M2

Program TV stanice M2

Doplnok ku televíznej stanici M1.
 
Včera14.08.2018
05:00 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme III. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Wissper I
09:55 Wissper I
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
11:30 Frakk, a macskák réme III. Sorozat
11:40 Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:50 Mikrobi
12:00 Na végre, itt a nyár!
12:25 Na végre, itt a nyár!
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Triangulum
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:25 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR I
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE I
19:40 ESTI MESE I
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Dnes15.08.2018
05:00 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme III. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Wissper I
09:55 Wissper I
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
11:30 Frakk, a macskák réme III. Sorozat
11:40 Fabulák - Heltai Gáspár mesél
11:50 Mikrobi
12:00 Na végre, itt a nyár!
12:25 Na végre, itt a nyár!
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Baltazár-bazár
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:25 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:02 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR I
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE I
19:40 ESTI MESE I
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Zajtra16.08.2018
05:00 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:15 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2010) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Wissper I
09:55 Wissper I
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
11:30 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:40 Pityke
11:50 Mikrobi
12:00 Na végre, itt a nyár!
12:25 Na végre, itt a nyár!
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Ha nagy leszek…
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:25 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:02 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR I
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE I
19:40 ESTI MESE I
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Piatok17.08.2018
05:00 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Wissper I
09:55 Wissper I
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Kukori és Kotkoda II. Sorozat
11:30 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
11:40 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
11:45 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:55 Pityke
12:00 Mikrobi
12:15 Vuk
12:35 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA TÁMOGATÁSÁVAL
12:40 Felelj szépen, ha kérdeznek!
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Négyzetgyök
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:25 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:01 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR I
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE I
19:40 ESTI MESE I
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Sobota18.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Teletabik
05:45 Teletabik
06:00 Gyerünk, Pocoyo! (Pocoyo Season 3 (also known as “Let's go Pocoyo''), 2010)
06:05 Gyerünk, Pocoyo! (Pocoyo Season 3 (also known as “Let's go Pocoyo''), 2010)
06:10 PöttömMag Tilda
06:20 Julio, a nyúl
06:30 Julio, a nyúl
06:40 Bobby és Bill
06:55 Bobby és Bill
07:10 Éliás, a kis mentőhajó
07:20 Éliás, a kis mentőhajó
07:30 Helen sulija
07:45 Helen sulija
07:55 M2 matricák - Igaz vagy hamis?
08:00 Teáscsésze mesék
08:20 A varázsvetítő
08:25 A varázsvetítő
08:30 DISNEY JUNIOR
08:55 DISNEY JUNIOR III
09:20 DISNEY JUNIOR II
09:45 DISNEY JUNIOR
10:05 DISNEY JUNIOR
10:30 DISNEY JUNIOR I
10:55 Tashi
11:05 Tashi
11:20 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
11:30 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
11:45 A kis időutazók
12:10 Caillou V
12:30 M2 matricák - Igaz vagy hamis?
12:40 A Kiscsacsi kalandjai I. Sorozat
12:45 Szuper Négyes
13:00 Szuper Négyes
13:10 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA TÁMOGATÁSÁVAL
13:20 A város hősei 1. sorozat
13:35 A város hősei 1. sorozat
13:45 Félix levelei
14:00 A kis sárkány kalandjai III
14:15 JoNaLu
14:40 A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA TÁMOGATÁSÁVAL
14:50 A három toll - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán
15:50 DISNEY JUNIOR
16:15 DISNEY JUNIOR III
16:40 DISNEY JUNIOR II
17:00 DISNEY JUNIOR
17:25 DISNEY JUNIOR
17:50 DISNEY JUNIOR I
18:15 M2 MESEMOZI
19:30 Sam, a tűzoltó - 8. évad VIII
19:40 ESTI MESE
19:45 ESTI MESE
Nedeľa19.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - III. sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Teletabik
05:40 Teletabik
05:55 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:00 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:05 Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
06:10 Connie, a boci
06:20 Julio, a nyúl
06:30 Julio, a nyúl
06:40 Bobby és Bill
06:55 Bobby és Bill
07:10 Éliás, a kis mentőhajó
07:20 Éliás, a kis mentőhajó
07:30 Helen sulija
07:45 Helen sulija
07:55 M2 matricák - Triangulum
08:00 Teáscsésze mesék
08:20 A varázsvetítő
08:25 A varázsvetítő
08:30 DISNEY JUNIOR
08:55 DISNEY JUNIOR III
09:20 DISNEY JUNIOR II
09:45 DISNEY JUNIOR
10:05 DISNEY JUNIOR
10:30 DISNEY JUNIOR I
10:55 Tashi
11:05 Tashi
11:20 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
11:30 Kókusz Kokó, a kis sárkány I
11:45 A kis időutazók
12:10 Caillou V
12:30 M2 matricák - Triangulum
12:40 A Kiscsacsi kalandjai I. Sorozat
12:45 Szuper Négyes I
13:00 Szuper Négyes I
13:10 MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA TÁMOGATÁSÁVAL
13:20 A város hősei 1. sorozat
13:35 A város hősei 1. sorozat
13:45 Félix levelei
14:00 A kis sárkány kalandjai III
14:15 JoNaLu
14:40 A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA TÁMOGATÁSÁVAL
14:50 A fiú, aki világgá ment, hogy megtanuljon félni - Készült a Grimm fivérek meséje nyomán
15:50 DISNEY JUNIOR
16:15 DISNEY JUNIOR III
16:40 DISNEY JUNIOR II
17:00 DISNEY JUNIOR
17:25 DISNEY JUNIOR
17:50 DISNEY JUNIOR I
18:15 M2 MESEMOZI
19:40 ESTI MESE
19:45 ESTI MESE
Pondelok20.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:20 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Wissper I
09:55 Wissper I
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
11:40 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
11:45 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:55 Pityke
12:05 Mikrobi
12:15 Vuk
12:35 Kire ütött ez a gyerek?
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Baltazár-bazár
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:05 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR I
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Utorok21.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR I
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
11:40 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
11:45 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:55 Pityke
12:05 Mikrobi
12:15 Vuk
12:35 Az én családom
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Hevül a vegyület
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
15:55 Gyerekversek
16:00 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:30 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR IV
17:40 DISNEY JUNIOR II
18:05 DISNEY JUNIOR
18:25 DISNEY JUNIOR I
18:50 Leo, az ifjú vadőr
19:05 Leo, az ifjú vadőr
19:15 ESTI MESE
19:40 ESTI MESE II
Streda22.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:50 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:20 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR IV
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:45 DISNEY JUNIOR I
08:10 Leo, az ifjú vadőr
08:20 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Peppa malac
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
11:40 A legkisebb Ugrifüles II. sorozat
11:45 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:55 Pityke
12:05 Mikrobi
12:15 Vuk
12:35 Jó nekem!
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Triangulum
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:05 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR IV
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Štvrtok23.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 Misi Mókus kalandjai
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR IV
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Aprónép
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Misi Mókus kalandjai
11:40 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:50 Pityke
11:55 Mikrobi
12:10 Gréti
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Traktor Tom I
16:00 Gyerekversek
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:05 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR IV
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Piatok24.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:15 Misi Mókus kalandjai
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR IV
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Aprónép
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:15 Dinótalpak
10:25 Traktor Tom I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
11:40 Misi Mókus kalandjai
11:45 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:55 Pityke
12:05 Mikrobi
12:15 Gréti
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Szó-nyomozó
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Zou I
16:00 Gyerekversek
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:05 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR IV
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Pondelok27.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 Misi Mókus kalandjai
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:20 Loopdidoo II
06:30 DISNEY JUNIOR IV
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Aprónép
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:10 Dinótalpak
10:25 Zou I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:40 Pityke
11:50 Mikrobi
12:00 Dr.Téboly varázsműhelye
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Lássuk a medvét!
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Zou I
16:00 Gyerekversek
16:01 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:05 DISNEY JUNIOR IV
17:35 DISNEY JUNIOR II
17:55 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
Utorok28.08.2018
05:00 Rumcájsz kalandjai
05:05 Mirr-Murr kandúr kalandjai - IV. Sorozat
05:10 Misi Mókus kalandjai
05:20 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
05:30 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:40 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
05:55 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
06:15 Loopdidoo II
06:25 DISNEY JUNIOR IV
06:55 DISNEY JUNIOR II
07:20 DISNEY JUNIOR
07:40 DISNEY JUNIOR I
08:05 Leo, az ifjú vadőr
08:15 Leo, az ifjú vadőr
08:30 Buckó
08:40 Buckó
08:55 Aprónép
09:00 Miss BG I-II. sorozat
09:10 Miss BG I-II. sorozat
09:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága
09:35 Chuggington pályaudvar - IV
09:50 Maja, a méhecske II
10:00 Dinótalpak
10:10 Dinótalpak
10:25 Zou I
10:35 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
11:00 Hetedhét kaland
11:10 Maja, a méhecske
11:25 Rumcájsz kalandjai
11:30 Frakk, a macskák réme IV. Sorozat
11:40 Pityke
11:50 Mikrobi
12:00 Dr.Téboly varázsműhelye
12:55 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
13:20 Rozsdalovag
13:30 Rozsdalovag
13:45 M2 matricák - Triangulum
13:50 Buckó
14:00 Buckó
14:10 Sziklaszirti mesék
14:20 A bűvös körhinta II
14:30 A bűvös körhinta II
14:45 Richard Scarry Tesz-vesz városa (I-V.) I
15:10 Maja, a méhecske
15:20 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:35 Rosie világa (Everythings's Rosie, 2011) I
15:45 Zou I
16:00 Gyerekversek
16:01 Hetedhét kaland
16:10 Dinótalpak
16:20 Dinótalpak
16:35 Lexi és Lotti - Megbízható detektesók
16:55 Loopdidoo II
17:00 Loopdidoo II
17:10 DISNEY JUNIOR IV
17:35 DISNEY JUNIOR II
18:00 DISNEY JUNIOR
18:20 DISNEY JUNIOR I
18:45 Leo, az ifjú vadőr
18:55 Leo, az ifjú vadőr
19:10 ESTI MESE
19:35 ESTI MESE II
19:45 ESTI MESE
19:55 ESTI MESE
20:05 ESTI MESE
 
Ďalšie ostatné stanice: M1, Duna