Dvojka

Program TV stanice Dvojka

Druhý okruh slovenskej televízie (RTVS), ktorý vysiela programy pre náročného diváka.
 
Zajtra28.02.2017
06:00 Tradičná medicína vo svete II
06:25 Bambuľkine dobrodružstvá
06:35 Bambuľkine dobrodružstvá
06:45 Pa a Pi
06:55 Máša a medveď II
07:00 Garfield III
07:15 Kniha džunglí II
07:25 Šmolkovia
07:35 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba (1/26)
07:50 Trpaslíci
08:00 Živá panoráma
08:30 ArtSpektrum
08:35 Správy RTVS z regiónov
08:45 Teleregina
09:30 Národnostný magazín
10:00 Poštársky príbeh
10:30 Umreli fašiangy, pochovali basu
11:00 Bambuľkine dobrodružstvá
11:10 Bambuľkine dobrodružstvá
11:20 Pa a Pi
11:25 Obedníček
11:35 Lilin ostrov pokladov
11:40 Trpaslíci
11:55 Živá panoráma
12:25 Bežkopotulky
12:40 Severské lyžovanie - MS 2017
14:00 Československý filmový týždenník
14:10 Československý filmový týždenník
14:30 Umenie
14:55 Mojich sedem divov
15:25 Dirigent z gulagu
16:00 Tradičná medicína vo svete II
16:30 Na rybách - Petrov zdar
17:00 Správy- Hírek
17:15 Poklady sveta II
17:30 Správy RTVS z regiónov
17:45 Teleregina
18:30 Večerníček
18:35 Lilin ostrov pokladov
18:40 Trpaslíci
18:45 Šmolkovia
19:00 Kniha džunglí II
19:10 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba (1/26)
19:25 Garfield III
19:35 Mám rád školu
19:50 Zázračný miniateliér
20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10 Ruské tajomstvá Prvej svetovej vojny
20:55 Rivali
22:00 Správy a komentáre
22:25 Gbs
22:30 Večera s Havranom
23:40 Smrť ministra
01:05 Správy RTVS
01:55 Správy a komentáre
02:20 Správy- Hírek
Štvrtok02.03.2017
06:00 Tradičná medicína vo svete II
06:30 Bambuľkine dobrodružstvá
06:35 Bambuľkine dobrodružstvá
06:45 Pa a Pi
06:55 Máša a medveď II
07:00 Garfield III
07:15 Kniha džunglí II
07:25 Šmolkovia
07:40 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba (1/26)
07:55 Trpaslíci
08:00 Živá panoráma
08:30 ArtSpektrum
08:35 Miestopis cechov a manufaktúr
08:55 Necelebrity
09:00 Encyklopédia slovenských obcí
09:20 Maďarský magazín
09:50 Ukrajinská Čítanka
10:00 Aký požičaj,taký vráť
10:30 Dedičstvo generácií
11:00 Bambuľkine dobrodružstvá
11:10 Bambuľkine dobrodružstvá
11:20 Pa a Pi
11:30 Obedníček
11:35 Lilin ostrov pokladov
11:40 Trpaslíci
11:55 Živá panoráma
12:25 Universum: Návrat dudoka
13:15 Život zvierat
14:10 František Kovár
14:25 Kinorama
14:50 Mojich sedem divov
15:30 Rómsky magazín
16:00 Tradičná medicína vo svete II
16:25 Test magazín
16:35 Separé
16:50 Národnostné správy
17:00 Správy- Hírek
17:10 Slovenské hrady objektívom
17:25 Severské lyžovanie - MS 2017
18:25 Severské lyžovanie - MS 2017
19:20 Večerníček
19:25 Lilin ostrov pokladov
19:30 Trpaslíci
19:35 Šmolkovia
19:50 Zázračný miniateliér
20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10 Moja diagnóza
20:35 Vat
21:05 Veľké presuny
22:00 Správy a komentáre
22:25 Gbs
22:30 Polícia
22:45 Jazdi Hlavou
22:50 Veľké presuny
23:35 Správy RTVS
00:25 Správy a komentáre
00:50 Národnostné správy
00:55 Správy- Hírek
 
Ďalšie slovenské stanice: Markíza, JOJ, Jednotka, Doma, JOJ Plus, TV Dajto, TA3, WAU, Telkac.tv, Lux