Réžia:
Braňo Mišík
Obsah:
Alena spozoruje, že so zubrami sa deje niečo zvláštne. Lucia nezvládne rozchod s Petrom, potrebuje sa vyplakať Dominike. Tá má voči Lucii výčitky a chce, aby to s Petrom ešte nevzdávala. Peter vyhľadá Filadelfiho, ten spozná na fotke z Afriky jednu povedomú tvár. Peter po mužovi pátra. Miro sa po dlhej dobe správa k Ľudke s pokorou. Janka sa otca spýta, či sa bude s mamou rozvádzať. Júlia chce Ičovi dohodiť svoju kamošku. Pred babami z neho robí dobrodruha a hrdinu. Silvii neujde, že Peter sa trápi. On odmieta priznať pravý dôvod svojho smútku. Švoňava si všimne, že s chameleónom nie je niečo v poriadku. Maroš je presvedčený, že Zdeno opäť niečo spackal. Miško spozná na fotke Kamila.
Dlhá popiska
Lucia nezvládne rozchod s Petrom. Potrebuje sa vyplakať Dominike. Tá Petrovi vyčistí žalúdok, spravil presne to, čo nechcel. Má voči Lucii výčitky, chce aby to s Petrom ešte nevzdávala.
Miro sa po dlhej dobe správa k Ľudke s pokorou. Janka sa otca spýta, či sa bude s mamou rozvádzať.
Júlia chce Ičovi dohodiť svoju kamošku. Prizná pred Robertou, že jej na ňom záleží. Chce Iča naučiť baliť baby. Pred babami z neho robí dobrodruha a hrdinu. Ičo je však neodvrátiteľne hanblivý.
Silvii neujde, že Peter sa trápi. On odmieta priznať pravý dôvod svojho smútku.
Švoňava si všimne, že s chameleónom nie je niečo v poriadku. Maroš je presvedčený, že Zdeno opäť niečo spackal. Stano je pripravený Zdena potrestať, no ten sa mu vyhráža.
Peter vyhľadá Filadelfiho. Ten spozná na fotke z Afriky jednu povedomú tvár. Peter dotyčného vyhľadá, je to vysokopostavený šéf na polícii.
Alena spozoruje, že so zubrami sa deje niečo zvláštne.
Miško spozná na fotke Kamila.