Bohemian Rhapsody
89%
20:20 - 23:10
Nova
Most cez rieku Kwai
87%
13:50 - 16:35
AMC
Dr. House
87%
14:50 - 15:50
WAU
Dr. House
85%
13:50 - 14:50
WAU
Simpsonovci
93%
12:05 - 12:25
ČT Sport
Ulice
89%
12:25 - 12:55
ČT Sport
Teória veľkého tresku
89%
16:30 - 17:00
PRO7
Hvězdná brána
89%
11:30 - 12:35
Prima Cool
Futurama
89%
17:20 - 17:50
Prima Cool
TV Program
Včera, 01.05.
Dnes, 02.05.
Zajtra, 03.05.
Sobota, 04.05.
Nedeľa, 05.05.
Pondelok, 06.05.
Utorok, 07.05.
Streda, 08.05.
Štvrtok, 09.05.
Piatok, 10.05.
Sobota, 11.05.
Nedeľa, 12.05.
Pondelok, 13.05.
Utorok, 14.05.
Streda, 15.05.
Štvrtok, 16.05.
Kategórie staníc
slovenské
české
filmové a seriálové
športové
detské
dokumentárne
spravodajské
hudobné
ostatné
hd programy
pre dospelých
Večerný program
Nastaviť stanice
TV magazín
Zobrazenie:
Markíza
03:50
Horná Dolná
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:50
Rodinné prípady
10:50
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Mentalista
13:50
Mentalista
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Rodinné prípady
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Výnimočná Nikol
21:50
Odznak Vysočina
23:00
Dobre vedieť!
00:10
Mentalista
01:10
Mentalista
02:05
Odznak Vysočina
03:05
Susedské prípady
03:45
Rodinné prípady
JOJ
03:45
Nové bývanie
04:55
Noviny TV JOJ
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
Súdna sieň
13:10
CSI: Kriminálka Miami
14:10
Bez servítky
15:20
Top Star
15:40
MS v hokeji 2024: USA - Slovensko
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Inkognito
21:50
Inkognito
23:00
Nikto nie je dokonalý
00:25
Myšlienky vraha
01:25
Riskuj
02:05
Krimi
02:35
Inkognito
03:35
Bez servítky
Jednotka
03:10
Pohľady zhora II
04:05
Správy RTVS „N“
05:00
Počasie
05:10
Slovensko v obrazoch
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Bez batožiny
09:05
Detektívi zo severu
10:05
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
14:40
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Sme stvorení jeden pre druhého
22:00
Reportéri
22:35
Inšpektor Max
23:35
Agatha Christie: Poirot
00:25
Agatha Christie: Poirot
01:20
Správy RTVS „N“
02:10
Počasie
02:20
Don Matteo
03:15
Na krok od neba
Doma
04:00
Láska cez apku 2
06:00
Druhý dych
06:45
Túžba tela
07:30
Túžba tela
08:30
Krok za krokom
09:15
Krok za krokom
10:00
Chicago Fire
11:00
S hlavou v oblakoch
11:55
S hlavou v oblakoch
13:00
Oteckovia
14:10
Keď kvitne láska
15:10
Keď kvitne láska
16:00
Túžba tela
17:00
Túžba tela
18:00
Chicago Fire
19:00
Keď kvitne láska
19:55
Keď kvitne láska
20:45
Varte s nami
21:00
Krok za krokom
21:30
Krok za krokom
22:00
Priatelia
22:30
Priatelia
23:00
Chicago Med
00:00
Keď kvitne láska
00:55
Keď kvitne láska
01:35
S hlavou v oblakoch
02:20
S hlavou v oblakoch
03:00
Smotánka
Dvojka
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Nezbedný havran
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rusínska diskusia
09:00
Generácia
09:30
Televízny posol
09:55
Cesta
10:20
Tri svadby
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:30
SK dejiny
13:25
Peniaze
14:05
Na programe televízia
15:00
Na programe televízia
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Farmárska revue
17:55
Na rybách - Petrov zdar
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
19:05
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Extra výplata
20:10
Lov slov
20:35
Sila Mesiaca
21:30
Experiment
22:00
Znovu vidieť Paríž
00:00
Správy RTVS „N“
00:50
Hírek
JOJ Plus
03:45
Extrémni nájomníci VIII
04:10
Miláčikovo
04:40
Najväčšie hoaxy v dejinách
05:20
Bez servítky
06:35
Upratať, opraviť
07:45
Letecké katastrofy
09:00
Extrémni nájomníci
09:50
Vražedné čísla
10:50
Vražedné čísla
11:45
Riskuj
12:35
Extrémne prípady
13:45
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
14:45
Policajti v akcii
15:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50
Letecké katastrofy
17:55
Geissenovci - Ťažký život milionárov IX
18:55
Profesionáli II
20:00
MS v hokeji 2024: Švajčiarsko - Česko
23:00
Preteky s časom
01:05
Profesionáli II
01:55
Mafstory
02:55
Haló
03:25
Miláčikovo
03:55
Najväčšie hoaxy v dejinách
TV Dajto
03:00
Silvánovci
04:40
Susedia
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
09:35
Partička
10:20
Dva a pol chlapa
10:55
M.A.S.H
11:20
M.A.S.H
12:00
Mladý Sheldon
12:20
Mladý Sheldon
12:45
Teória veľkého tresku
13:30
Teória veľkého tresku
13:55
Teória veľkého tresku
14:25
Teória veľkého tresku
14:55
Teória veľkého tresku
15:20
Teória veľkého tresku
15:50
Priatelia
16:20
Priatelia
16:50
Dva a pol chlapa
17:15
Dva a pol chlapa
17:45
M.A.S.H
18:15
M.A.S.H
18:50
Mladý Sheldon
19:15
Mladý Sheldon
19:40
Susedia
20:30
Hellboy
23:00
Vo štvorici po opici
01:15
Dajto v pokri z Card Casina
01:35
Športové noviny
01:50
Susedia
02:25
Silvánovci
HBO
04:00
Nadpřirozená moc
06:00
Můj týden s Marilyn
07:40
Tichý zahradník
09:35
Láska podle plánu
11:25
The Independent
13:15
Velký George Foreman
15:25
Třináct životů
17:50
Blue Beetle
20:00
Sympatizant
21:00
Uzavřený kruh
21:45
Purpurová barva
00:05
Tichý zahradník
01:55
Karanténa smrti
03:20
Birdman
TA3
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
V politike
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Týždeň v športe
15:45
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Štúdio TA3
18:00
Biznis
18:15
Očami cestovateľa
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Zdravie na TA3
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Týždeň v športe
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
WAU
03:25
Policajti v akcii
04:55
To je vražda, napísala
05:50
To je vražda, napísala
06:45
Súdna sieň
07:50
Prvé oddelenie II
09:00
Vraždy v Midsomeri
13:45
To je vražda, napísala
13:50
To je vražda, napísala
13:55
Zelenáč
14:55
Zelenáč
15:55
Vraždy v Midsomeri
18:00
Vražedné čísla
19:05
Vražedné čísla
20:10
Dr. House
21:05
Dr. House
22:00
CSI: Kriminálka Miami
23:00
Súkromné očko
23:50
FBI: International
00:50
Policajti v akcii
01:35
Diaľnica peklom
02:25
FBI: International
03:05
Súdna sieň
03:50
Súdna sieň
ČT1
03:50
Menu pro volejbalistky
04:20
Dřevák dřevěný
04:40
V kondici
05:00
Bydlet jako... ve věžáku
05:30
Zajímavosti z regionů
05:59
Studio 6
09:00
Otec Brown
09:45
Chvíle pro písničku
10:00
168 hodin
10:35
Doktor martin
11:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Sama doma
14:10
Bydlet jako... ve věžáku
14:40
Robinsonka
16:00
Zdravotní škola
16:45
Máme rádi zvířata
17:15
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:40
Černé ovce
18:00
Události v regionech
18:25
Kde domov můj?
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:56
Branky, body, vteřiny
20:10
Stíny v mlze
21:20
Reportéři ČT
22:05
Plné hnízdo v Kraji Vysočina II
22:34
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:35
Nezvestní
23:30
Vigil
00:30
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
00:55
Zahrada je hra
01:20
Z metropole
01:50
Kalendárium
02:05
Dobré ráno
ČT2
03:50
Padající květináč
04:15
Před půlnocí
04:45
Na moll
05:30
Refreš/h/
05:59
Dobré ráno
08:30
Kamera na cestách: Podivuhodný Vietnam
09:25
Rozmnožování v divočině
10:15
Věčný Egypt
11:15
Postřehy odjinud
11:20
Babylon
11:45
Planeta pokladů
12:40
Cesty víry
13:10
Okavango - řeka snů
14:05
S kuchařem kolem světa
14:55
Italské romantické ostrovy
15:50
Princ Philip, muž ve stínu Koruny
16:50
Dobrodružství vědy a techniky
17:20
Portugalsko za 2. světové války
18:15
Letecké katastrofy
19:00
Evropa dnes
19:30
Československý filmový týdeník 1974
19:40
Postřehy odjinud
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00
Velká vlaková loupež
21:40
Siréna z Mississipi
23:40
Štokholmský syndróm
01:10
Hledání Angely Merkelové
02:15
Stopy, fakta, tajemství
02:40
Hranice bez hranic
03:10
Není kam spěchat
03:35
Sabotáž
Prima
02:00
Skrytá identita
04:30
Jak se staví sen
05:35
Libovky Pepy Libického
05:55
Nový den
06:00
Nový den
07:05
S
07:35
M.A.S.H
08:10
M.A.S.H
08:40
M.A.S.H
09:15
Vytoč môjho agenta
10:30
Policie Hamburk
11:30
FIS Svetový pohár slalom muži
12:30
Closer
13:30
Komisár Rex
14:35
Policie v akci
15:35
Ano, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prostřeno!
18:55
HLAVNÍ ZPRÁVY
19:40
Krimi zprávy
19:55
SHOWTIME
20:15
Lež na pláži
21:30
Česko na grilu
22:50
Tátové na tahu
23:55
Receptář prima nápadů
00:45
Policie v akci
01:45
Policie Hamburk
02:45
FIS Svetový pohár slalom muži
03:55
Closer
Nova
03:45
Na vaší straně
04:20
Střepiny
04:45
Novashopping
05:55
Snídaně
08:35
Ulice
09:35
Odznak Vysočina
10:55
Bostonské vraždy
11:45
Tescoma s chutí
12:00
Polední Televizní noviny
12:20
Ordinace v růžové zahradě
13:40
CSI Miami
14:35
CSI Miami
15:30
Výměna manželek X
16:57
Odpolední Počasí
17:00
Odpolední Televizní noviny
17:30
Na lovu IV
18:30
Ulice
19:30
Televizní noviny
20:20
Specialisté
21:25
Specialisté
22:25
Víkend
23:05
CSI: Kriminálka Las Vegas
00:00
CSI Miami
01:05
CSI Miami
02:05
CSI: Kriminálka Las Vegas
03:05
Ulice
Eurosport 1
05:00
Breaking
06:00
Skateboarding
07:00
Cyklistika
08:30
Vytrvalostní závody
09:30
Snooker
11:00
Cyklistika
13:00
Cyklistika
14:00
Cyklistika
15:00
Cyklistika
17:00
Zápas
18:00
Šerm
19:00
Šerm
20:00
Judo
21:00
Cyklistika
23:00
Cyklistika
00:00
Tenis
01:00
Snooker
03:00
Cyklistika
National Geographic HD
03:45
Poslední rybí titáni
04:30
Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem
05:15
Vyhynulé nestvůry
06:00
Skvělý dr. Pol
07:00
Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem
08:00
Odkrytí ztracených měst s Albertem Linem
09:00
Aljaška: Noví osadníci
10:00
Vyšetřování leteckých neštěstí: Zvláštní vydání
11:00
Nacistické megastavby: K boji připraven
12:00
Nacistické megastavby: K boji připraven
13:00
Vteřiny před katastrofou
14:00
Prokletí tuňáci
15:00
Gordon Ramsay: Do neznáma
16:00
Jak chytit pašeráka: USA
17:00
Vězněm v cizině
18:00
Vyšetřování leteckých neštěstí
19:00
Jedinečné letiště v Dubaji
20:00
Nacistické megastavby
21:00
Zabezpečení letiště: Peru
22:00
Jak chytit pašeráka
23:00
Svět narkotik: Honit draka
00:00
Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové
00:45
Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové
01:30
Vězněm v cizině: Zločin a trest
02:15
Ostraha hranic
03:00
Jak chytit pašeráka: USA
03:45
Aljaška: Noví osadníci
RTVS Šport
03:55
Góly - body - sekundy
04:05
Správy RTVS „N“
04:55
Góly - body - sekundy
05:05
Správy RTVS „N“
06:00
Góly - body - sekundy
06:10
Sila pohybu (1. časť: jachting)
06:35
Niké - palubovka 2024
08:40
Horská cyklistika
10:00
Džudo - World Tour 2024
11:50
Cyklopotulky
12:05
Futbal - Highlighty Niké ligy
13:10
Horská cyklistika
14:25
Citrónshow
15:20
Štúdio Šport
16:20
Motorizmus - plochá dráha: FIM Speedway Grand Prix 2024
18:25
Štúdio Šport
19:20
Olympijský magazín
19:40
OH 2024 - Cesta do Paríža
20:00
Šport :24
20:30
E-šport - Majstrovstvá Slovenska 2024 v digitálnom motošporte
21:45
Športové ozveny
22:10
Góly - body - sekundy
22:25
Futbal - Highlighty Bundesligy
23:15
Atletika - Diamantová liga 2024
01:20
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
01:45
Futbal - Highlighty Ligy majstrov
02:10
Správy RTVS „N“
03:00
Góly - body - sekundy
03:10
Správy RTVS „N“
Markíza KRIMI
03:45
112
04:35
Mesto tieňov
05:45
Policajné prípady
06:25
Policajné prípady
07:15
Špecialisti
08:00
Bostonské vraždy
08:40
Bostonské vraždy
09:20
Kosti
10:00
Kosti
10:40
Špecialisti
11:30
Špecialisti
12:20
Policajné prípady
13:15
Policajné prípady
14:10
V mene zákona
15:10
Kosti
16:10
Kosti
17:00
Mentalista
18:00
Mentalista
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20:55
NCIS: Los Angeles
21:55
NCIS: Los Angeles
22:50
Kosti
23:50
Kosti
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
01:50
112
JOJ Šport
03:00
MS v hokeji 2024
05:00
MS v hokeji 2024
08:40
MS v hokeji 2024
11:00
MS v hokeji 2024
13:40
MS v hokeji 2024
15:45
Štúdio MS 2024: Nórsko - Fínsko
16:15
MS v hokeji 2024
19:45
Štúdio MS 2024: Nemecko - Švédsko
20:15
MS v hokeji 2024
23:30
MS v hokeji 2024
02:40
MS v hokeji 2024
Premier Sport 2
09:00
EL: Euroleague - play off
11:00
EL: Euroleague - play off
13:00
ČAAF: Nitra Knights-Vysočina Gladiators
16:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d'Italia
18:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
20:00
EL: Euroleague - play off
22:00
Týden v motorsportu
22:30
Magazín Champions League
23:00
ATP Masters 1000: Internazionali BNL d’Italia
Nova Sport 4
02:50
Noční program
07:00
LaLiga
08:45
LaLiga
10:45
Serie A
12:45
Made In Italy - Paulo Dybala
13:00
Bundesliga
14:45
LaLiga
16:30
Serie A
18:45
LaLiga
20:40
Serie A
23:00
Magazín Ligy mistrů UEFA
23:30
Serie A
01:15
Bundesliga
02:50
Noční program
Nova Sport 3
02:50
Noční program
07:00
Serie A
08:45
Bundesliga
10:30
Magazín Ligy mistrů UEFA
11:00
2. Bundesliga
13:00
LaLiga
15:00
Serie A
17:00
Made In Italy - Matheus Henrique
17:15
Made In Italy - Stefan Posch
17:30
Bundesliga special (20) - To nejlepší z dubna
18:00
Bundesliga
20:00
Bundesliga Highlights
21:00
LaLiga
23:00
Bundesliga
01:00
LaLiga
02:50
Noční program
Nova Sport 2
01:35
NBA play-off
04:05
NHL play-off
07:00
Ligue 1
08:45
Velikonoční regata 2024
09:00
Velká cena Pardubic v plavání
11:00
NBA play-off
13:00
NBA play-off
15:00
PFL Mena 1
17:30
NBA Triple
18:00
Ligue 1
19:45
Ligue 1 Highlights
20:45
KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
23:00
NBA play-off
01:00
1:1 Sport Show (67)
01:30
Premier League Darts 2024
Nova Sport 1
04:00
Velká cena Pardubic v plavání
07:00
Sportovní noviny
07:05
Premiership Rugby
08:45
Spade poker show 2024
09:15
NHL play-off
11:00
Ranní Sportovní noviny
11:05
NHL play-off
13:00
Polední Sportovní noviny
13:05
Ligue 1
14:45
Ligue 1
16:30
Absa Cape Epic Best of MEN
17:00
NHL play-off
18:45
NHL News
19:00
Odpolední Sportovní noviny
19:05
GÓÓÓL
19:45
ČEZ RunTour - Kopřivnice
20:00
Grand Prix Hradec Králové 2024
20:30
Magazín Muaythai
21:00
Sportovní noviny
21:05
If it's easy it's not fun
21:35
1:1 Sport Show (67)
22:00
Tipsport Extraliga Season Review
23:00
Sportovní noviny
23:05
NHL News
23:20
NHL play-off
01:05
NHL play-off
BRATISLAVA - Špeciálnym hosťom relácie Hit roka bude český spisovateľ, televízny novinár, ...
BRATISLAVA - Počas uplynulého kola sa zo šou Let's Dance musel rozlúčiť ďalší pár. Tesne p...
BRATISLAVA - V nedeľu šou Let's Dance vyvrcholí veľkým finále. V tom sa stretnú Anička Jak...
BRATISLAVA - V relácii Hit roka sa prostredníctvom krátkych ukážok vrátime do rokov 1985, ...
BRATISLAVA - V predminulej epizóde Ruže pre nevestu boli diváci svedkom nepekného podrazu ...