Lux

Program TV stanice Lux

Slovenská katolícka televízia.
 
Piatok07.08.2020
04:00 Slovo v obraze / Krv Kristova
04:07 Eucharistické zázraky
04:30 Ruženec / Radostný ruženec.
05:00 Biblia
07:00 Svätá omša s prvopiatkovou pobožnosťou
08:10 Pozvánka
08:20 Starý zákon
08:55 Láska a rodičovstvo (6) / Láskyplné odovzdanie
09:15 Slovo v obraze / Krv Kristova
09:25 Viera do vrecka
09:40 Kulmenie
10:00 Klenotnica / Posolkyňa Božej lásky
10:10 Z prameňa
10:30 Ruženec / Sedembolestný ruženec.
10:55 Doma je doma
12:00 Anjel Pána
12:35 Ruženec / Ruženec svetla.
13:00 Katolicizmus (3) / Nevýslovné tajomstvo Boha
13:55 Quo vadis
14:25 Jeden na jedného / Antisemitizmus, my a EU
14:40 Litánie k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu
15:00 Hodina milosrdenstva
15:30 Ruženec z Lúrd
16:05 Nová kvalita života
16:25 V škole Ducha / autor: Marián Gavenda (139)
17:00 Kulmenie
17:15 Prečo, otče?
17:30 Moja misia - magazín
18:35 Starý zákon
19:05 Litánie k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu
19:25 Ruženec / Slávnostný ruženec.
20:05 Nová kvalita života
20:15 Prečo, otče?
20:30 Svätá Terézia z Ávily - svätica priateľstva
21:30 Na tónoch vďačnosti
22:00 Príbeh jedného stromu
22:30 Dedičstvo otcov - Katarínka I.
23:00 Katechéza / Blahoslavení plačúci
23:15 Večera u Slováka
23:45 Z prameňa
00:10 Nová kvalita života
00:20 Katolicizmus (3) / Nevýslovné tajomstvo Boha
01:20 Vaticano
01:50 Prečo, otče?
01:55 Quo vadis
02:20 V škole Ducha / autor: Marián Gavenda (139)
03:00 Hodina milosrdenstva
03:20 Poltónklub
Piatok14.08.2020
04:00 Slovo v obraze / Premenenie Pána
04:07 Eucharistické zázraky
04:30 Ruženec / Radostný ruženec.
05:00 Biblia
07:00 Svätá omša
07:45 Ruženec / Bolestný ruženec.
08:10 Pozvánka
08:20 Starý zákon
08:55 Láska a rodičovstvo (7) / Zvláštne prípady
09:15 Slovo v obraze / Premenenie Pána
09:25 Viera do vrecka
09:40 Kulmenie
10:00 Klenotnica
10:10 Z prameňa
10:30 Ruženec / Sedembolestný ruženec.
10:55 Doma je doma
12:00 Anjel Pána
12:35 Ruženec / Ruženec svetla.
13:00 Katolicizmus (4) / Jediná pýcha našej padnutej prirodzenosti: Mária, Matka Božia
13:55 Quo vadis
14:25 Jeden na jedného
14:40 Litánie k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu
15:00 Hodina milosrdenstva
15:30 Ruženec z Lúrd
16:05 Nová kvalita života
16:25 V škole Ducha / autor: Marián Gavenda (140)
17:00 Kulmenie
17:15 A teraz čo?
17:30 Moja misia - magazín
18:35 Starý zákon
19:05 Litánie k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu
19:25 Ruženec / Slávnostný ruženec.
20:05 Nová kvalita života
20:15 A teraz čo?
20:30 Frederik Ozanam: Svetský svätý
21:30 Na tónoch vďačnosti
22:00 LUXáreň
22:30 Dedičstvo otcov - Katarínka II.
23:00 Katechéza / Blahoslavení tichí
23:15 Večera u Slováka
23:45 Z prameňa
00:10 Nová kvalita života
00:20 Katolicizmus (4) / Jediná pýcha našej padnutej prirodzenosti: Mária, Matka Božia
01:20 Vaticano
01:50 A teraz čo?
01:55 Quo vadis
02:20 V škole Ducha / autor: Marián Gavenda (140)
03:00 Hodina milosrdenstva
03:20 Poltónklub
 
Ďalšie slovenské stanice: Markíza, JOJ, Jednotka, Doma, Dvojka, JOJ Plus, TV Dajto, TA3, WAU, Telkac.tv, Lux