 Família
20:40 Už je tu zas
22:35 Bratislavské jazzové dni 2018
23:30 Peter a Pavel a džezáky
00:25 Správy RTVS
01:15 Správy RTVS z regiónov
01:25 Národnostné správy
01:35 Správy - Hírek
 
Ďalšie slovenské stanice: Markíza, JOJ, Jednotka, Doma, JOJ Plus, TV Dajto, TA3, WAU, Telkac.tv, Lux