12:00 Rodinné prípady
 
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
13:00 Monk V
Monk V
 
77% Monk V
TV program na dnes

Všetky, 2002, 120 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
15:00 Susedské prípady
 
Susedské prípady
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
15:55 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 65 minut

 
17:00 Prvé televízne noviny
 
Prvé televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 25 minut

 
17:25 Reflex
 
Reflex
TV program na dnes

Verejné udalosti, 30 minut

 
17:55 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 65 minut

 
19:00 Televízne noviny
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
20:05 Počasie
 
Počasie
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
20:20 Športové noviny
 
Športové noviny
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
20:30 Dobre vedieť!
 
Dobre vedieť!
TV program na dnes

Všetky, 130 minut

 
22:40 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
23:40 Monk V
Monk V
 
77% Monk V
TV program na dnes

Všetky, 2002, 110 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
01:30 Najväčší víťaz - Finále
 
Najväčší víťaz - Finále

Všetky, 110 minut

 
03:20 Susedské prípady
 
Susedské prípady

Všetky, 50 minut

 
12:00 Noviny o 12:00
 
 
Noviny o 12:00

Všetky, 20 minut

 
12:20 Top star
 
Top star

Všetky, 25 minut

 
12:45 Inkognito
 
Inkognito

Všetky, 75 minut

 
14:00 Dr. House
Dr. House
 
87% Dr. House

Všetky, 2010, 60 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
15:00 Dr. Dokonalý
Dr. Dokonalý
 
Dr. Dokonalý

Všetky, 60 minut

 
16:00 Policajti v akcii
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 60 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
17:00 Noviny o 17:00
 
Noviny o 17:00

Všetky, 55 minut

 
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 65 minut

 
19:00 Krimi
 
Krimi

Všetky, 30 minut

 
19:30 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 55 minut

 
20:25 Šport
 
Šport

Šport, 5 minut

 
20:30 Najlepšie počasie
 
Najlepšie počasie

Všetky, 5 minut

 
20:35 Inkognito
 
Inkognito

Všetky, 65 minut

 
21:40 Inkognito
 
Inkognito

Všetky, 90 minut

 
23:10 Moja prvá dovolenka
 
Moja prvá dovolenka

Všetky, 60 minut

 
00:10 Spravodlivosť v krvi
Spravodlivosť v krvi
 
Spravodlivosť v krvi

Všetky, 2017, 60 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck

 
01:10 Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
 
Myšlienky vraha

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook

 
02:10 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 60 minut

 
03:10 Top star
 
Top star

Všetky, 15 minut

 
03:25 Policajti v akcii
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 40 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
12:00 Správy RTVS
 
 
Správy RTVS

Všetky, 20 minut

 
12:20 Dámsky klub
 
Dámsky klub

Všetky, 95 minut

 
13:55 Hurá do záhrady
 
Hurá do záhrady

Všetky, 30 minut

 
14:25 Zajtrajšie noviny
Zajtrajšie noviny
 
75% Zajtrajšie noviny

Všetky, 1998, 45 minut
Hraju Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Kristy Swanson, Billie Worley, Myles Jeffrey

 
15:10 Test magazín
 
Test magazín

Dokumentárny, 20 minut

 
15:30 Slovensko s Tiposom
 
Slovensko s Tiposom

Všetky, 30 minut

 
16:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 25 minut

 
16:25 Úžasné záhrady
 
Úžasné záhrady

Dokumentárny, 30 minut

 
16:55 Druhá šanca
Druhá šanca
 
Druhá šanca

Všetky, 2016, 45 minut
Hraju Malgorzata Kozuchowská, Katarzyna Herman, Monica Mariotti, Maciej Musialowski, Magdalena Berus

 
17:40 Jazdi hlavou
 
Jazdi hlavou

Dokumentárny, 5 minut

 
17:45 Duel
 
Duel

Všetky, 25 minut

 
18:10 Krátke správy RTVS
 
Krátke správy RTVS

Všetky, 5 minut

 
18:15 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 45 minut

 
19:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 40 minut

 
19:40 Futbal - FIFA MS 2018
 
Futbal - FIFA MS 2018

Šport, 145 minut

 
22:05 Futbal - FIFA MS 2018 - highlighty
 
Futbal - FIFA MS 2018 - highlighty

Šport, 45 minut

 
22:50 Profesionáli
Profesionáli
 
84% Profesionáli

Všetky, 1978, 50 minut
Hraju Gordon Jackson, Martin Shaw, Lewis Collins, Robert Urquhart, André Morell

 
23:40 Zajtrajšie noviny
Zajtrajšie noviny
 
75% Zajtrajšie noviny

Všetky, 1998, 45 minut
Hraju Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Kristy Swanson, Billie Worley, Myles Jeffrey

 
00:25 Nikto nie je dokonalý
 
Nikto nie je dokonalý

Všetky, 65 minut

 
01:30 Nikto nie je dokonalý
 
Nikto nie je dokonalý

Všetky, 60 minut

 
02:30 Hurá do záhrady
 
Hurá do záhrady

Všetky, 30 minut

 
03:00 Dámsky klub
 
Dámsky klub

Všetky, 90 minut

 
11:50 Feriha
 
Feriha
 
Feriha

Všetky, 75 minut

 
13:05 Feriha
Feriha
 
Feriha

Všetky, 75 minut

 
14:20 Búrlivé víno
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 145 minut

 
16:45 Keď budeš moja
Keď budeš moja
 
Keď budeš moja

Všetky, 55 minut

 
17:40 Keď budeš moja
Keď budeš moja
 
Keď budeš moja

Všetky, 60 minut

 
18:40 Monk V
Monk V
 
77% Monk V

Všetky, 2002, 110 minut
Hraju Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, Stanley Kamel

 
20:30 Nikdy ťa neopustím
Nikdy ťa neopustím
 
Nikdy ťa neopustím

Všetky, 60 minut

 
21:30 Nikdy ťa neopustím
Nikdy ťa neopustím
 
Nikdy ťa neopustím

Všetky, 60 minut

 
22:30 Feriha
Feriha
 
Feriha

Všetky, 60 minut

 
23:30 Feriha
Feriha
 
Feriha

Všetky, 65 minut

 
00:35 Odložený prípad
Odložený prípad
 
Odložený prípad

Všetky, 2006, 45 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
01:20 2 baby na mizine
2 baby na mizine
 
75% 2 baby na mizine

Všetky, 2011, 20 minut
Hraju Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy

 
01:40 Smotánka
 
Smotánka

Všetky, 105 minut

 
03:25 Búrlivé víno
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 115 minut

 
12:00 Živá panoráma
 
 
Živá panoráma

Počasie, 35 minut

 
12:35 Universum: Levia skala
 
Universum: Levia skala

Iné, 55 minut

 
13:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy
 
Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy

Šport, 160 minut

 
16:10 Národnostné správy
 
Národnostné správy

Všetky, 10 minut

 
16:20 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 10 minut

 
16:30 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy
 
Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy

Šport, 160 minut

 
19:10 Večerníček
 
Večerníček

Pre deti, 5 minut

 
19:15 Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa
Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa
 
79% Dobrodružstvá lúpežníka Rumpľa

Všetky, 1967, 5 minut
Hraju Karel Höger

 
19:20 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 5 minut

 
19:25 Veselá farma
Veselá farma
 
82% Veselá farma

Animovaný, 2007, 5 minut
Hraju Jo Allen

 
19:30 Zázračný miniateliér
 
Zázračný miniateliér

Umenie, 15 minut

 
19:45 Góly - body - sekundy
 
Góly - body - sekundy

Všetky, 15 minut

 
20:00 Počasie
 
Počasie

Všetky, 5 minut

 
20:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 5 minut

 
20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
 
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 4 minut

 
20:14 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
 
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 6 minut

 
20:20 Amy
Amy
 
80% Amy

Všetky, 2015, 120 minut
Hraju Amy Winehouse, Lauren Gilbert, Juliette Ashby, Nick Shymansky, Tyler James

 
22:20 Art Film Fest
 
Art Film Fest

Dokumentárny, 5 minut

 
22:25 Propeler
 
Propeler

Dokumentárny, 55 minut

 
23:20 Polícia
 
Polícia

Všetky, 15 minut

 
23:35 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy
 
Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy

Šport, 105 minut

 
01:20 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 40 minut

 
02:00 Národnostné správy
 
Národnostné správy

Všetky, 5 minut

 
02:05 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 10 minut

 
02:15 Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy
 
Futbal - FIFA MS 2018 - zápasy

Šport, 225 minut

 
10:50 MacGyver
 
MacGyver
 
MacGyver
TV program na dnes

Všetky, 80 minut

 
12:10 Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie
TV program na dnes

Všetky, 2009, 70 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
13:20 Profesionáli
Profesionáli
 
Profesionáli
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
14:15 Simpsonovci
Simpsonovci
 
63% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2007, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
14:45 MacGyver
MacGyver
 
MacGyver
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
15:45 MacGyver
MacGyver
 
MacGyver
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
16:50 Simpsonovci
Simpsonovci
 
72% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2007, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
17:20 Hoď svišťom
Hoď svišťom
 
Hoď svišťom
TV program na dnes

Všetky, 130 minut

 
19:30 Tipos info
 
Tipos info
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
19:40 Žrebovanie
 
Žrebovanie
TV program na dnes

Všetky, 5 minut

 
19:45 Profesionáli
Profesionáli
 
Profesionáli
TV program na dnes

Všetky, 50 minut

 
20:35 X-Men: Prvá trieda
X-Men: Prvá trieda
 
83% X-Men: Prvá trieda
TV program na dnes

Všetky, 2011, 165 minut
Hraju James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Bill Milner, Kevin Bacon

 
23:20 Vikingovia
Vikingovia
 
Vikingovia
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
00:20 Vikingovia
Vikingovia
 
Vikingovia

Všetky, 65 minut

 
01:25 MacGyver
MacGyver
 
MacGyver

Všetky, 55 minut

 
02:20 Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie

Všetky, 2009, 20 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
02:40 Profesionáli
Profesionáli
 
Profesionáli

Všetky, 30 minut

 
03:10 Vikingovia
Vikingovia
 
Vikingovia

Všetky, 45 minut

 
03:55 Vikingovia
Vikingovia
 
Vikingovia

Všetky, 45 minut

 
10:45 Teória veľkého tresku III
 
Teória veľkého tresku III
 
88% Teória veľkého tresku III

Všetky, 2007, 95 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
12:20 Vtipné videá
 
Vtipné videá

Všetky, 115 minut

 
14:15 Teória veľkého tresku III
Teória veľkého tresku III
 
88% Teória veľkého tresku III

Všetky, 2007, 105 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
16:00 Lovec zločincov
Lovec zločincov
 
52% Lovec zločincov

Všetky, 2011, 120 minut
Hraju James Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman, Michael Emerson, Natalie Zea

 
18:00 Kobra 11
Kobra 11
 
62% Kobra 11

Všetky, 1996, 135 minut
Hraju Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Carina N. Wiese, Niels Kurvin

 
20:15 Blbý a blbší sú späť
Blbý a blbší sú späť
 
64% Blbý a blbší sú späť

Všetky, 2014, 130 minut
Hraju Jim Carrey, Jeff Daniels, Rob Riggle, Laurie Holden, Rachel Melvin

 
22:25 Zoo
Zoo
 
Zoo

Všetky, 50 minut

 
23:15 Zoo
Zoo
 
Zoo

Všetky, 55 minut

 
00:10 112 - Tiesňová linka
 
112 - Tiesňová linka

Dokumentárny, 60 minut

 
01:10 Športové noviny
 
Športové noviny

Všetky, 10 minut

 
01:20 112
 
112

Dokumentárny, 280 minut

 
11:15 Producenti
 
Producenti
 
67% Producenti

Všetky, 2005, 130 minut
Hraju Nathan Lane, Matthew Broderick, Uma Thurman, Will Ferrell, Gary Beach

 
13:25 Toy Story 2: Příběh hraček
Toy Story 2: Příběh hraček
 
81% Toy Story 2: Příběh hraček

Animovaný, 1999, 95 minut
Hraju Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kelsey Grammer, Don Rickles

 
15:00 Zrodenie Planéty opíc
Zrodenie Planéty opíc
 
78% Zrodenie Planéty opíc

Všetky, 2011, 105 minut
Hraju Andy Serkis, Karin Konoval, Terry Notary, Richard Ridings, Christopher Gordon

 
16:45 Rio
Rio
 
73% Rio

Animovaný, 2011, 95 minut
Hraju Karen Disher, Jason Fricchione, Sofia Scarpa Saldanha, Leslie Mann, Kelly Keaton

 
18:20 Dámský podnik
Dámský podnik
 
Dámský podnik

Všetky, 55 minut

 
19:15 Z onoho světa
Z onoho světa
 
Z onoho světa

Všetky, 45 minut

 
20:00 Warm Springs
Warm Springs
 
74% Warm Springs

Všetky, 2005, 120 minut
Hraju Kenneth Branagh, Cynthia Nixon, David Paymer, Tim Blake Nelson, Matt O'Leary

 
22:00 Slzy Sýrie
Slzy Sýrie
 
100% Slzy Sýrie

Dokumentárny, 2017, 110 minut
Hraju Hadi Al Abdullah, Raed Al Saleh, Riad Al-Asaad, Bashar al-Assad, Abu Mohammad Al-Julani

 
23:50 Destinace Rusko 2018
Destinace Rusko 2018
 
Destinace Rusko 2018

Šport, 30 minut

 
00:20 Svědek obžaloby
Svědek obžaloby
 
Svědek obžaloby

Všetky, 2016, 60 minut
Hraju Billy Howle, Andrea Riseborough, Monica Dolan, Kim Cattrall, Miranda Nolan

 
01:20 Svědek obžaloby
Svědek obžaloby
 
Svědek obžaloby

Všetky, 2016, 65 minut
Hraju Robert East, David Haig, Toby Jones, Paul Ready, Tim McMullan

 
02:25 Na férovku, pane učiteli
Na férovku, pane učiteli
 
71% Na férovku, pane učiteli

Všetky, 2017, 95 minut
Hraju Ice Cube, Charlie Day

 
12:00 Žurnál
 
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
12:45 Biznis
 
Biznis

Všetky, 15 minut

 
13:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
14:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
14:30 Motoring
 
Motoring

Iné, 30 minut

 
15:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
16:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
16:45 Ekonomika+
 
Ekonomika+

Všetky, 15 minut

 
17:00 Správy
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
18:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
18:30 Hlavné správy
 
Hlavné správy

Všetky, 30 minut

 
19:00 Šport
 
Šport

Šport, 10 minut

 
19:10 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 25 minut

 
19:35 TIPOS
 
TIPOS

Všetky, 5 minut

 
19:40 Počasie
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
19:50 Téma dňa
 
Téma dňa

Všetky, 55 minut

 
20:45 Správy
 
Správy

Všetky, 35 minut

 
21:20 5 minút o vašich financiách
 
5 minút o vašich financiách

Všetky, 5 minut

 
21:25 TIPOS
 
TIPOS

Všetky, 5 minut

 
21:30 Analýzy a trendy
 
Analýzy a trendy

Biznis, 30 minut

 
22:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
22:30 Šport+
 
Šport+

Všetky, 30 minut

 
23:00 Správy
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
23:30 Téma dňa
 
Téma dňa

Všetky, 60 minut

 
00:30 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 29 minut

 
00:59 Záver vysielania
 
Záver vysielania

Všetky, 301 minut

 
11:25 Komisár Rex
 
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 60 minut

 
12:25 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 65 minut

 
13:30 Ochranca
Ochranca
 
59% Ochranca

Všetky, 1998, 60 minut
Hraju Richard Burgi, Garett Maggart, Bruce A. Young, Anna Galvin, Sarah Peterson

 
14:30 Ochranca
Ochranca
 
59% Ochranca

Všetky, 1998, 60 minut
Hraju Richard Burgi, Garett Maggart, Bruce A. Young, Anna Galvin, Sarah Peterson

 
15:30 Spravodlivosť v krvi
Spravodlivosť v krvi
 
Spravodlivosť v krvi

Všetky, 2017, 60 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck

 
16:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
89% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Všetky, 2009, 60 minut
Hraju Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Eric Szmanda, Robert David Hall

 
17:30 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 60 minut

 
18:30 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 65 minut

 
19:35 Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II

Všetky, 2009, 35 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
20:10 Dr. House
Dr. House
 
87% Dr. House

Všetky, 2010, 50 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
76% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Všetky, 2009, 60 minut
Hraju Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Eric Szmanda, Robert David Hall

 
22:00 Myšlienky vraha
Myšlienky vraha
 
Myšlienky vraha

Všetky, 2008, 55 minut
Hraju Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A.J. Cook

 
22:55 Žrebovanie
 
Žrebovanie

Všetky, 5 minut

 
23:00 Tipos info
 
Tipos info

Všetky, 5 minut

 
23:05 Lovci väzňov
Lovci väzňov
 
76% Lovci väzňov

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Laz Alonso, Domenick Lombardozzi, Brooke Nevin, Malcolm Goodwin, Serinda Swan

 
00:05 Top star
 
Top star

Všetky, 25 minut

 
00:30 Dr. Dokonalý
Dr. Dokonalý
 
Dr. Dokonalý

Všetky, 60 minut

 
01:30 Lovci väzňov
Lovci väzňov
 
76% Lovci väzňov

Všetky, 2011, 50 minut
Hraju Laz Alonso, Domenick Lombardozzi, Brooke Nevin, Malcolm Goodwin, Serinda Swan

 
02:20 Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II

Všetky, 2009, 20 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
02:40 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 45 minut

 
03:25 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 50 minut

 
12:00 Zprávy ve 12
 
 
Zprávy ve 12

Všetky, 20 minut

 
12:20 Události v regionech plus
 
Události v regionech plus

Všetky, 10 minut

 
12:30 Zkoušky z dospělosti
Zkoušky z dospělosti
 
Zkoušky z dospělosti

Tenis, 1979, 52 minut
Hraju Eliška Balzerová, Jan Čenský

 
13:22 Přátelé Zeleného údolí
Přátelé Zeleného údolí
 
Přátelé Zeleného údolí

Všetky, 30 minut

 
13:52 Po stopách hvězd
 
Po stopách hvězd

Iné, 28 minut

 
14:20 Doktor Martin
Doktor Martin
 
Doktor Martin

Iné, 2013, 47 minut
Hraju Martin Clunes, Ian McNeice, Eileen Atkins, Selina Cadell

 
15:07 To je vražda, napsala
To je vražda, napsala
 
73% To je vražda, napsala

Všetky, 1987, 48 minut
Hraju Angela Lansbury, Michael Horton, Dorothy Lamour, Geoffrey Lewis, Barney Martin

 
15:55 Jsou hvězdy, které nehasnou
 
Jsou hvězdy, které nehasnou

Všetky, 65 minut

 
17:00 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
17:30 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 30 minut

 
18:00 Události v regionech
 
Události v regionech

Všetky, 25 minut

 
18:25 Kde domov můj?
 
Kde domov můj?

Všetky, 30 minut

 
18:55 Události za okamžik a počasí
 
Události za okamžik a počasí

Všetky, 5 minut

 
19:00 Události
 
Události

Všetky, 50 minut

 
19:50 Branky, body, vteřiny
 
Branky, body, vteřiny

Šport, 10 minut

 
20:00 Vyprávěj
Vyprávěj
 
Vyprávěj

Všetky, 2013, 56 minut
Hraju Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Roman Vojtek, Martin Kraus

 
20:56 Vražda v Orient exprese
Vražda v Orient exprese
 
77% Vražda v Orient exprese

Všetky, 1974, 125 minut
Hraju Albert Finney, Lauren Bacall, Martin Balsam, Ingrid Bergman, Jacqueline Bisset

 
23:01 Výsledky losování Šťastných 10
 
Výsledky losování Šťastných 10

Všetky, 2 minut

 
23:03 Muž z Ria
Muž z Ria
 
80% Muž z Ria

Všetky, 1964, 112 minut
Hraju Jean-Paul Belmondo, Françoise Dorléac, Jean Servais, Roger Dumas, Daniel Ceccaldi

 
00:55 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 25 minut

 
01:20 Otisky doby
 
Otisky doby

Dokumentárny, 52 minut

 
02:12 Toulavá kamera
Toulavá kamera
 
Toulavá kamera

Cestovanie, 30 minut

 
02:42 Dobré ráno
 
Dobré ráno

Všetky, 151 minut

 
12:00 Putování za vínem
 
 
Putování za vínem

Dokumentárny, 27 minut

 
12:27 Křesťanský magazín
 
Křesťanský magazín

Náboženstvo, 28 minut

 
12:55 Chcete je?
 
Chcete je?

Iné, 6 minut

 
13:01 Na houby
 
Na houby

Iné, 29 minut

 
13:30 Potrava duše & těla
 
Potrava duše & těla

Dokumentárny, 27 minut

 
13:57 Tuniská mozaika
 
Tuniská mozaika

Dokumentárny, 30 minut

 
14:27 Jaroslav Krejčí - mezi diktaturou a demokracií
 
Jaroslav Krejčí - mezi diktaturou a demokracií

Dokumentárny, 28 minut

 
14:55 Pot, slzy a naděje
 
Pot, slzy a naděje

Všetky, 51 minut

 
15:46 Zašlapané projekty
 
Zašlapané projekty

Dokumentárny, 17 minut

 
16:03 Město v oblacích
Město v oblacích
 
Město v oblacích

Dokumentárny, 53 minut

 
16:56 Divočina bez hranic
 
Divočina bez hranic

Dokumentárny, 29 minut

 
17:25 Zákon zachování rodu
 
Zákon zachování rodu

Dokumentárny, 51 minut

 
18:16 Na cestě po holandském Groene Hart
Na cestě po holandském Groene Hart
 
Na cestě po holandském Groene Hart

Dokumentárny, 29 minut

 
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Všetky, 10 minut

 
18:55 Dobrodružství vědy a techniky
 
Dobrodružství vědy a techniky

Veda, 31 minut

 
19:26 Pietro Andrea Matthioli
 
Pietro Andrea Matthioli

Dokumentárny, 15 minut

 
19:41 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 9 minut

 
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
 
Zprávy v českém znakovém jazyce

Všetky, 10 minut

 
20:00 Maroko z výšky
 
Maroko z výšky

Dokumentárny, 50 minut

 
20:50 Cestománie
 
Cestománie

Náboženstvo, 30 minut

 
21:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera: Francie II
 
Rybí legendy Jakuba Vágnera: Francie II

Dokumentárny, 30 minut

 
21:50 Žiletky
Žiletky
 
Žiletky

Hudba, 1993, 116 minut
Hraju Filip Topol, Markéta Hrubešová, Iva Janžurová, Tomáš Hanák, Barbora Lukešová

 
23:46 Queer
 
Queer

Iné, 29 minut

 
00:15 Stopy, fakta, tajemství
 
Stopy, fakta, tajemství

Dokumentárny, 30 minut

 
00:45 Homeland: V mene vlasti
Homeland: V mene vlasti
 
80% Homeland: V mene vlasti

Všetky, 2015, 58 minut
Hraju Claire Danes, Rupert Friend, Sebastian Koch, Miranda Otto, Alexander Fehling

 
01:43 Uchem jehly
Uchem jehly
 
Uchem jehly

Dokumentárny, 27 minut

 
02:10 Náš venkov
 
Náš venkov

Dokumentárny, 26 minut

 
02:36 Než to všechno zbouráme
 
Než to všechno zbouráme

Dokumentárny, 26 minut

 
03:02 Příběhy železné opony
 
Příběhy železné opony

Dokumentárny, 14 minut

 
03:16 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
 
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie

Dokumentárny, 26 minut

 
03:42 Ze ZOO do ZOO
 
Ze ZOO do ZOO

Dokumentárny, 26 minut

 
10:25 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky
 
Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky
 
46% Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky
TV program na dnes

Všetky, 2009, 115 minut
Hraju Stephanie Kellner, Michael Roll, Gunter Berger, Christine Mayr, Hubertus Grimm

 
12:20 Polední zprávy
 
Polední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
12:30 Jake a tlusťoch
Jake a tlusťoch
 
Jake a tlusťoch
TV program na dnes

Všetky, 1990, 60 minut
Hraju William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jon Gries, Marc Poppel

 
13:30 Doktor z hor: Nové příběhy
Doktor z hor: Nové příběhy
 
Doktor z hor: Nové příběhy
TV program na dnes

Všetky, 2017, 60 minut
Hraju Hans Sigl, Heiko Rupprecht, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher

 
14:30 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex
TV program na dnes

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Ettore Bassi, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Valentina Carnelutti, Riccardo Festa

 
15:30 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex
TV program na dnes

Všetky, 2011, 65 minut
Hraju Ettore Bassi, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Ignazio Oliva, Luis Molteni

 
16:35 Odpolední zprávy
 
Odpolední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
16:50 Policie v akci
 
Policie v akci
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
17:50 Prostřeno!
 
Prostřeno!
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
18:55 Zprávy FTV Prima
 
Zprávy FTV Prima
TV program na dnes

Všetky, 30 minut

 
19:25 Krimi zprávy
 
Krimi zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:40 Divošky
 
Divošky
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:55 TOP STAR
 
TOP STAR
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
20:15 Ohnivý kuře
Ohnivý kuře
 
Ohnivý kuře
TV program na dnes

Všetky, 80 minut

 
21:35 S pravdou ven
 
S pravdou ven
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
22:35 Ano, šéfe!
 
Ano, šéfe!
TV program na dnes

Všetky, 75 minut

 
23:50 Policie v akci
 
Policie v akci
TV program na dnes

Dokumentárny, 55 minut

 
00:45 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Ettore Bassi, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Valentina Carnelutti, Riccardo Festa

 
01:45 Komisár Rex
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Ettore Bassi, Domenico Fortunato, Pilar Abella, Ignazio Oliva, Luis Molteni

 
02:45 Prostřeno!
 
Prostřeno!

Všetky, 55 minut

 
03:40 Doktor z hor: Nové příběhy
Doktor z hor: Nové příběhy
 
Doktor z hor: Nové příběhy

Všetky, 2017, 165 minut
Hraju Hans Sigl, Heiko Rupprecht, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher

 
12:00 Polední Televizní noviny
 
 
Polední Televizní noviny

Všetky, 25 minut

 
12:25 Správna dvojka
Správna dvojka
 
Správna dvojka

Všetky, 25 minut

 
12:50 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 2010, 70 minut
Hraju Jan Šťastný, Tereza Kostková, Petr Rychlý, Jan Čenský

 
14:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
79% Odložený prípad

Iné, 2010, 60 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
15:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
77% Odložený prípad

Iné, 2010, 55 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Iné, 2015, 62 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray, Brian Dietzen

 
16:57 Odpolední Počasí
 
Odpolední Počasí

Všetky, 3 minut

 
17:00 Odpolední Televizní noviny
 
Odpolední Televizní noviny

Všetky, 25 minut

 
17:25 Co na to Češi
 
Co na to Češi

Všetky, 60 minut

 
18:25 Ulice
Ulice
 
Ulice

Iné, 65 minut

 
19:30 Televizní noviny
 
Televizní noviny

Všetky, 50 minut

 
20:20 Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
 
78% Kriminálka Anděl

Všetky, 2008, 70 minut
Hraju Martin Stropnický, David Švehlík, Marek Taclík, Michal Novotný

 
21:30 Comeback
Comeback
 
76% Comeback

Všetky, 2008, 35 minut
Hraju Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matous Ruml

 
22:05 Comeback
Comeback
 
78% Comeback

Všetky, 2008, 35 minut
Hraju Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matous Ruml

 
22:40 Policajt ze San Franciska
Policajt ze San Franciska
 
51% Policajt ze San Franciska

Všetky, 1997, 140 minut
Hraju Eddie Murphy, Kim Miyori, Art Evans, James Carpenter, Michael Rapaport

 
01:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
79% Odložený prípad

Iné, 2010, 55 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
01:55 Odložený prípad
Odložený prípad
 
77% Odložený prípad

Iné, 2010, 50 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
02:45 Správna dvojka
Správna dvojka
 
Správna dvojka

Všetky, 2016, 35 minut
Hraju Matthew Perry, Thomas Lennon, Lindsay Sloane, Yvette Nicole Brown, Wendell Pierce

 
03:20 Co na to Češi
 
Co na to Češi

Všetky, 40 minut

 
12:00 Cyklistika
 
 
Cyklistika

Iné, 60 minut

 
13:00 Alpské lyžování
 
Alpské lyžování

Šport, 30 minut

 
13:30 Motorky
 
Motorky

Šport, 60 minut

 
14:30 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 45 minut

 
15:15 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 30 minut

 
15:45 Fotbal
 
Fotbal

Šport, 15 minut

 
16:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 60 minut

 
17:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 60 minut

 
18:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 60 minut

 
19:00 Cyklistika
 
Cyklistika

Iné, 55 minut

 
19:55 Zprávy
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
20:00 Gymnastika
 
Gymnastika

Iné, 60 minut

 
21:00 Lands of Legends
 
Lands of Legends

Šport, 30 minut

 
21:30 Tenis
 
Tenis

Tenis, 60 minut

 
22:30 Tenis
 
Tenis

Tenis, 55 minut

 
23:25 Zprávy
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
23:30 Beyond Champions
 
Beyond Champions

Šport, 30 minut

 
00:00 Motorky
 
Motorky

Šport, 30 minut

 
00:30 Motorky
 
Motorky

Šport, 30 minut

 
01:00 Motorky
 
Motorky

Šport, 30 minut

 
01:30 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 45 minut

 
02:15 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 45 minut

 
03:00 Fotbal
 
Fotbal

Šport, 90 minut

 
11:00 Fotbal
 
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
13:00 Box
 
Box

Box, 240 minut

 
17:00 Lední hokej
 
Lední hokej

Šport, 150 minut

 
19:30 Házená
 
Házená

Šport, 135 minut

 
21:45 Lední hokej
 
Lední hokej

Šport, 150 minut

 
00:15 Házená
 
Házená

Šport, 120 minut

 
02:15 Poker
 
Poker

Šport, 60 minut

 
03:15 Jachting
 
Jachting

Iné, 30 minut

 
03:45 Zlaté okamžiky
 
Zlaté okamžiky

Všetky, 15 minut

 
12:00 Dvojí přežití
 
 
Dvojí přežití

Dokumentárny, 60 minut

 
13:00 Americký chopper
 
Americký chopper

Akčné a Dobrodružné, 60 minut

 
14:00 Americký chopper
 
Americký chopper

Akčné a Dobrodružné, 60 minut

 
15:00 Americký chopper
 
Americký chopper

Akčné a Dobrodružné, 60 minut

 
16:00 Fantastické inženýrství
Fantastické inženýrství
 
Fantastické inženýrství

Dokumentárny, 2015, 60 minut
Hraju Mike Bratton, Stuart Justice, Rhys Morgan, Art Nalls, Pete Kosogorin

 
17:00 Válka skladů v Kanadě
 
Válka skladů v Kanadě

Dokumentárny, 30 minut

 
17:30 Boj o nemovitosti
 
Boj o nemovitosti

Dokumentárny, 30 minut

 
18:00 Jak se to dělá
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 30 minut

 
18:30 Jak to dělají?
Jak to dělají?
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2006, 30 minut
Hraju Tim Lee

 
19:00 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2012, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
20:00 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 30 minut

 
20:30 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 30 minut

 
21:00 Dovádění s vědou
 
Dovádění s vědou

Dokumentárny, 30 minut

 
21:30 Dovádění s vědou
 
Dovádění s vědou

Dokumentárny, 30 minut

 
22:00 Souboje robotů
 
Souboje robotů

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Fantastické inženýrství
Fantastické inženýrství
 
Fantastické inženýrství

Dokumentárny, 2015, 60 minut
Hraju Mike Bratton, Sylvain Fagot, Ben Evans, Charlie Jackson, Howard Hughes

 
00:00 Záhadná Země
 
Záhadná Země

Dokumentárny, 60 minut

 
01:00 Berte to jako varování
 
Berte to jako varování

Dokumentárny, 60 minut

 
02:00 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 30 minut

 
02:30 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 30 minut

 
03:00 Dovádění s vědou
 
Dovádění s vědou

Dokumentárny, 30 minut

 
03:30 Dovádění s vědou
 
Dovádění s vědou

Dokumentárny, 30 minut

 
11:05 Lovci mýtů
 
Lovci mýtů
 
Lovci mýtů

Dokumentárny, 2015, 65 minut
Hraju Jimi James

 
12:10 Prostoročas
 
Prostoročas

Dokumentárny, 60 minut

 
13:10 Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války
 
Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války

Dokumentárny, 60 minut

 
14:10 Utajený šéf - USA
Utajený šéf - USA
 
Utajený šéf - USA

Dokumentárny, 2015, 55 minut
Hraju Misty Kingma

 
15:05 Mozek
 
Mozek

Dokumentárny, 60 minut

 
16:05 Mozek
 
Mozek

Dokumentárny, 60 minut

 
17:05 Nejnebezpečnější cesty do školy
Nejnebezpečnější cesty do školy
 
Nejnebezpečnější cesty do školy

Dokumentárny, 60 minut

 
18:05 Utajený šéf - USA
Utajený šéf - USA
 
Utajený šéf - USA

Dokumentárny, 2016, 55 minut

 
19:00 Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války
 
Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války

Dokumentárny, 60 minut

 
20:00 Prostoročas
 
Prostoročas

Dokumentárny, 60 minut

 
21:00 Zbraně, jež změnily svět
Zbraně, jež změnily svět
 
Zbraně, jež změnily svět

Dokumentárny, 60 minut

 
22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
 
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států

Dokumentárny, 2013, 70 minut
Hraju Chris Cox, Tim Russell, Oliver Stone

 
23:10 Velké dějiny - extra II
Velké dějiny - extra II
 
Velké dějiny - extra II

Dokumentárny, 2013, 105 minut
Hraju Bryan Cranston, Jonathan Markley, Trevor Valle, Emmanuel Ayo Afuwape, Alberto Jorrin

 
00:55 Podzemí měst
Podzemí měst
 
Podzemí měst

Dokumentárny, 60 minut

 
01:55 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
 
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států

Dokumentárny, 2013, 60 minut
Hraju Chris Cox, Tim Russell, Oliver Stone

 
02:55 Velké dějiny - extra II
Velké dějiny - extra II
 
Velké dějiny - extra II

Dokumentárny, 2013, 85 minut
Hraju Bryan Cranston, Jonathan Markley, Trevor Valle, Emmanuel Ayo Afuwape, Alberto Jorrin

 
11:35 Dve svadby
 
Dve svadby
 
60% Dve svadby

Všetky, 2010, 100 minut
Hraju Tamera Mowry, Tia Mowry, O.T. Fagbenle, Chad Connell

 
13:15 Diana
Diana
 
52% Diana

Všetky, 2013, 125 minut
Hraju Naomi Watts, Cas Anvar, Charles Edwards, James Puddephatt, Douglas Hodge

 
15:20 Dokonalé šťastie
Dokonalé šťastie
 
30% Dokonalé šťastie

Všetky, 2014, 95 minut
Hraju Jessica Szohr, Ben Hollingsworth, Ryan Kennedy, Peter Benson, Tara Wilson

 
16:55 Svetluškou na 90 dní
Svetluškou na 90 dní
 
63% Svetluškou na 90 dní

Všetky, 2012, 100 minut
Hraju Jessalyn Gilsig, Bailee Madison, Ty Olsson, Samantha Ferris, Patricia Richardson

 
18:35 Deväť životov pána Fúzika
Deväť životov pána Fúzika
 
73% Deväť životov pána Fúzika

Všetky, 2016, 100 minut
Hraju Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell, Cheryl Hines, Mark Consuelos

 
20:15 Lol
Lol
 
55% Lol

Všetky, 2012, 105 minut
Hraju Jean-Luc Bilodeau, Douglas Booth, Vivian Le Borgne, Bridget M. Brown, Jim Carrane

 
22:00 Mapy ku hviezdam
Mapy ku hviezdam
 
55% Mapy ku hviezdam

Všetky, 2014, 120 minut
Hraju Julianne Moore, Mia Wasikowská, John Cusack, Evan Bird, Olivia Williams

 
00:00 Rodina na úteku
Rodina na úteku
 
51% Rodina na úteku

Všetky, 2012, 80 minut
Hraju James Caviezel, Diora Baird, James Frain, Elisabeth Röhm, Sterling Knight

 
01:20 Posledná obeť
Posledná obeť
 
43% Posledná obeť

Všetky, 2012, 85 minut
Hraju Jennie Garth, Colin Cunningham, Tyron Leitso, David Lewis, Ron Artest

 
02:45 Posledný templár
Posledný templár
 
39% Posledný templár

Náboženstvo, 2009, 180 minut
Hraju Mira Sorvino, Victor Garber, Scott Foley, Anthony Lemke, Kenneth Welsh

 
 
editovať TV stanice