ORF1

Program TV stanice ORF1

Rakúska televízna stanica zameraná na rakúske programy.
 
Včera25.01.2020
04:30 Franklin & Bash
05:10 Brooklyn Nine-Nine
05:30 Die Goldbergs
06:00 Wickie und die starken Männer
06:25 Die Ollie & Moon Show
06:40 Tom
07:05 Bibi Blocksberg
07:30 Servus Kasperl
07:55 Helmi-Kinder-Verkehrs-Club
08:00 Hallo okidoki
08:05 ABC Bär
08:20 Hallo okidoki
08:25 Tolle Tiere
08:40 Hallo okidoki
08:45 Museum AHA
09:00 Hallo okidoki
09:05 Tom Turbo
09:30 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Damen Bansko
09:35 SpongeBob Schwammkopf
09:40 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Damen Bansko
10:00 Yakari
10:15 Yakari
10:30 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:45 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:55 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
11:15 Disneys Miles von Morgen
11:25 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
11:40 Kung Fu Panda
12:05 Jamie kocht Italien
12:50 Twisted
13:10 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
13:30 IBU Biathlon Weltcup Pokljuka
13:35 Twisted
13:55 FIS Nordische Kombination Weltcup Team Oberstdorf
14:20 Baby Daddy
14:40 Baby Daddy
14:55 IBU Biathlon Weltcup Pokljuka
15:05 Vezmeš si ma?
15:25 Vezmeš si ma?
15:50 The Big Bang Theory
16:10 Parťáci
16:15 FIS Skispringen Weltcup Zakopane HS 140 Team
16:35 Parťáci
17:00 Mick
17:25 Mick
17:50 ZIB Flash
18:00 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
18:05 Die Simpsons
18:25 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
18:30 Simpsonovci na Vianoce
19:00 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
19:05 The Grinder - Immer im Recht
19:30 The Grinder - Immer im Recht
19:53 Wetter
20:00 ZIB 20
20:15 Expendables: Nezničiteľní 3
22:05 Black Mass - Der Pate von Boston
00:00 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Kitzbühel
01:30 Expendables: Nezničiteľní 3
03:25 Black Mass - Der Pate von Boston
Utorok28.01.2020
04:35 Brooklyn Nine-Nine
05:00 Brooklyn Nine-Nine
05:20 Die Nanny
06:00 Heidi 3D
06:25 Wickie und die starken Männer
06:50 Die Ollie & Moon Show
07:00 Disneys Rapunzel - Die Serie
07:25 Knall genial Lied
07:30 Heidi 3D
07:55 Okidoki Tipp
08:00 Grizzy und die Lemminge
08:10 Hör mal, wer da hämmert
08:30 Malcolm mittendrin
08:55 Dawson's Creek
09:40 Cukrárky v akcii I
10:00 Cukrárky v akcii I
10:20 Magazin 1 (Wh.)
10:30 Walking on Sunshine
11:15 Wischen ist Macht
11:40 Wischen ist Macht
12:05 Q1 Ein Hinweis ist falsch
12:45 Danni Lowinski
13:30 Pestúnka Fran
13:55 Pestúnka Fran
14:20 Hör mal, wer da hämmert
14:45 Die Goldbergs
15:05 Young Sheldon
15:25 The Big Bang Theory
15:45 Malcolm mittendrin
16:05 ZIB Flash
16:10 Man with a Plan
16:30 Scrubs - Die Anfänger
16:55 ZIB Flash
17:00 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
17:05 Cukrárky v akcii I
17:30 Cukrárky v akcii I
17:40 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
17:55 Teória veľkého tresku - Vianoce
18:15 Scrubs - Med School
18:40 Scrubs - Med School
18:50 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
19:10 Teória veľkého tresku - Vianoce
19:30 Simpsonovci na Vianoce
19:53 Wetter
20:00 ZIB 20
20:15 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
20:40 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
21:10 Soko Kitzbühel
21:55 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
22:15 ZIB Flash
22:25 Willkommen Österreich mit Stermann & Grissemann
23:20 ZIB Nacht
23:30 Pratersterne
00:00 Schlawiner
00:30 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Schladming
01:30 Shirley - Visions of Reality
02:55 Soko Kitzbühel
03:40 Soko Kitzbühel
Sobota01.02.2020
04:20 Franklin & Bash
05:00 Man with a Plan
05:20 Die Nanny
06:00 Wickie und die starken Männer
06:25 Die Ollie & Moon Show
06:40 Tom
07:05 Bibi Blocksberg
07:30 Servus Kasperl
07:55 Helmi-Kinder-Verkehrs-Club
08:00 Hallo okidoki
08:05 ABC Bär
08:20 Hallo okidoki
08:25 FIS Skispringen Weltcup Sapporo HS 137
08:30 Die Pinguine aus Madagascar
08:55 K 3
09:15 SpongeBob Schwammkopf
09:25 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Damen Rosa Khutor
09:40 Yakari
09:50 Yakari
10:05 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:20 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:35 Ritter Hoch 3
11:00 FIS Skispringen Weltcup Sapporo HS 137
11:15 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Garmisch
11:25 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Garmisch
11:40 Kung Fu Panda
12:00 Jamie kocht Italien
12:45 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Herren Garmisch
12:55 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
13:25 Twisted
13:55 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
14:05 Baby Daddy
14:25 Baby Daddy
14:45 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
14:50 Vezmeš si ma?
14:55 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
15:15 Vezmeš si ma?
15:30 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
15:40 The Big Bang Theory
16:00 The Big Bang Theory
16:20 Parťáci
16:40 ZIB Flash
16:45 Parťáci
17:05 Mick
17:25 Mick
17:50 ZIB Flash
17:55 Simpsonovci na Vianoce
18:20 Newton
18:45 Simpsonovci na Vianoce
19:05 The Grinder - Immer im Recht
19:30 The Grinder - Immer im Recht
19:53 Wetter
20:00 ZIB 20
20:15 Abgang mit Stil
21:45 Tak dobre, ako sa len dá
23:55 Nebezpečný cudzinec
01:15 FIS Nordische Kombination Weltcup Seefeld
01:55 FIS Skispringen Weltcup Sapporo HS 137
02:05 Danni Lowinski
02:50 Danni Lowinski
03:35 Cougar Town
03:55 Hawaii Five-0
Sobota08.02.2020
05:25 Die Nanny
06:00 Wickie und die starken Männer
06:25 Die Ollie & Moon Show
06:40 Tom
07:05 Bibi Blocksberg
07:30 Servus Kasperl
07:55 Helmi-Kinder-Verkehrs-Club
08:00 Hallo okidoki
08:05 ABC Bär
08:20 Hallo okidoki
08:25 Tolle Tiere
08:40 Hallo okidoki
08:45 Museum AHA
09:00 Hallo okidoki
09:05 Tom Turbo
09:30 Hallo okidoki
09:35 Grizzy und die Lemminge
09:45 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
09:50 Yakari
09:55 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
10:05 Yakari
10:20 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:35 Ronks - Keine Steinzeit ohne Alien!
10:50 Ritter Hoch 3
11:05 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
11:15 Disneys Miles von Morgen
11:25 FIS Ski Weltcup Abfahrt der Damen Garmisch
11:40 Kung Fu Panda
12:00 Jamie kocht Italien
12:45 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
12:55 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
13:30 Twisted
14:05 FIS Ski Weltcup Slalom der Herren Chamonix
14:15 FIS Skispringen Weltcup Damen Hinzenbach HS 90
14:35 Baby Daddy
14:55 Vezmeš si ma?
15:15 Vezmeš si ma?
15:35 The Big Bang Theory
15:55 The Big Bang Theory
16:15 Parťáci
16:35 Parťáci
16:55 ZIB Flash
17:00 FIS Nordische Kombination Weltcup Otepää
17:10 Mick
17:30 Mick
17:50 UNIQA ÖFB Cup Viertelfinale: LASK - Puntigamer Sturm Graz
17:55 UNIQA ÖFB Cup Viertelfinale: LASK - Puntigamer Sturm Graz
18:45 ZIB Flash 2
19:53 Wetter
20:00 ZIB 20
20:15 The Revenant - Der Rückkehrer
22:35 Nehanební bastardi
01:00 FIS Skispringen Weltcup Damen Hinzenbach HS 90
01:30 The Revenant - Der Rückkehrer
03:50 Hawaii Five-0
 
Ďalšie ostatné stanice: ORF2, PRO7, RTL